Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV3 jaunumi

”Man vairs nav, ko zaudēt, atklāju visu.” ”Pirmā skūpsta” Aija par sava bērniņa likteni, izpostīto ģimeni un bērnības traumām

''Man vairs nav, ko zaudēt, atklāju visu.'' ''Pirmā skūpsta'' Aija par sava bērniņa likteni, izpostīto ģimeni un bērnības traumām 10

“Vai jūs zināt, kā ir tad, kad pazūd pamats zem kājām? Kad 17. dzimšanas dienā piezvana no policijas, lai brauc uz Gaiļezera morgu atpazīt mirušo tēvu? Kad meklē mammu un atrodi viņu nemaņā kādā ”pritonā”?” šādus jautājumus Skaties.lv lasītājiem, kuri pēdējo nedēļu laikā anonīmi tik aktīvi apsprieduši viņas dzīvi, uzdod ”Bez Tabu Pirmā Skūpsta” dalībniece Aija Dembovska. Aijai vairs nav, ko zaudēt. Viņa ir izlēmusi iet uz visiem simts procentiem un neslēpt vairs neko.

”Man tas puišelis Kristiāns nav vajadzīgs!” Skandalozā skaistule Aija sāk jaunu dzīvi ar īstu vīrieti pie sāniem

''Man tas puišelis Kristiāns nav vajadzīgs!'' Skandalozā skaistule Aija sāk jaunu dzīvi ar īstu vīrieti pie sāniem 77

TV draugi šobrīd ar interesi seko līdzi ”Bez Tabu” skūpstu eksperimenta skandalozākā pāra Aijas un Kristiāna attiecību attīstībai. Kamēr Kristiāns paziņojis, ka meitene turpina viņu vajāt, Aija sarunā ar Skaties.lv iezīmē pavisam citu ainu. Viņai jau ir jauns pielūdzējs, un tāda Kristiāna simpātiskajai meitenei nemaz nevajagot.

Intara Busuļa brālis cierē uz ”Īstajiem večiem”

Intara Busuļa brālis cierē uz ''Īstajiem večiem'' 2

Populārā dziedātāja Intara Busuļa brālis Ēriks Busulis nolēmis atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, turklāt to darīt publiski. Viņš ir viens no kandidātiem, kurš pretendē uz dalību TV3 šovā “Īstie veči”.

Kas notiks ar vareno Helēnas garderobi pēc “UgunsGrēka” beigām?

Kas notiks ar vareno Helēnas garderobi pēc "UgunsGrēka" beigām? 5

Lai arī līdz lielajam seriāla “UgunsGrēks” noslēgumam vēl kāds brītiņš, gribot negribot jāatzīst, ka tas nepielūdzami tuvojas. Septiņu gadu laikā filmēšanas laukums ir “apaudzis” ar dažādām mantām, bet viena no bagātākajām šajā ziņā ir Zanes Daudziņas atveidotā Helēna. Viņai ir varenākā garderobe starp visiem tēliem, bet – kā pie tā visa tikusi un ko ar to iesākt pēc lielā finālā? Portāls Skaties.lv jautāja viņai pašai.

TIEŠRAIDE: klāt sirsnīgais svētdienas šovs “Es mīlu tevi, Latvija”

TIEŠRAIDE: klāt sirsnīgais svētdienas šovs "Es mīlu tevi, Latvija"

No šodienas, 19. februāra, TV3 atgriežas skatītāju iemīļotais lielais svētdienas šovs “Es mīlu tevi, Latvija”, kuru jau trešo sezonu vadīs Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze.

Duļevska atkāj, kur visbiežāk tiekas ar Jubaltu

Duļevska atkāj, kur visbiežāk tiekas ar Jubaltu 2

Jau šovakar plkst. 20.10 TV3 startēs svētdienas lielā šova ”Es mīlu tevi, Latvija” trešā sezona. Arī šajā sezonā šovu vadīs Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze. Jau tagad jautrā atmosfērā Jana un Valters iepazīstina ar komandu dalībniekiem.

Līdz ar “Es mīlu tevi, Latvija” jauno sezonu atklāta iemīļotā viktorīna ”Ko tu zini par Latviju?”

Līdz ar "Es mīlu tevi, Latvija" jauno sezonu atklāta iemīļotā viktorīna ”Ko tu zini par Latviju?”

Šajā nedēļa nogalē, 19. februārī, TV3 atgriežas skatītāju iemīļotais lielais svētdienas šovs ”Es mīlu tevi, Latvija!”, kuru jau trešo sezonu vadīs Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze. Arī šajā sezonā prāta veiklībā varēs sacensties ikviens šova fans. 

Pasaku pilni sestdienas vakari kopā ar jauniem grāvējiem kanālā TV3!

Pasaku pilni sestdienas vakari kopā ar jauniem grāvējiem kanālā TV3!

Februāra sestdienās TV3 skatītājus aicina atvērt prātus fantāziju pasaulei, skatoties Hobitu triloģiju, ko 18. februārī noslēgs Oskaram nominētās trešās filmas “Hobits: Piecu armiju kauja” (Hobbit: Battle of The Five Armies) pirmizrāde. Savukārt mēneša pēdējā sestdienā piedāvājam pirmizrādi godalgotajai un aizraujošajai filmai “Labirinta skrējējs” (The Maze Runner).