Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Uldis Āboliņš

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Slēgs Bērnu slimnīcas filiāli Gaiļezerā

Slēgs Bērnu slimnīcas filiāli Gaiļezerā 2

Tuvākajos piecos gados iecerēts slēgt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas filiāli Juglas ielā 20, un tur šobrīd nodrošinātos četrus ārstniecības profilus pārcelt uz galveno kompleksu Vienības gatvē.

Bažas par PVN pazeminātās likmes atcelšanu; lauku tūrisms kļūtu konkurētnespējīgs

Bažas par PVN pazeminātās likmes atcelšanu; lauku tūrisms kļūtu konkurētnespējīgs

Latvijas viesnīcu īpašnieki pauž bažas par Finanšu ministrijas ieceri izmitināšanas pakalpojumiem nākamgad likvidēt pievienotās vērtības nodokļa pazemināto likmi – 12%. Sevišķi smagi tas skartu naktsmītnes laukos. Viesnīcu asociācijas vadība šodien tikās ar ekonomikas ministru, lai pārliecinātu valdību par PVN naktsmītnēm saglabāšanu esošajā apmērā.

FM iecere celt PVN viesnīcām no 12% uz 21% nozīmēšot bankrotus un bezdarbu

FM iecere celt PVN viesnīcām no 12% uz 21% nozīmēšot bankrotus un bezdarbu

Latvijas viesnīcu īpašnieki pauž bažas par Finanšu ministrijas ieceri rosināt palielināt pievienotās vērtības nodokli naktsmītnēm nākamgad no šā brīža pazeminātās likmes 12% uz 21%. Viesnīcu asociācija šo kāpumu nozarei uzskata par iznīcinošu – ne tikai kāps nakšņošanas cenas, bet galvenokārt daudzas viesnīcas tiks slēgtas un atbrīvoti simtiem cilvēku. Sevišķi smagi tas varētu skart viesnīcas laukos.

Sakas upe “aprij” autoceļu! Nogruvums bīstami pietuvojies mājām

Sakas upe "aprij" autoceļu! Nogruvums bīstami pietuvojies mājām 1

Jēkabpils pusē Salas novadā iebrucis Sakas upes krasts, apdraudot tuvējās mājas. Tās esot sekas, kad pavasara plūdos uz Sakas upi tika atdzīti Daugavas ledus blāķi. Šobrīd apdraudēto māju saimnieki iztērējuši visus naudas uzkrājumus, lai iegruvumu bērtu ciet, bet pagaidām bez rezultāta. Salas novada dome zināmā mērā situācijā vaino arī Pļaviņu HES, kas palu laikā esot neatbilstoši rīkojies ar slūžu atvēršanu.

Pļaviņās sākušies plūdi! Situācija kritiska – ūdens strauji ienāk pagalmos

Pļaviņās sākušies plūdi! Situācija kritiska - ūdens strauji ienāk pagalmos 7

Situācija Pļaviņās šovakar ir tik ļoti pasliktinājusies, ka izsludināts arī oranžais trauksmes brīdinājums par plūdu draudiem. Tas nozīmē – apstākļi kļūst bīstami. Galvenais iemesls – ledus krāvumi ir sablīvējušies un nekustas uz priekšu, līdz ar to ceļas ūdens līmenis. Tas jau ir sasniedzis kritiskā līmeņa atzīmi, lai būtu pamats satraukties par plūdiem. Un tie jau ir sākušies. Ūdens sācis strauji nākt vairāku māju pagalmos Daugavas tiešā tuvumā, un applūdis ir arī Pļaviņu bērnudārzs, mūzikas skola un ārpusskolas izglītības interešu centrs.