Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Suņi

Saimniek, atsaucies! Imantā atrasts šis suņu puika

Saimniek, atsaucies! Imantā atrasts šis suņu puika

Rīgā, Pārdaugavā, atrasts suņu puika, un visas pazīmes liecina, ka, visticamāk, viņš noklīdis. Vai zini, kur meklēt suņuka saimniekus? Sazinies ar patversmi “Ulubele” vai arī padalies ar šo ziņu!

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Slima tieksme! Liepājā vīrietis no daudzdzīvokļu ēkas loga sašauj suni

Slima tieksme! Liepājā vīrietis no daudzdzīvokļu ēkas loga sašauj suni 13

Slima tieksme ņemt rokās ieroci un pilsētā trenēt savas šaušanas iemaņas ievainojot dzīvniekus, vērojama arvien biežāk. Bet policijai rokas par īsu, vai gribēšanas par maz ar šādām lietām krāmēties. Acīmredzot, likuma kalpi strādās tad, kad rezonanse būs lielāka un cietušie paši spēs pastāstīt par savām sāpēm.

Cukuriņš un Bannijs – šie divi “opīši” ir pelnījuši beidzot sajust māju siltumu. Neesi vienaldzīgs!

Cukuriņš un Bannijs - šie divi "opīši" ir pelnījuši beidzot sajust māju siltumu. Neesi vienaldzīgs!

Saka, ka pasaulē nav labāku un uzticamāku suņu par labradoriem un retrīveriem. Patversme “Ulubele” lūdz palīdzību Cukuriņam un Bannijam, kuri savā mūža nogalē ļoti vēlas sajust māju siltumu. Ja tu vari palīdzēt – droši rīkojies! Ja zini kādu, kurš varētu sniegt atbalstu abiem opīšiem, padalies ar šo ziņu, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.