Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Tehniskā apskate

Atceries! No rītdienas par ārvalstīs reģistrētu auto būs jāmaksā 1000 eiro nodoklis

Atceries! No rītdienas par ārvalstīs reģistrētu auto būs jāmaksā 1000 eiro nodoklis 27

2017. gada 1. janvārī stāsies spēkā izmaiņas kārtībā, kādā izmantojami ārvalstīs reģistrēti vieglie automobiļi Latvijā. Izmaiņu galvenā būtība – turpmāk persona, kuras deklarētā dzīvesvieta ir Latvijā, Latvijas teritorijā vadīt ārvalstī reģistrētu automobili varēs, ja būs samaksāts transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Auto tehniskā apskate varētu būt jāiet retāk, sasaistot to ar nobraukumu

Auto tehniskā apskate varētu būt jāiet retāk, sasaistot to ar nobraukumu 1

Auto tehniskā apskate reizi divos gados, visticamāk, arī Latvijā jau tuvākajā nākotnē kļūs par realitāti. Tas gan varētu notikt tikai ar nosacījumu, ka auto šajos gados netiek pārāk stipri nodzīts. Šādu viedokli TV3 Ziņām pauda vairāki Saeimas Tautsaimniecības komisijas deputāti, kuriem tagad uzticēts izstrādāt attiecīgās likuma izmaiņas.

Parādījies jauns ierosinājums – transportlīdzekļu tehnisko apskati veikt reizi divos gados; vai tas ir reāli?

Parādījies jauns ierosinājums - transportlīdzekļu tehnisko apskati veikt reizi divos gados; vai tas ir reāli? 7

Drīzumā Saeimas deputāti sāks skatīt vairāk nekā 10 tūkstošu iedzīvotāju parakstīto iniciatīvu – transportlīdzekļa tehnisko apskati veikt vienreiz divos gados, nevis reizi gadā, kā tas ir šobrīd. TV3 Ziņu aptaujātie deputāti ideju gatavi atbalstīt, tiesa, ar vairākiem ierobežojumiem. Kategoriski pret ir Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

Kādas privilēģijas bauda policijas auto tehniskajā apskatē?

Kādas privilēģijas bauda policijas auto tehniskajā apskatē? 4

Raidījums Bez Tabu mājaslapas sadaļā Sūdzību dēlis ikdienas saņem vairākas skatītāju ziņas gan par nebūšanām un situācijām, ar kurām diemžēl paša spēkiem nevar tikt galā, gan arī uzdodot mums interesējošus jautājumus, kas viņus satrauc!

Tehniskā apskate reizi divos gados? CSDD ir kategoriski pret šo sabiedrības iniciatīvu

Tehniskā apskate reizi divos gados? CSDD ir kategoriski pret šo sabiedrības iniciatīvu 8

Portālā Manabalss.lv savākti vairāk nekā 10 000 iedzīvotāju parakstu iniciatīvai, kas paredz, ka transportlīdzekļiem tehniskā apskate būtu jāveic reizi divos gados, nevis katru gadu. Esošo sistēmu mainīt gribētāji kā argumentu min – tiktu ietaupīta nauda. Taču Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ir kategoriski pret šādām izmaiņām, akcentējot, ka Latvijas autoparks ir vecs un sabiedrība pati sevi apdraudētu, ļaujot piedalīties satiksmē transportlīdzekļiem, kas ir sliktā tehniskā stāvoklī.