Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Valsts policija

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

”Iedzīvotāji un policisti lepojas ar Tevi” – Ķuzis pasniedz Briedim Valsts policijas augstāko apbalvojumu

''Iedzīvotāji un policisti lepojas ar Tevi'' - Ķuzis pasniedz Briedim Valsts policijas augstāko apbalvojumu 9

Augsti novērtējot boksera, Valsts policijas amatpersonas Maira Brieža sportiskos sasniegumus, kas snieguši ieguldījumu ne tikai Latvijas, bet arī Valsts policijas tēla veidošanā, spodrināšanā un attīstīšanā, šodien, 12. aprīlī, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis pasniedza Mairim Briedim Valsts policijas pirmās pakāpes goda zīmi par īpašu ieguldījumu Valsts policijas darbā. Tas ir visaugstākais Valsts policijas apbalvojums.

Bravūra maksā dārgi! Meklēšanā esošs vīrietis iesaistās konfliktā un tiek aizvests rokudzelžos

Bravūra maksā dārgi! Meklēšanā esošs vīrietis iesaistās konfliktā un tiek aizvests rokudzelžos

Likuma sargi neslēpj, ka meklētus ļaundarus nereti iegāž pavisam ikdienišķas situācijas. Reiz, kāds laupītājs notverts, jo izsaucis policiju, lai pasūdzētos par kaimiņu trokšņošanu, savukārt kāds cits tā piedzēries, ka iemidzis sabiedriskajā transportā un aizbraucis līdz galapunktam. Kad šoferis nav spējis pasažieri pamodināt, izsaukta policija un tad arī atklājies, ka vīrieti jau labu laiku meklē par vairākiem smagiem noziegumiem.

Kuldīgas un Skrundas novados uziet nelegālo cigarešu un alkohola slēptuves

Kuldīgas un Skrundas novados uziet nelegālo cigarešu un alkohola slēptuves 1

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa amatpersonas kopā ar Skrundas novada pašvaldības policijas darbiniekiem veica reidus, kuru laikā gan Kuldīgā, gan Kuldīgas un Skrundas novados kopumā tika izņemti 105,5 litri nelegālā alkohola un 62 paciņas dažādu marku cigaretes.