Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV3 jaunumi

Vai Zanei Daudziņai nepietrūks Helēnas?

Vai Zanei Daudziņai nepietrūks Helēnas?

Seriāls “UgunsGrēks” tuvojas savam svinīgajam noslēgumam, kas nozīmē – daudziem aktieriem, kuri dienu dienā atveidoja konkrētu tēlu, no tā būs jāšķiras uz visiem laikiem. Jautājām Zanei Daudziņai, vai viņai nepietrūks ekstravagantā Helēnas tēla.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Romantiski FOTO: saldā Dzērumu pārīša piedzīvojumi Ventspilī

Romantiski FOTO: saldā Dzērumu pārīša piedzīvojumi Ventspilī 13

Jau sestdien, 25. martā, Latviju pameta šovā ”Patiesības spogulis” iepazītais jaukais pārītis Laura un Mārtiņš, lai pārceltos uz Nīderlandi. Pirms aizbraukšanas abi devās mazā ceļojumā pa Latvijas ārēm, un kadrus no tā laipni atrāda arī Skaties.lv lasītājiem.

Alkohols ir pagātne! ”Patiesības spogulis” apgriezis kājām gaisā Normunda dzīvi

Alkohols ir pagātne! ''Patiesības spogulis'' apgriezis kājām gaisā Normunda dzīvi 8

”Patiesības spoguļa” šīs nedēļas galvene varoņi Normunds un Līga ekrānā izdzīvoja visu emociju gammu – vīrietis aizbēga no filmēšanas, lai pēc tam atgrieztos ar baltām rozēm un solījumu mīļotajai būt kopā uz mūžu. Sarunā ar Skaties.lv Normunds atklāj, kāpēc izšķīrās par bēgšanu un kādas tagad ir viņa attiecības ar alkoholu.