Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV6 jaunumi

Nenopietni par nopietno – superkomēdija ”Lielā sprādziena teorija” TV6

Nenopietni par nopietno – superkomēdija “Lielā sprādziena teorija” TV6

No šodien, 10. janvāra, darba dienu vakaros 19:00 TV6 skatītājiem būs iespēja redzēt vienu no visu laiku populārākajiem un labākajiem komēdijseriāliem ”Lielā sprādziena teorija” (Big Bang Theory), kas ticis pie prestižajām Zelta globusa un Emmy balvām, kopumā saņemot 61 apbalvojumu un 210 nominācijas dažādos konkursos un festivālos. Seriāls baudījis miljoniem skatītāju mīlestību jau 10 sezonas.

“Simpsonu” jaunajā sezonā Homērs un Mārdža šķiras

"Simpsonu" jaunajā sezonā Homērs un Mārdža šķiras 1

TV6 skatītājiem gads sākas ar jaunām iemīļoto raidījumu un seriālu sezonām. Īpaši gaidīti jaunumi skatītājus priecēs no 9. janvāra – kulta animācijas seriāla “Simpsoni” (The Simpsons) jaunā sezona, kas pasauli satricināja ar skumju vēsti par Homēra un Mārdžas šķiršanos.

Pavadi veco gadu kā supervaronis kopā ar TV6!

Pavadi veco gadu kā supervaronis kopā ar TV6!

TV6 piedāvā saviem skatītājiem pavadīt veco gadu, noskatoties supervaroņu filmas – ikonisko “X cilvēku” pirmo triloģiju, kā arī filmu “Hronikas veidotāji” par to, kā būtu, ja arī tu kādu dienu iegūtu īpašas spējas, un filmu “Jaunie Supervaroņi” par to, kad tev gribas būt supervaronim, bet nekādu spēju nav.

Pasaulslavenā komēdija “Lielā sprādziena teorija” jau janvārī lutinās kanāla TV6 skatītājus

Pasaulslavenā komēdija "Lielā sprādziena teorija" jau janvārī lutinās kanāla TV6 skatītājus 5

No 10. janvāra darba dienu vakaros 19.00 TV6 skatītājiem būs iespēja redzēt, droši var apgalvot, vienu no visu laiku populārākajiem un labākajiem komēdijseriāliem “Lielā sprādziena teorija” (Big Bang Theory), kas ticis pie prestižajām “Zelta globusa” un “Emmy” balvām, kopumā saņemot 61 apbalvojumu un 210 nominācijas dažādos konkursos un festivālos. Seriāls baudījis miljoniem skatītāju mīlestību jau 10 sezonas.

TV6 Ziemassvētkos aicina doties ceļojumos apkārt pasaulei un fantāzijas plašumos

TV6 Ziemassvētkos aicina doties ceļojumos apkārt pasaulei un fantāzijas plašumos

Šajos Ziemassvētkos kopā ar ”Gāzi grīdā” komandu skatītājiem būs iespēja doties piedzīvojumos uz visdažādākajām vietām pasaulē. Savukārt Ziemassvētku vakara filmas ”Voltera Mitija slepenā dzīve” un ”Es – sākums” aizvedīs neticamos fantāzijas lidojumos un ļaus ielūkoties cilvēka prāta dzīlēs.

Video: vai TV6 konkursa dalībnieces spēj ātri domāt kameras priekšā? 2. daļa

Video: vai TV6 konkursa dalībnieces spēj ātri domāt kameras priekšā? 2. daļa

Trešdien tika paziņotas tās 12 veiksminieces, kuras žūrija izvēlējās amatam, kas, iespējams, mainīs visu viņu dzīves – meitenes kļuva par “TV6 mēneša meitenēm” un jau nākamgad būs redzamas zilajā ekrānā. Bet līdz tam pagremdēsimies atmiņās no fināla kastinga, kurās viņas rādīja, ko spēj ne tikai žūrijai, bet arī portālam “Skaties.lv”.

Brauciens ar “bobu” un pikantas fotosesijas – TV6 konkursa dalībnieces glabā interesantus stāstus par sevi!

Brauciens ar "bobu" un pikantas fotosesijas - TV6 konkursa dalībnieces glabā interesantus stāstus par sevi! 3

Lai gan konkurss jau noslēdzies, tomēr mums vēl iekrājies daudz interesanta, ko jums atrādīt par tām dāmām, kuras nepārvarēja pēdējo soli – fināla kastingu – un neiekļuva starp tām 12, kuras nākamgad kādā no mēnešiem kļūs par kanāla TV6 seju. Pēc savas atrādīšanās žūrijai likām dažām no viņām komentēt kādu no savām iesūtītajām fotogrāfijām. 

Drosmīga drostaliņa! Jaunā TV zvaigzne Signe sūta faniem draisku sveicienu no Somijas

Drosmīga drostaliņa! Jaunā TV zvaigzne Signe sūta faniem draisku sveicienu no Somijas

Šodien tika paziņotas visas 12 laimīgās uzvarētājas, kuras sevi veiksmīgi pierādīja TV6 mēneša meiteņu atlasē. Viņas vērtēja lieliska žūrija, kuras uzdevums nebija viegls – 50 skaistas, jautras un interesantas meitenes cīnījās ar visiem spēkiem. Skaties.lv zvanīja meitenēm, lai paziņotu priecīgos jaunumus, un vismaz dažu dāmu reakciija apstiprina – viņas nudien ir pelnījušas būt starp labākajām!

Izvēlētas 12 lieliskākās, skaistākās un atraktīvākās meitenes Latvijā!

Izvēlētas 12 lieliskākās, skaistākās un atraktīvākās meitenes Latvijā! 8

Cik skaļi sākās, tik žigli jau pienākusi novembra pēdējā diena, kas šogad iezīmējusies ar kanāla TV6 konkursa noslēgumu. Tajā vairākiem desmitiem meiteņu bija iespēja kļūt par mēneša seju, pierādot sevi fināla kastingā. Žūrija savas domas ir apkopojusi un nākusi klajā ar paziņojumu.

Video: vai TV6 konkursa meitenes spēj ātri domāt? 1. daļa

Video: vai TV6 konkursa meitenes spēj ātri domāt? 1. daļa

Jau rītdien tiks paziņotas tās 12 laimīgās censones, kuras būs izturējušas TV6 mēneša meitenes konkursa fināla atlasi, kas norisinājās 16. septembrī. Viņu uzdevums bija ne tikai sevi lieliski prezentēt konkursa žūrijai, bet arī atbildēt uz portāla “Skaties.lv” āķīgajiem jautājumiem.

Šodien Pasaules TV diena! Priecājamies līdzi ar jums, TV skatītāji!

Šodien Pasaules TV diena! Priecājamies līdzi ar jums, TV skatītāji!

5 463 TV kanālu un 600 000 darbavietu Eiropā. 610 miljoni skatītāju. 60 000 stundu izklaides satura ikdienas. TV saturs skatīts vidēji 3 stundas un 55 minūtes ikdienas. Tie ir tikai daži skaitļi, kas parāda, cik nozīmīgu lomu mūsdienu sabiedrībā ieņem televīzija. Tāpēc, lai atzīmētu televīzijas īpašo lomu, ANO nākusi klajā ar iniciatīvu 21. novembri atzīmēt kā Pasaules TV dienu.