Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV6 mēneša meitene

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

43 gadu vecumā mainīt dzīvi un kļūt par mēneša meiteni! Jaunās TV zvaigznes Signes stāsts

43 gadu vecumā mainīt dzīvi un kļūt par mēneša meiteni! Jaunās TV zvaigznes Signes stāsts 3

Nevienam kanāla TV6 skatītājam nav noslēpums, ka šis gads ir īpašs – katru mēnesi kāda no 12 laimīgajām, kuras ieguva TV6 mēneša meitenes titulu, varēs pagozēties televīzijas ekrānā un parādīt visai Latvijai savus talantus. Lai arī gada pirmais mēnesis tūliņ noslēgsies, Skaties.lv sazinājās ar Signi Turausku, janvāra TV6 meiteni, lai noskaidrotu, kas mainījies Signes dzīvē un kādus plānus daiļā aktīvās atpūtas cienītāja kaļ nākotnē.

Video: vai TV6 konkursa dalībnieces spēj ātri domāt kameras priekšā? 2. daļa

Video: vai TV6 konkursa dalībnieces spēj ātri domāt kameras priekšā? 2. daļa

Trešdien tika paziņotas tās 12 veiksminieces, kuras žūrija izvēlējās amatam, kas, iespējams, mainīs visu viņu dzīves – meitenes kļuva par “TV6 mēneša meitenēm” un jau nākamgad būs redzamas zilajā ekrānā. Bet līdz tam pagremdēsimies atmiņās no fināla kastinga, kurās viņas rādīja, ko spēj ne tikai žūrijai, bet arī portālam “Skaties.lv”.

Brauciens ar “bobu” un pikantas fotosesijas – TV6 konkursa dalībnieces glabā interesantus stāstus par sevi!

Brauciens ar "bobu" un pikantas fotosesijas - TV6 konkursa dalībnieces glabā interesantus stāstus par sevi! 3

Lai gan konkurss jau noslēdzies, tomēr mums vēl iekrājies daudz interesanta, ko jums atrādīt par tām dāmām, kuras nepārvarēja pēdējo soli – fināla kastingu – un neiekļuva starp tām 12, kuras nākamgad kādā no mēnešiem kļūs par kanāla TV6 seju. Pēc savas atrādīšanās žūrijai likām dažām no viņām komentēt kādu no savām iesūtītajām fotogrāfijām. 

Drosmīga drostaliņa! Jaunā TV zvaigzne Signe sūta faniem draisku sveicienu no Somijas

Drosmīga drostaliņa! Jaunā TV zvaigzne Signe sūta faniem draisku sveicienu no Somijas

Šodien tika paziņotas visas 12 laimīgās uzvarētājas, kuras sevi veiksmīgi pierādīja TV6 mēneša meiteņu atlasē. Viņas vērtēja lieliska žūrija, kuras uzdevums nebija viegls – 50 skaistas, jautras un interesantas meitenes cīnījās ar visiem spēkiem. Skaties.lv zvanīja meitenēm, lai paziņotu priecīgos jaunumus, un vismaz dažu dāmu reakciija apstiprina – viņas nudien ir pelnījušas būt starp labākajām!