Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Suņi

Rīgā konfiscē astoņus toiterjerus, kas izmitināti antisanitāros apstākļos

Rīgā konfiscē astoņus toiterjerus, kas izmitināti antisanitāros apstākļos

Ceturtdien, 9. februārī, Rīgas pašvaldības policisti apsekoja kādu dzīvokli Daugavgrīvā, par kuru tika saņemtas vairākas sūdzības. Zinātāji stāstīja, ka dzīvoklī uzturas vairāki neliela auguma suņi, kuri nekad nav vesti pastaigās un, iespējams, tiek turēti antisanitāros apstākļos. No dzīvokļa regulāri bija dzirdamas vairāku suņu rejas un spēcīga ekskrementu smaka.

Kurzemē slēdz dzīvnieku patversmi, jo savākti sabiedrības paraksti pret tās darbību

Kurzemē slēdz dzīvnieku patversmi, jo savākti sabiedrības paraksti pret tās darbību 1

Ventspils dome pieņēmusi lēmumu vairs nesadarboties ar dzīvnieku patversmi “Rembo”, kas faktiski nozīmē, ka patversmē vairs nenonāks pilsētā klīstošie vai pamestie dzīvnieki. Pašas patversmes vadītāju vārdiem, šāds lēmums pieņemts, jo savākti 233 paraksti “pret” patversmi, bet deputātu balsojums pat neesot noticis – lēmumu esot pieņēmis mērs Aivars Lembergs vienpersoniski.

Medību suņi uz šosejas izdzen briedi, kas izraisa smagu avāriju. Kuram jāatbild par sekām?

Medību suņi uz šosejas izdzen briedi, kas izraisa smagu avāriju. Kuram jāatbild par sekām? 29

Pagājušajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa par smagu autoavāriju uz Jelgavas šosejas, kur uz braucamās daļas izskrēja alnis. Iznākums bēdīgs. Meža dzīvnieks pagalam, auto pārvērties lūznī, tā vadītājs guvis traumas. Šajā gadījumā, iespējams, varētu teikt, ka pats braucējs ir vainīgs, jo nav pamanījis uz braucamās daļas esošo dzīvnieku. Bet, kā ir situācijās, ja dzīvnieks uz ceļa tiek izdzīts medību laikā? Vai daļa vainas nav jāuzņemas medniekiem?

Dzīvnieku patversme Ventspilī – “nāves nometne”, kur dzīvniekiem ir šausmīgi apstākļi, apgalvo dzīvnieku aizstāvji

Dzīvnieku patversme Ventspilī - "nāves nometne", kur dzīvniekiem ir šausmīgi apstākļi, apgalvo dzīvnieku aizstāvji 5

Jezga un ažiotāža pamatīgi skārusi dzīvnieku patversmi “Rembo” Ventspils pusē. Viss sācies ar patversmē nonākušu suņuku, kurš nakts laikā aukstumā tur aizgājis bojā. Kamēr patversmes kritizētāji saka, ka suņuks nolemts aukstuma un bada nāvei, patversmes vadītājs portālam Skaties.lv saka, – nekas no konkurentu teiktā nav taisnība un tā esot jau iepriekš aizsākta nomelnošanas kampaņa.