Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Traģēdija Dobelē

Neņem darbā, veikalos skatās uz pirkstiem… Dobeles traģēdija liek atkal runāt par romu diskrimināciju

Neņem darbā, veikalos skatās uz pirkstiem... Dobeles traģēdija liek atkal runāt par romu diskrimināciju 24

Šonedēļ daudzus satrieca baisie notikumi Dobelē. Pēc vecāku nāves, kuri, visticamāk, mira pārdozējot narkotikas, dzīvoklī ilgstoši vieni paši palika mazi bērni. Viens no viņiem- deviņus mēnešus vecs zīdainis- nomira bada nāvē. Tā bija romu ģimene – tautība varbūt nespēlētu lielu lomu, ja ne rūgtā realitāte, ka salīdzinoši nelielā čigānu kopiena Latvijā ir ārkārtīgi slikti integrēta un joprojām saskaras ar diskrimināciju. Īpaši – darba tirgū, kas ģimenes iespiež nabadzības zonā.

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Jauni fakti par traģēdiju Dobelē; mirusī sieviete bija bērna gaidībās

Jauni fakti par traģēdiju Dobelē; mirusī sieviete bija bērna gaidībās 24

Atklājušies jauni šausminoši apstākļi saistībā ar traģēdiju Dobelē. Vakar jau ziņojām, ka pagājušā gada nogalē tur, iespējams, pārdozējot narkotikas, miruši abi vecāki. Pēc tam badā nomiris arī viņu dažus mēnešus vecais bērns, bet trīs pārējie bērni atrasti ļoti novārguši. Šodien policija un kaimiņi apstiprināja, ka mirusī sieviete bijusi stāvoklī.