Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Uzbrūk

Saimnieks lūdz iemidzināt suni, bet viņa dēls izraisa skandālu veterinārajā klīnikā

Saimnieks lūdz iemidzināt suni, bet viņa dēls izraisa skandālu veterinārajā klīnikā

Veterinārajā klīnikā Mazo brāļu hospitālis, Rīgā, Kalnciema ielā, vakar priekšpusdienā ieradās klients, kurš gribēja iemidzināt savu veco un slimo suni. Darbinieki dzīvnieku apskatīja un saimnieka lūgumam piekrita. Darba dienas otrajā pusē klīnikā ieradās dzīvnieka saimnieka dēls. Vīrietis nāca nevis aprunāties, bet gan izālēties, stāsta klīnikas vadītāja.

Agresīvi suņi uzbrūk garāmgājējiem

Agresīvi suņi uzbrūk garāmgājējiem

Pirms dažām dienām meža masīvā netālu no Valsts policijas kinoloģijas nodaļas noticis incidents. Divi vācu aitu suņi uzbrukuši vairākiem pilsētniekiem, kuri ar saviem mīluļiem devušies uz treniņu laukumu, turpat mežā. 

Paštaisīta lidmašīna uzbrūk īpašniekam

Paštaisīta lidmašīna uzbrūk īpašniekam

“Paskatīsimies, kā tā lido!” – tie bija pēdējie vārdi, pirms izmēģinājuma lidojuma, bet tas, kas notika pēc “pacelšanās”… To noteikti neviens negaidīja! :)

Smieklīgi un skumji reizē – traks āzis uzbrūk cilvēkiem

Smieklīgi un skumji reizē - traks āzis uzbrūk cilvēkiem

Kādā mazā Brazīlijas pilsētiņā, Londrinā, kas atrodas netālu no Sanpaulu, pirms kāda laika norisinājās dramatiski notikumi. Tās iedzīvotājus ikdienas gaitās pārsteidza kāds ļoti nepatīkams incidents – no tuvējās fermas bija izmukuši dzīvnieki, no kuriem divi – āzis un kaza – attapās uz vienas no ielām, uzbrūkot cilvēkiem…