Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Suns

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Jaunolainē nobraukta suņa saimniekiem liek atmaksāt zaudējumus avārijas izraisītājam

Jaunolainē nobraukta suņa saimniekiem liek atmaksāt zaudējumus avārijas izraisītājam 15

Ģimenes mīlulis – suns kādā jaukā dienā pasprūk ārā no sētas un tiek nobraukts. Skumji, vai ne? Negadījumu piefiksē ceļu policija, mīlulis tiek apglabāts, un varētu šķist, ka ar to stāstam būtu jābeidzas, jo tas uzskatāms par nelaimes gadījumu. Bet pēc Jaunolaines pusē notikušā šāda veida ceļu satiksmes negadījuma par vainīgajiem atzīti dzīvnieka saimnieki.

Vecmīlgrāvī suns dzīvoklī tiek turēts kā krātiņā

Vecmīlgrāvī suns dzīvoklī tiek turēts kā krātiņā

Vecmīlgrāvī kāds neadekvāts suņa saimnieks kļuvis par daudzdzīvokļu mājas nīstāko cilvēku, jo rūpes par savu mājdzīvnieku atstājis pašplūsmā. Nerunājot par suņa potēšanu, mazgāšanu, barošanu un kopšanu, dzīvnieks tiek regulāri piekauts un vispār netiek svaigā gaisā.

Vai kaķi ir gudrāki nekā suņi? Fakti, kurus, iespējams, nezināji par mājas mīluļiem

Vai kaķi ir gudrāki nekā suņi? Fakti, kurus, iespējams, nezināji par mājas mīluļiem

Ikviena dzīvē viss mainās par 180 grādiem, kad ģimenē ienāk mājdzīvnieks. Pat visskarbākie kungi un visdzelžainākās biznesa lēdijas pārvēršas emocionālās un viegli aizkustināmās būtnēs, kad sāk stāstīt par savu suni, kaķi vai kādu citu mīluli. Protams, tiek izskatītas un izlasītas visas pieejamās grāmatas un “iziets cauri” visam internetam, lai tikai pēc iespējas vairāk uzzinātu par to, kas viņu mājas mīluļiem varētu patikt, nepatikt u.tml. Lūk, interesanti fakti par dzīvniekiem, kurus, iespējams, vēl nezināji.

Jautrai sestdienai! VIDEO: liels suns baidās no…pīles

Jautrai sestdienai! VIDEO: liels suns baidās no...pīles 3

Tumšos vakaros kopā pastaigāties ar lielu suni uzdrošinās pat visbailīgākās daiļā dzimuma pārstāves, jo četrkājainais draugs viņas sargā. Interesanti, kas notiktu, ka suns, kurš būs redzams rakstam pievienotajā video, pastaigas laikā satiktu…pīli