Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV3 ziņas

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Saeimas komisija atbalsta “divlitreņu” aizliegumu

Saeimas komisija atbalsta "divlitreņu" aizliegumu

Šodien Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija galīgajā lasījumā izskatīja grozījumus Alkoholisko dzērienu aprites likumā, kas paredz aizliegumu tirgot alu plastmasas pudelēs, kuru tilpums lielāks par vienu litru. Komisija atbalstīja šos grozījumus.

Kur gaidāma sīvākā cīņa, kāds ir vidējais kandidāts – sarakstu iesniegšana vēlēšanām beigusies

Kur gaidāma sīvākā cīņa, kāds ir vidējais kandidāts - sarakstu iesniegšana vēlēšanām beigusies

Šodien noslēgusies sarakstu iesniegšana pašvaldību vēlēšanām. Vislielākā politiskā konkurence solās būt Jūrmalā un Ķekavā, savukārt niecīgākā – Varakļānos un Vaiņodē. Centrālā vēlēšanu komisija pamanījusi arī citus interesantus faktus – piemēram, salīdzinot ar iepriekšējām vēlēšanām, kandidāti savos iesniegumos neslēpj tautību.

Biedējoši! Atklāto HIV/AIDS gadījumu skaita ziņā Latvija kļuvusi par līderi Eiropas Savienībā

Biedējoši! Atklāto HIV/AIDS gadījumu skaita ziņā Latvija kļuvusi par līderi Eiropas Savienībā

Jaunākie dati par HIV/AIDS izplatību atklāj visai biedējošu ainu. Latvija kļuvusi par līderi Eiropas Savienībā jaunatklāto HIV gadījumu skaita ziņā, un mediķi uzskata, – vēl daudz ir tādu, kuri par savu inficēšanos nemaz nenojauš. Veselības ministrijā top HIV, kā arī B un C hepatīta apkarošanas plāns. Taču, lai to iedarbinātu, vajag milzu naudu.

Vāc parakstus par vēlēšanu tiesību piešķiršanu jau no 16 gadu vecuma

Vāc parakstus par vēlēšanu tiesību piešķiršanu jau no 16 gadu vecuma 1

Latvijā aktualizējies jautājums, kādā vecumā cilvēks uzskatāms par pietiekami pieaugušu, lai pieņemtu politiskus lēmumus. Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” nonācis priekšlikums ļaut vēlēšanās piedalīties no 16 gadu vecuma. Priekšlikuma autori uzskata, ka tas jauniešus padarīs politiski aktīvākus. Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) gan uz to raugās skeptiskāk.

Vāc parakstus, lai krustojumā, ja tas netraucē citiem, varētu nogriezties pa labi arī pie sarkanās gaismas

Vāc parakstus, lai krustojumā, ja tas netraucē citiem, varētu nogriezties pa labi arī pie sarkanās gaismas 1

Paviesojušies citās valstīs, tostarp kaimiņos Lietuvā, daudzi Latvijas autovadītāji ir neizpratnē par to, kāpēc uz tukšas ielas krustojumā jāgaida zaļā luksofora gaisma, lai veiktu labo pagriezienu. Vairākās citās valstīs labais pagrieziens pie sarkanā signāla ir atļauts, ja vien netraucē citiem braucējiem. Satiksmes uzraugi gan uzskata, ka mums to labāk nevajag: autovadītāju kultūra Latvijā esot pārāk zema.