Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Tests

Unikāli! Latvijā radīts tests, kas nosaka neauglības iemeslus

Unikāli! Latvijā radīts tests, kas nosaka neauglības iemeslus

Latvijas zinātnieki radījuši testu, kas ļaus ātrāk un lētāk noteikt neauglības iemeslus. Testu paredzēts patentēt un piedāvāt arī ārvalstīs. Par to, ka tas varētu būt pieprasīts, pārliecināti gan zinātnieki, gan liecina arī fakts, ka pasaulē neauglība skar katru desmito iedzīvotāju.

Tu domā, ka zini lauku smalkumus? Aizpildi Lauku gudrību 3. spēli un laimē foršu cirvi vai pannu!

Tu domā, ka zini lauku smalkumus? Aizpildi Lauku gudrību 3. spēli un laimē foršu cirvi vai pannu! 19

Sveiki, atkal visi Latvijas lauku un šova Lauku sēta fani! Valsts svētku nedēļā pār Lauku sētu pārslīdzis miers – šova jaunākā, ceturtā sērija pie skatītājiem nonāks pēc nedēļas, 24. novembrī. Bet portāls Skaties.lv tev neļauj skumt un aicina iesaistīties ne mazāk interesantā nodarbē – uzspēlē Lauku gudrības spēli un noskaidro, cik zinošs esi par lauku dzīves smalkumiem! Tie, kuri atbildēs pareizi, cīnīsies par ļoti noderīgu balvu – Fiskars pannu vai cirvi.

Esi gudrs lauku smalkumos? Aizpildi Lauku gudrību 2. spēli un laimē foršu cirvi vai pannu!

Esi gudrs lauku smalkumos? Aizpildi Lauku gudrību 2. spēli un laimē foršu cirvi vai pannu! 12

Sveiki, atkal visi Latvijas lauku un šova Lauku sēta fani! Šonedēļ jau gaidāma šova otrā epizode ar jaunām kaisklībām no Lativjas laukiem, bet portāls Skaties.lv piedāvā arī tev iesaistīties ne mazāk interesantā nodarbē – uzspēlē Lauku gudrības spēli un noskaidro, cik zinošs esi par lauku dzīves smalkumiem! Un tie, kuri atbildēs pareizi, cīnīsies par ļoti noderīgu balvu – Fiskars pannu vai cirvi.

TESTS: uzzini, kāds ir tavas harmonijas noslēpums

TESTS: uzzini, kāds ir tavas harmonijas noslēpums 21

Ikdienas steigā un darbos bieži vien aizmirstam par sevi. Bieži vēlamies sniegt uzmanību un rūpes citiem, bet dažreiz aizmirstam pašas par sevi. Ir vajadzīgs brīdis, lai atgūtos no ikdienas un nonāktu harmonijā ar sevi. Tāpēc piedāvājam tev aizpildīt harmonijas testu, lai atklātu noslēpumus, kas ļaus tev ikdienu pārvērst nesteidzīgā mirklī.

Uzmini! Kurš to teicis – Hilarija Klintone vai Donalds Tramps?

Uzmini! Kurš to teicis - Hilarija Klintone vai Donalds Tramps?

Visa pasaule seko ASV prezidenta vēlēšanu cīņai, kurā par Baltā nama saimnieku kļūs tikai viens –  Hilarija Klintone vai Donalds Tramps. Pārbaudi, vai spēj noteikt, kurš ir citāta autors – Demokrātiskās partijas pārstāve Klintone vai Republikāniskās partijas kandidāts Tramps?

Dzimuma tests Monreālā, šampanietis maratonā un pīļu ģimene – ceturtajā olimpiskajā testā balvu iegūst Madara

Dzimuma tests Monreālā, šampanietis maratonā un pīļu ģimene - ceturtajā olimpiskajā testā balvu iegūst Madara

Ko cēlu izdarīja austrāliešu airētājs Henrijs Pīrss, kāpēc 1908.gada Londonas maratonā neuzvarēja Dienvidāfrikas skrējējs Čārlzs Heferons, kurām dalībniecēm 1976.gada Monreālas olimiskajās spēlēs bija jāveic dzimuma tests un kurām nē? Olimpiskā testa ceturtajā un pēdējā nedēļā balvu ieguva Madara O (pac….@inbox.lv).

Izbaudi olimpiskās sajūtas, piedalies testā un laimē balvu!

Izbaudi olimpiskās sajūtas, piedalies testā un laimē balvu! 8

Rio olimpiskajās spēlēs spīdoši startējušas Latvijas meitenes Rebeka Koha un Laura Ikauniece-Admidiņa, izcīnot augstās ceturtās vietas! Savukārt tev ir iespēja piedalīties ceturtajā un pēdējā Skaties.lv un Lattelecom rīkotajā olimpiskajā testā un laimēt balvu!