Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Valdis Kalnozols

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

ZZS deputāts Kalnozols nāk klajā ar priekšlikumiem, kā glābt Latvijas ekonomiku. Ko par tiem domā tu?

ZZS deputāts Kalnozols nāk klajā ar priekšlikumiem, kā glābt Latvijas ekonomiku. Ko par tiem domā tu? 5

Skandalozais Saeimas deputāts, zaļzemnieks Valdis Kalnozols, kurš iepriekš uzmanību izpelnījies ar sievas iekaustīšanu un pretrunīgi vērtētiem priekšlikumiem bērnu audzināšanā nu nācis klajā ar ieceri glābt valsts ekonomiku. Viņš sagatavojis priekšlikumus grozījumiem likumdošanā tautsaimniecības attīstībai un valsts budžeta ieņēmumu palielināšanai. Tostarp viņš rosina ar radikālām metodēm vērsties pie ierēdņiem, kas negodprātīgi pilda savu darbu.

Kalnozols: Mīlestība ir psihiski slims stāvoklis

Kalnozols: Mīlestība ir psihiski slims stāvoklis 2

Gandrīz 80% aptaujāto vecāku uzskata, ka dzimumaudzināšanai ir jābūt obligāti iekļautai skolas programmā. Par to liecina pētījuma rezultāti, kas trešdien tika apspriesti Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas kopsēdē.

Kalnozols grib, lai ģimenes civillietas skata tikai tie tiesneši, kuriem pašiem ir bērni

Kalnozols grib, lai ģimenes civillietas skata tikai tie tiesneši, kuriem pašiem ir bērni

Par sievas iekaustīšanu tiesātais Saeimas deputāts Valdis Kalnozols pievērsies bērnu tiesību jautājumiem un nācis klajā ar priekšlikumiem likumdošanas robu lāpīšanā. Tostarp, lai izskaustu situācijas, ka bērns kļūst par ieroci vecāku ķīviņos, viņš rosina  noteikt, ka šķirto ģimeņu vecākiem ir vienlīdzīgas tiesības piedalīties bērnu audzināšanā. Viņš arī uzskata, ka daudz stingrāki kritēriji jāizvirza tiesnešiem, kas skata ģimeņu civillietas.

Pēc “uzbrauciena” sievietēm deputāta neaizskaramību zaudē par sievas sišanu apsūdzētais Kalnozols

Pēc "uzbrauciena" sievietēm deputāta neaizskaramību zaudē par sievas sišanu apsūdzētais Kalnozols

Iejusties Saeimas darbā Kalnozols sāka tikai pirms divām nedēļām, ZZS frakcijā ieņemot premjerministra Māra Kučinska atstāto vietu. Jau tad bija zināms par apsūdzībām, kas viņam izvirzītas saistībā ar bijušās sievas iekaustīšanu. Sākotnēji Kalnozols grasījās doties bērna kopšanas atvaļinājumā, taču savu iesniegumu pēkšņi atsauca. Tas nozīmēja, ka bez Saeimas iesaistes neiztikt.