Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Valsts kanceleja

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Latvijā nesteidz publiskot savulaik noslepenotos dokumentus

Latvijā nesteidz publiskot savulaik noslepenotos dokumentus

Lai gan dažādiem valsts dokumentiem ir noteikti konkrēti slepenības termiņi, Latvijā nebūt ne visi pēc sākotnējā slepenības režīma beigām kļūst publiski, notiek pat gluži pretēji – lielākajai daļai no jauna tiek uzlikts gadiem ilgs slepenības zīmogs.

Gribētāju netrūkst! Uz Streļčenoka krēslu vēl deviņi pretendenti

Gribētāju netrūkst! Uz Streļčenoka krēslu vēl deviņi pretendenti

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amats vilinošs šķiet pārsteidzoši lielam pretendentu skaitam. Saņemti desmit pieteikumi, tostarp – arī no līdžsinējā KNAB šefa Jaroslava Streļčenoka. Īsā laikā, līdz novembra vidum, īpaši izveidotai pretendu izvērtēšanas komisijai jādod savs vērtējums par piemērotāko kandidātu. Šodien tā ķērās pie darba.

Ministri atturīgi par iespējām samazināt darbinieku skaitu

Ministri atturīgi par iespējām samazināt darbinieku skaitu

Iepazīstoties ar Valsts kancelejas direktora Mārtiņa Krieviņa plāniem par 7% samazināt viņa vadītās iestādes darbinieku skaitu, premjere Laimdota Straujuma (V) šim piemēram aicina sekot arī ministrus. Taču LNT Ziņu aptaujātie ministri ir atturīgi par šādu ideju un uzskata, ka uz darbinieku rēķina ietaupīt nav iespējams.