Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Suņi

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda šodien 16:52

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Madonas Smeceres silā sācies Latvijā pirmais suņu kamanbraukšanas čempionāts

Madonas Smeceres silā sācies Latvijā pirmais suņu kamanbraukšanas čempionāts

Nopirku haskiju, izvedu paskriet ar divriteni un tagad septiņpadsmit gadus vēlāk man ir septiņpadsmit suņi – tā savu ceļu uz suņu kamanu sacīkšu sportista karjeru raksturo vairākkārtējais pasaules čempions Igors Traczs no Polijas. Viņš šodien Madonā piedalījās suņu kamanu sacīkšu Pasaules kausa posmā, kas Latvijā notiek pirmo reizi.

Rīgā konfiscē astoņus toiterjerus, kas izmitināti antisanitāros apstākļos

Rīgā konfiscē astoņus toiterjerus, kas izmitināti antisanitāros apstākļos

Ceturtdien, 9. februārī, Rīgas pašvaldības policisti apsekoja kādu dzīvokli Daugavgrīvā, par kuru tika saņemtas vairākas sūdzības. Zinātāji stāstīja, ka dzīvoklī uzturas vairāki neliela auguma suņi, kuri nekad nav vesti pastaigās un, iespējams, tiek turēti antisanitāros apstākļos. No dzīvokļa regulāri bija dzirdamas vairāku suņu rejas un spēcīga ekskrementu smaka.