Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV6 mēneša meitene

Ko iesākt ar olām? Lieldienu vistiņas ņiprās Monikas gaumē

Ko iesākt ar olām? Lieldienu vistiņas ņiprās Monikas gaumē 1

Lai arī TV6 aprīļa meitenei Monikai Marijai Messingai ikdienā pastāvīgi nodoties gatavošanai sanācis tikai pēdējos divus gadus, virtuvē viņa rosās labprāt. Pēc portāla Skaties.lv aicinājuma skaistule dalās ar kādu pavisam vienkāršu, bet efektīgu Lieldienu recepti.

Kā garajās Lieldienu brīvdienās neuzbaroties? Seko tvirtās Simonas plānam!

Kā garajās Lieldienu brīvdienās neuzbaroties? Seko tvirtās Simonas plānam!

Simona Andersone, kuru daudzi iepazina, pateicoties TV6 mēneša meitenes projektam, šobrīd mācās Sporta Aģentūrā par fitnesa treneri. Fitness un sports ir Simonas sirdslieta kopš bērnības, bet jaunības maksimālismā pēc vidusskolas viņai šķita svarīgāk iegūt bakalauru mārketingā, kļūt par ofisa dāmu un paceļot pa pasauli. Tagad, kad Simonai ir 28 gadi, viņa ir sapratusi, ka tomēr bērnības sapnis nav nekur pazudis un skaistā meitene noteikti grib saistīt savu dzīvi ar sportu vairāk nekā tikai hobija līmenī.

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Iepazīsti jauno TV zvaigzni ar fotogrāfes ķērienu! Valšķīgā Monika Marija

Iepazīsti jauno TV zvaigzni ar fotogrāfes ķērienu! Valšķīgā Monika Marija 5

Par TV6 aprīļa meiteni pasludinātajai topošajai TV producentei Monikai Marijai Messingai sirdslieta ir drifts, jāšanas sports, dziedāšana un fotografēšana, ar ko ņiprā jauniete nodarbojas jau 10 gadus. Par savu trakāko fotosesiju un to, kādas ir Latvijas sievietes fotokameras priekšā, 21 gadu vecā jauniete atklāj sirsnīgā sarunā portālam Skaties.lv.

Viņš ir pabeidzis “ekonomistus”, pirms sacensībām baidās un ēd suši. EKSKLUZĪVA intervija ar skeletonistu Martinu Dukuru

Viņš ir pabeidzis "ekonomistus", pirms sacensībām baidās un ēd suši. EKSKLUZĪVA intervija ar skeletonistu Martinu Dukuru

Vai esi kādreiz domājis, cik fantastiski būtu aprunāties ar kādu sabiedrībā zināmu personību vai vienkārši interesantu cilvēku? Marta izskaņā TV6 mēneša meitenei Anastasijai Vāgnerei tika dota tā lieliskā iespēja izveidot savu pirmo interviju. Atraktīvā marta meitene uz interviju aicināja pieckārtēju pasaules un astoņkārtēju Eiropas čempionu skeletonā Martinu Dukuru. Lūk, intervija!

EKSKLUZĪVI: šarmantā TV6 februāra meitene Simona intervē moto frīstaila meistaru Mārtiņu Aleksandroviču

EKSKLUZĪVI: šarmantā TV6 februāra meitene Simona intervē moto frīstaila meistaru Mārtiņu Aleksandroviču

Vai esi kādreiz domājis, cik fantastiski būtu aprunāties ar kādu sabiedrībā zināmu personību vai vienkārši interesantu cilvēku? Februāra izskaņā TV6 mēneša meitenei Simonai Andersonei tika dota tā lieliskā iespēja izveidot savu pirmo interviju. Simpātiskā februāra meitene uz interviju aicināja moto frīstaila meistaru Mārtiņu Aleksandroviču. Lūk, intervija!

43 gadu vecumā mainīt dzīvi un kļūt par mēneša meiteni! Jaunās TV zvaigznes Signes stāsts

43 gadu vecumā mainīt dzīvi un kļūt par mēneša meiteni! Jaunās TV zvaigznes Signes stāsts 3

Nevienam kanāla TV6 skatītājam nav noslēpums, ka šis gads ir īpašs – katru mēnesi kāda no 12 laimīgajām, kuras ieguva TV6 mēneša meitenes titulu, varēs pagozēties televīzijas ekrānā un parādīt visai Latvijai savus talantus. Lai arī gada pirmais mēnesis tūliņ noslēgsies, Skaties.lv sazinājās ar Signi Turausku, janvāra TV6 meiteni, lai noskaidrotu, kas mainījies Signes dzīvē un kādus plānus daiļā aktīvās atpūtas cienītāja kaļ nākotnē.