Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV6 jaunumi

Kā savaldīt nepaklausīgās cirtas? ”Mazās raganiņas” Monikas pieredze

Kā savaldīt nepaklausīgās cirtas? “Mazās raganiņas” Monikas pieredze

Mati ir sievietes rota! Simpātiskā TV6 aprīļa meitene Monika Marija Messinga, kurai māte daba matus devusi lokainus, neslēpj – lai tie izskatītos kā no žurnāla vāka, ir patiesi jāpiepūlas. Tomēr pūles par ieguldīto darbu un līdzekļiem atsver pašas prieks, apkārtējo komplimenti un pat svešinieku vēlme tos aptaustīt.

TV6 sāk motosezonu ar jauno pašmāju raidījuma ”Motociklisti” sezonu

TV6 sāk motosezonu ar jauno pašmāju raidījuma “Motociklisti” sezonu

Īstam motobraucējam motocikls ir kas stipri vairāk par pārvietošanās līdzekli. Un šeit nav runa par prozaisku vēju matos un ātru traukšanos. Tas ir dzīvesveids, domāšanas un darīšanas veids, cilvēku veids. Sākoties motosezonai, TV6 sarūpējis īpaši moču mīļotājiem veidotu raidījumu ”Motociklisti” – no 22. aprīļa ik sestdienu plkst. 21.00.

TV6 sākas jauns raidījums “Muļķību zinātne” jeb kāpēc rodas videokuriozi?

TV6 sākas jauns raidījums "Muļķību zinātne" jeb kāpēc rodas videokuriozi?

Skatoties kuriozu video, reti kurš aizdomājas, kāpēc īstenotais triks sanāca tik smieklīgi un, būsim godīgi, parasti arī tizli. ”Muļķību zinātnei” ir izskaidrojums visam! No 9. aprīļa svētdienu vakaros smejamies un meklējam zinātnisko skaidrojumu citu neveiklībām kopā ar Ričardu Hamondu TV6!

TV6 sveic Joku dienā ar fantastiskā ”Teda” pirmizrādi

TV6 sveic Joku dienā ar fantastiskā “Teda” pirmizrādi

Kurš gan prot jokot labāk par humora pilno kanālu TV6? Savu jautrības karogu augstu paceltu TV6 turēs arī Joku dienā, iepriecinot skatītājus ar virkni lieliskām komēdijām, tostarp kinokritiķu atzinīgi novērtētās, ”Oskaram” nominētās filmas ”Teds” pirmizrādi.

Piesakām bedrēm karu! Kā Tu iznīcinātu bedres uz dzimtenes ceļiem?

Piesakām bedrēm karu! Kā Tu iznīcinātu bedres uz dzimtenes ceļiem? 22

Pirmie gājputni, gaišākas dienas un smaidīgāki mēs paši – gaisā ir jaušamas vibrācijas, ka nenovēršami tuvojas pavasaris. Pastiprinātas vibrācijas ir jūtamas, arī pārvietojoties ar auto, jo neatņemama pavasara sastāvdaļa diemžēl ir arī bedres uz dzimtenes ceļiem. Taču TV6 aicina nebojāt pavasara noskaņu, un jau otro gadu aicina visus, kam rūp, iesaistīties kampaņā ”Aizver bedri”!

TV6 debitē Gordona Remzija šovs ”Elles hotelis”

TV6 debitē Gordona Remzija šovs “Elles hotelis”

No 24. februāra piektdienu vakaros plkst. 21.00 TV6 ielūdz Gordona Remzija vadītajā ”Elles hotelī”. Ieklausīties eksperta skarbajā kritikā vai uz mūžu palikt ”Elles hotelī” – šāds lēmums būs jāpieņem, iespējams, briesmīgāko ASV viesnīcu saimniekiem.

TV6 ceturtdienu vakarus pasludina par smieklu vakariem

TV6 ceturtdienu vakarus pasludina par smieklu vakariem

No 2. februāra TV6 skatītājus katru ceturtdienu sagaida īsts smieklu maratons – ar jauno sezonu atgriezīsies ”Iespējams tikai Krievijā”, sāksies vēl neredzēts seriāls ”Zorna dēls” ar animētu muskuļu kalnu galvenajā lomā. Vakaru noslēg ar perfektas kriminālkomēdijas, tostarp Maikla Beja filmas ”Vaigu sviedros” pirmizrāde un Baltijas grāvējs ”Redirected:Nacionālā ķeza”.

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli – NOBALSO!

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli - NOBALSO! 9

Skatītāju iemīlētajos telekanālos LNT, TV3 un TV6 ir noslēgusies īpaši emocijām bagāta šovu un seriālu sezona, taču satraukumam nav pamata – jau tūlīt, tūlīt uz pilnu klapi vaļā ies jaunās ekrāna kaislības. Bet vēl pirms jaunā sezona atplaukst visā krāšņumā – pirmo reizi izsludinām balsojumu par izklaides gada balvu. Uzmanību – “spridzīgākais” apbalvojums Latvijas šovbiznesa vēsturē ”Ekrāna mīlulis” ir klāt!

TV6 startē detektīvseriāls ”Rouzvuds”

TV6 startē detektīvseriāls “Rouzvuds”

No 24. janvāra darba dienās plkst. 18:00 TV6 skatītājiem piedāvā vienu no jaunākajiem ”20th Century Fox Studio” detektīvseriāliem ”Rouzvuds” (Rosewood) par privāto pataloģiju konsultantu dr. Boumontu Rouzvudu, kurš palīdz Maiami policijai atrisināt dažādas sarežģītas slepkavības.

TV6 mēneša izskaņā piedāvā spriedzes filmu pirmizrādes

TV6 mēneša izskaņā piedāvā spriedzes filmu pirmizrādes

Janvāra beigās pirmdienu vakaros TV6 skatītājiem piedāvās TV pirmizrādi divām jaunām un spraigām asa sižeta filmām – 23. janvārī kritiķu augsti novērtētā ”Sicario:Narkokarš” ar godalgotu aktieru dalību un 30. janvārī pirms nepilna gada iznākušais ”Trauksmes signāls 999”.

Daiļās Signes skaistuma noslēpums – ziemā vingrot ārā plikiņai

Daiļās Signes skaistuma noslēpums - ziemā vingrot ārā plikiņai 1

Kanāla TV6 skatītājiem nav noslēpums, ka šā mēneša meitene ir atraktīvā Signe Turauska, kura pati ir ļoti liela ziemas fane. Tieši šā iemesla dēļ tika izvēlēta kā pirmā, kas janvārī gozēsies TV ekrānā. Jautājām viņai, kā lai šo auksto gadalaiku padara priecīgāku.

Nenopietni par nopietno – superkomēdija ”Lielā sprādziena teorija” TV6

Nenopietni par nopietno – superkomēdija “Lielā sprādziena teorija” TV6

No šodien, 10. janvāra, darba dienu vakaros 19:00 TV6 skatītājiem būs iespēja redzēt vienu no visu laiku populārākajiem un labākajiem komēdijseriāliem ”Lielā sprādziena teorija” (Big Bang Theory), kas ticis pie prestižajām Zelta globusa un Emmy balvām, kopumā saņemot 61 apbalvojumu un 210 nominācijas dažādos konkursos un festivālos. Seriāls baudījis miljoniem skatītāju mīlestību jau 10 sezonas.

“Simpsonu” jaunajā sezonā Homērs un Mārdža šķiras

"Simpsonu" jaunajā sezonā Homērs un Mārdža šķiras 1

TV6 skatītājiem gads sākas ar jaunām iemīļoto raidījumu un seriālu sezonām. Īpaši gaidīti jaunumi skatītājus priecēs no 9. janvāra – kulta animācijas seriāla “Simpsoni” (The Simpsons) jaunā sezona, kas pasauli satricināja ar skumju vēsti par Homēra un Mārdžas šķiršanos.

Pavadi veco gadu kā supervaronis kopā ar TV6!

Pavadi veco gadu kā supervaronis kopā ar TV6!

TV6 piedāvā saviem skatītājiem pavadīt veco gadu, noskatoties supervaroņu filmas – ikonisko “X cilvēku” pirmo triloģiju, kā arī filmu “Hronikas veidotāji” par to, kā būtu, ja arī tu kādu dienu iegūtu īpašas spējas, un filmu “Jaunie Supervaroņi” par to, kad tev gribas būt supervaronim, bet nekādu spēju nav.

Pasaulslavenā komēdija “Lielā sprādziena teorija” jau janvārī lutinās kanāla TV6 skatītājus

Pasaulslavenā komēdija "Lielā sprādziena teorija" jau janvārī lutinās kanāla TV6 skatītājus 5

No 10. janvāra darba dienu vakaros 19.00 TV6 skatītājiem būs iespēja redzēt, droši var apgalvot, vienu no visu laiku populārākajiem un labākajiem komēdijseriāliem “Lielā sprādziena teorija” (Big Bang Theory), kas ticis pie prestižajām “Zelta globusa” un “Emmy” balvām, kopumā saņemot 61 apbalvojumu un 210 nominācijas dažādos konkursos un festivālos. Seriāls baudījis miljoniem skatītāju mīlestību jau 10 sezonas.

TV6 Ziemassvētkos aicina doties ceļojumos apkārt pasaulei un fantāzijas plašumos

TV6 Ziemassvētkos aicina doties ceļojumos apkārt pasaulei un fantāzijas plašumos

Šajos Ziemassvētkos kopā ar ”Gāzi grīdā” komandu skatītājiem būs iespēja doties piedzīvojumos uz visdažādākajām vietām pasaulē. Savukārt Ziemassvētku vakara filmas ”Voltera Mitija slepenā dzīve” un ”Es – sākums” aizvedīs neticamos fantāzijas lidojumos un ļaus ielūkoties cilvēka prāta dzīlēs.

Video: vai TV6 konkursa dalībnieces spēj ātri domāt kameras priekšā? 2. daļa

Video: vai TV6 konkursa dalībnieces spēj ātri domāt kameras priekšā? 2. daļa

Trešdien tika paziņotas tās 12 veiksminieces, kuras žūrija izvēlējās amatam, kas, iespējams, mainīs visu viņu dzīves – meitenes kļuva par “TV6 mēneša meitenēm” un jau nākamgad būs redzamas zilajā ekrānā. Bet līdz tam pagremdēsimies atmiņās no fināla kastinga, kurās viņas rādīja, ko spēj ne tikai žūrijai, bet arī portālam “Skaties.lv”.

Brauciens ar “bobu” un pikantas fotosesijas – TV6 konkursa dalībnieces glabā interesantus stāstus par sevi!

Brauciens ar "bobu" un pikantas fotosesijas - TV6 konkursa dalībnieces glabā interesantus stāstus par sevi! 3

Lai gan konkurss jau noslēdzies, tomēr mums vēl iekrājies daudz interesanta, ko jums atrādīt par tām dāmām, kuras nepārvarēja pēdējo soli – fināla kastingu – un neiekļuva starp tām 12, kuras nākamgad kādā no mēnešiem kļūs par kanāla TV6 seju. Pēc savas atrādīšanās žūrijai likām dažām no viņām komentēt kādu no savām iesūtītajām fotogrāfijām. 

Drosmīga drostaliņa! Jaunā TV zvaigzne Signe sūta faniem draisku sveicienu no Somijas

Drosmīga drostaliņa! Jaunā TV zvaigzne Signe sūta faniem draisku sveicienu no Somijas

Šodien tika paziņotas visas 12 laimīgās uzvarētājas, kuras sevi veiksmīgi pierādīja TV6 mēneša meiteņu atlasē. Viņas vērtēja lieliska žūrija, kuras uzdevums nebija viegls – 50 skaistas, jautras un interesantas meitenes cīnījās ar visiem spēkiem. Skaties.lv zvanīja meitenēm, lai paziņotu priecīgos jaunumus, un vismaz dažu dāmu reakciija apstiprina – viņas nudien ir pelnījušas būt starp labākajām!

Izvēlētas 12 lieliskākās, skaistākās un atraktīvākās meitenes Latvijā!

Izvēlētas 12 lieliskākās, skaistākās un atraktīvākās meitenes Latvijā! 8

Cik skaļi sākās, tik žigli jau pienākusi novembra pēdējā diena, kas šogad iezīmējusies ar kanāla TV6 konkursa noslēgumu. Tajā vairākiem desmitiem meiteņu bija iespēja kļūt par mēneša seju, pierādot sevi fināla kastingā. Žūrija savas domas ir apkopojusi un nākusi klajā ar paziņojumu.

Video: vai TV6 konkursa meitenes spēj ātri domāt? 1. daļa

Video: vai TV6 konkursa meitenes spēj ātri domāt? 1. daļa

Jau rītdien tiks paziņotas tās 12 laimīgās censones, kuras būs izturējušas TV6 mēneša meitenes konkursa fināla atlasi, kas norisinājās 16. septembrī. Viņu uzdevums bija ne tikai sevi lieliski prezentēt konkursa žūrijai, bet arī atbildēt uz portāla “Skaties.lv” āķīgajiem jautājumiem.