Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Tēta nedienas Latvijā

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Šova tētim “atņem” 100 eiro, Violetas negaidītais paziņojums un saimnieka Šmita laime: nedēļa šovbiznesā

Šova tētim "atņem" 100 eiro, Violetas negaidītais paziņojums un saimnieka Šmita laime: nedēļa šovbiznesā 1

Šonedēļ Latvijas šovu dzīvē satraucošu un saviļņojošu notikumu nav trūcis! TV3 šovu skatītāju uzmanības lokā šonedēļ bijuši divu ”Tēta nedienu Latvijā” raidījumu varoņi, tikmēr iemīļotā iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” skaistais pāris beidzot fanus iepriecināja ar romantiku foto, bet šovu veterāne Violeta nāca klajā ar visai negaidītu paziņojumu.

TV3 šova veidotāji skaidro, kādēļ brašajam tētim Jānim ”atņemti” 100 eiro

TV3 šova veidotāji skaidro, kādēļ brašajam tētim Jānim “atņemti” 100 eiro 9

Trešdienas, 22. februāra, vakarā pirmo reizi TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” vēsturē tēvs ģimenei nopelnīja par simt eiro mazāk, nekā tas bija izdevies viņa priekšgājējiem. Lai gan TV ekrānā izskatījies, ka Jānis ar visiem pieciem uzdevumiem ticis galā godam, šova skatītāji un fani izjūt rūgtumu par spēles godīgumu.

Pirmo reizi TV3 šovā: tētim nav pa spēkam visi sievas uzdevumi

Pirmo reizi TV3 šovā: tētim nav pa spēkam visi sievas uzdevumi 7

Trešdienas, 22. februāra, vakarā TV3 skatītāji piedzīvoja vienu no jestrākajiem šova ”Tēta nedienas Latvijā” raidījumiem. Jānis sarīkoja nebēdnīgu bērnu ballīti, gatavojās sievu pārsteigt ar serenādi, bet daudzo aktivitāšu jūklī tomēr viens pilnībā paveikts darbiņš izpalika.