Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV3 jaunumi

No trauku mazgātāja Spānijā par šefpavāru un šova zvaigzni: Uģa Veita stāsts

No trauku mazgātāja Spānijā par šefpavāru un šova zvaigzni: Uģa Veita stāsts

Jaunajā raidījuma “Gatavo 3” sezonā kopā ar divām daiļām dāmām virtuvē rosās vīrietis. 30 gadus vecais Uģis Veits nu jau piecus gadus ir kafejnīcas “Tvaiks” šefpavārs un īpašnieks, kurš lepojas ar to, ka līdz šim amatam uzkāpis no ”pašas apakšas” – skolas laikā sākot ar trauku mazgāšanu Spānijā.

Ilgstoši nespējot atrast darbu, Latviju pametusi ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne

Ilgstoši nespējot atrast darbu, Latviju pametusi ''Saimnieks meklē sievu'' zvaigzne 18

Pēdējo mēnešu laikā Latvijas šovbiznesā manāma nelāga tendence – TV šovu varoņi viens pēc otra pamet valsti vai atklāj, ka ieplānojuši to darīt. Sapratusi, ka viņai šeit darbu neatrast, no Latvijas nupat aizbrauksi arī simpātiskā Kristiāna Birne (attēlā kreisajā pusē), kura TV3 skatītāju atmiņā palikusi kā ”Saimnieks meklē sievu” trešās sezonas dalībniece – meitene, kura startēja spēlē Jāņa Šmita ”līgaviņu” kompānijā.

Beidzot izskaidrots, kādēļ latvieši tik ļoti raujas uz TV

Beidzot izskaidrots, kādēļ latvieši tik ļoti raujas uz TV 5

Ja tevis nav televīzijā, tevis nav vispār – šī tēze joprojām aktuāla arī laikā, kad tradicionālajai televīzijai tiek prognozēts noriets. Kādēļ latvieši tik ļoti alkst pēc zilo ekrānu slavas, portāls Skaties.lv iztaujāja psihoterapeiti Ainu Poišu, kura TV aizkulises pārzina arī no iekšienes.

UZMANĪBU, TV draugi! Atklājam TV3 un LNT sezonas šovu un seriālu programmu!

UZMANĪBU, TV draugi! Atklājam TV3 un LNT sezonas šovu un seriālu programmu! 8

Nupat ar grandiozu fināla cīņu noslēgusies ”Lauku sēta”, un arī citi vietējie šovi sezonas noslēguši vai aizgājuši atvaļinājumos. TV draugi sāk tramīgi dīdīties savos dīvānos – vai tiešām ziemas aukstumā nebūs nervus kutinošu pašmāju šovu un seriālu, ko baudīt tumšajos vakaros? Satraukumam nav pamata – jau tūlīt tiks dots starts jaunajai sezonai, un tajā pārsteigumu netrūks! Ekskluzīvi – Skaties.lv atklāj, ko šosezon baudīsim LNT un TV3 ekrānos!

“Viņā ir viss, kas mani saista pretējā dzimumā.” Skaistā Evelīna atklātā intervijā par jaunajām attiecībām

"Viņā ir viss, kas mani saista pretējā dzimumā." Skaistā Evelīna atklātā intervijā par jaunajām attiecībām 9

Pagājušā gada izskaņā ”Netīro deju” skaistākā meitene Evelīna Šaulīte nāca klajā ar skaistiem jaunumiem – pēc vilšanās šova partnerī Ainārā Burcevā, viņai beidzot izdevies atvērt savu sirdi mīlestībai. Atklātā intervijā Skaties.lv meitene pastāsta, kā iepazinusies ar savu jauno draugu, un kā puisim izdevies iekarot viņas sirdi.