Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV3 jaunumi

VIDEO: grupa ”Logo” beidzot atrāda sen gaidīto ”Dzīvnieka” klipu

VIDEO: grupa ''Logo'' beidzot atrāda sen gaidīto ''Dzīvnieka'' klipu

22. februāra vakarā grupas ”Logo” fani pulcējās kafejnīcā ”Tims Mints”, lai kopā ar mūziķiem nosvinētu kādu īpašu brīdi. Mūziķi pēc septiņu gadu pārtraukuma beidzot prezentēja pirmo īsto videoklipu, kas iezīmē arī ”Logo” sākšanu muzicēt uz pilnu klapi.

“Saimnieks meklē sievu” skaistākais pāris Jānis Šmits un Daiga publicē apburošu FOTO

"Saimnieks meklē sievu'' skaistākais pāris Jānis Šmits un Daiga publicē apburošu FOTO 13

”Saimnieks meklē sievu” visai droši var dēvēt par vienu no tiem pašmāju šoviem, kurš radījis vislielāko skaitu patiešām laimīgu ģimeņu. Tostarp ir arī Jānis Šmits un Daiga Eglīte. Ilgu laiku slēpuši attiecību turpinājumu pēc TV spēles, abi beidzot padalījušies ar skaistu foto, kas parāda, ka arī pēc spēles pāris dzīvo mīlestībā.

“”UgunsGrēks” man sniedza roku brīdī, kad apsvēru aktrises karjeras beigšanu!” Luīzes lomas atveidotāja par seriāla pēdējo sezonu

""UgunsGrēks" man sniedza roku brīdī, kad apsvēru aktrises karjeras beigšanu!" Luīzes lomas atveidotāja par seriāla pēdējo sezonu

Iesākumā viņas tēls strādāja pie Vadima kazino, pēc tam kļūstot par istabeni Pētersonu viesnīcā. Tad Luīze uz laiku nozuda, bet atgriezās ar vēstīm, ka ir stāvoklī no vecā Felzenbahera. Nu jau kļuvusi par stabilu vērtību seriālā, bet ko Madara Melne-Tomsone domā par “UgunsGrēka” pēdējo sezonu? Portāls Skaties.lv aicināja viņu uz nelielu sarunu.

Simtiem latviešu raujas uz tikšanos ar ”UgunsGrēka” zvaigznēm; arī tu vari vēl paspēt

Simtiem latviešu raujas uz tikšanos ar ''UgunsGrēka'' zvaigznēm; arī tu vari vēl paspēt 1

Skaties.lv izsludinātā iespēja ”UgunsGrēka” faniem klātienē satikt kādu no saviem mīļajiem aktieriem un uzdot sev interesējošos jautājumus izpelnījusies milzu atsaucību. Jau vairāki simti seriāla skatītāju iesūtījuši savus pieteikumus, un vispopulārākie varoņi, ko tauta grib aicināt uz randiņiem, ir Marija Linarte jeb Krista un Zane Daudziņa jeb Helēna.

TV3 šova veidotāji skaidro, kādēļ brašajam tētim Jānim ”atņemti” 100 eiro

TV3 šova veidotāji skaidro, kādēļ brašajam tētim Jānim “atņemti” 100 eiro 7

Trešdienas, 22. februāra, vakarā pirmo reizi TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” vēsturē tēvs ģimenei nopelnīja par simt eiro mazāk, nekā tas bija izdevies viņa priekšgājējiem. Lai gan TV ekrānā izskatījies, ka Jānis ar visiem pieciem uzdevumiem ticis galā godam, šova skatītāji un fani izjūt rūgtumu par spēles godīgumu.

Pirmo reizi TV3 šovā: tētim nav pa spēkam visi sievas uzdevumi

Pirmo reizi TV3 šovā: tētim nav pa spēkam visi sievas uzdevumi 7

Trešdienas, 22. februāra, vakarā TV3 skatītāji piedzīvoja vienu no jestrākajiem šova ”Tēta nedienas Latvijā” raidījumiem. Jānis sarīkoja nebēdnīgu bērnu ballīti, gatavojās sievu pārsteigt ar serenādi, bet daudzo aktivitāšu jūklī tomēr viens pilnībā paveikts darbiņš izpalika.

”Man vairs nav, ko zaudēt, atklāju visu.” ”Pirmā skūpsta” Aija par sava bērniņa likteni, izpostīto ģimeni un bērnības traumām

''Man vairs nav, ko zaudēt, atklāju visu.'' ''Pirmā skūpsta'' Aija par sava bērniņa likteni, izpostīto ģimeni un bērnības traumām 10

“Vai jūs zināt, kā ir tad, kad pazūd pamats zem kājām? Kad 17. dzimšanas dienā piezvana no policijas, lai brauc uz Gaiļezera morgu atpazīt mirušo tēvu? Kad meklē mammu un atrodi viņu nemaņā kādā ”pritonā”?” šādus jautājumus Skaties.lv lasītājiem, kuri pēdējo nedēļu laikā anonīmi tik aktīvi apsprieduši viņas dzīvi, uzdod ”Bez Tabu Pirmā Skūpsta” dalībniece Aija Dembovska. Aijai vairs nav, ko zaudēt. Viņa ir izlēmusi iet uz visiem simts procentiem un neslēpt vairs neko.

”Man tas puišelis Kristiāns nav vajadzīgs!” Skandalozā skaistule Aija sāk jaunu dzīvi ar īstu vīrieti pie sāniem

''Man tas puišelis Kristiāns nav vajadzīgs!'' Skandalozā skaistule Aija sāk jaunu dzīvi ar īstu vīrieti pie sāniem 77

TV draugi šobrīd ar interesi seko līdzi ”Bez Tabu” skūpstu eksperimenta skandalozākā pāra Aijas un Kristiāna attiecību attīstībai. Kamēr Kristiāns paziņojis, ka meitene turpina viņu vajāt, Aija sarunā ar Skaties.lv iezīmē pavisam citu ainu. Viņai jau ir jauns pielūdzējs, un tāda Kristiāna simpātiskajai meitenei nemaz nevajagot.

Intara Busuļa brālis cierē uz ”Īstajiem večiem”

Intara Busuļa brālis cierē uz ''Īstajiem večiem'' 4

Populārā dziedātāja Intara Busuļa brālis Ēriks Busulis nolēmis atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, turklāt to darīt publiski. Viņš ir viens no kandidātiem, kurš pretendē uz dalību TV3 šovā “Īstie veči”.

Kas notiks ar vareno Helēnas garderobi pēc “UgunsGrēka” beigām?

Kas notiks ar vareno Helēnas garderobi pēc "UgunsGrēka" beigām? 5

Lai arī līdz lielajam seriāla “UgunsGrēks” noslēgumam vēl kāds brītiņš, gribot negribot jāatzīst, ka tas nepielūdzami tuvojas. Septiņu gadu laikā filmēšanas laukums ir “apaudzis” ar dažādām mantām, bet viena no bagātākajām šajā ziņā ir Zanes Daudziņas atveidotā Helēna. Viņai ir varenākā garderobe starp visiem tēliem, bet – kā pie tā visa tikusi un ko ar to iesākt pēc lielā finālā? Portāls Skaties.lv jautāja viņai pašai.