Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Tehniskā apskate

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Parādījies jauns ierosinājums – transportlīdzekļu tehnisko apskati veikt reizi divos gados; vai tas ir reāli?

Parādījies jauns ierosinājums - transportlīdzekļu tehnisko apskati veikt reizi divos gados; vai tas ir reāli? 7

Drīzumā Saeimas deputāti sāks skatīt vairāk nekā 10 tūkstošu iedzīvotāju parakstīto iniciatīvu – transportlīdzekļa tehnisko apskati veikt vienreiz divos gados, nevis reizi gadā, kā tas ir šobrīd. TV3 Ziņu aptaujātie deputāti ideju gatavi atbalstīt, tiesa, ar vairākiem ierobežojumiem. Kategoriski pret ir Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

Kādas privilēģijas bauda policijas auto tehniskajā apskatē?

Kādas privilēģijas bauda policijas auto tehniskajā apskatē? 4

Raidījums Bez Tabu mājaslapas sadaļā Sūdzību dēlis ikdienas saņem vairākas skatītāju ziņas gan par nebūšanām un situācijām, ar kurām diemžēl paša spēkiem nevar tikt galā, gan arī uzdodot mums interesējošus jautājumus, kas viņus satrauc!

Tehniskā apskate reizi divos gados? CSDD ir kategoriski pret šo sabiedrības iniciatīvu

Tehniskā apskate reizi divos gados? CSDD ir kategoriski pret šo sabiedrības iniciatīvu 8

Portālā Manabalss.lv savākti vairāk nekā 10 000 iedzīvotāju parakstu iniciatīvai, kas paredz, ka transportlīdzekļiem tehniskā apskate būtu jāveic reizi divos gados, nevis katru gadu. Esošo sistēmu mainīt gribētāji kā argumentu min – tiktu ietaupīta nauda. Taču Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ir kategoriski pret šādām izmaiņām, akcentējot, ka Latvijas autoparks ir vecs un sabiedrība pati sevi apdraudētu, ļaujot piedalīties satiksmē transportlīdzekļiem, kas ir sliktā tehniskā stāvoklī.