Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Suņi

Mīļdzīvnieku saimnieki steidz izmantot brīvdienas! Grūmeriem darba pilnas rokas

Mīļdzīvnieku saimnieki steidz izmantot brīvdienas! Grūmeriem darba pilnas rokas

Katram kārtīgam sunim ik pa laikam būtu jāapmeklē frizētava, uzskata kinologi. Protams, pirmām kārtām tas attiecas uz izstāžu un garspalvainiem dzīvniekiem, kuru kuplais apmatojums rada neērtības gan pašam sunim gan saimniekam. Vislielākais četrkājaino klientu pieplūdums suņu frizētavās novērojams brīvdienās un svētku dienās.

Stelpes pagastā sieviete no dzīvokļa pārvākusies uz suņu būdu

Stelpes pagastā sieviete no dzīvokļa pārvākusies uz suņu būdu 1

Pietiek vairot suņus! Ar dusmām un vienlaikus bezspēcību saka dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” vadītāja Danuta Priede. Dažu dienu laikā pie viņas nonākuši vairāki suņi, kuru saimniekiem acīmredzot nav saprašanas par veselīgu mīlestības izrādīšanu saviem četrkājainajiem draugiem. Pavisam nesen par sevi manīt atkal likusi kāda traka kundze šā vārda tiešajā nozīmē.

“Degpunktā” moderatores Ievas Brantes no patversmes paņemtais kucēns krietni paaudzies

"Degpunktā" moderatores Ievas Brantes no patversmes paņemtais kucēns krietni paaudzies

Pagājušā gada nogalē daudzi “Degpunktā” skatītāji piedalījās Ziemassvētku akcijā, palīdzot “Mežavairogu” dzīvnieku patversmes iemītniekiem ar pārtiku, naudas līdzekļiem, mantām, siltām segām un gluži vienkārši sirds siltumu. Pavisam nedaudzi, tomēr atradās arī tādi labdari, kuri uz mājām paņēma gan kaķus, gan suņus. Šo cilvēku vidū ir arī “Degpunktā” moderatore Ieva Brante, kura no patversmes saimnieces Danutas Priedes rokām saņēma kucēnu. Tagad suņu meitene jau paaugusies.

Saimniek, atsaucies! Imantā atrasts šis suņu puika

Saimniek, atsaucies! Imantā atrasts šis suņu puika

Rīgā, Pārdaugavā, atrasts suņu puika, un visas pazīmes liecina, ka, visticamāk, viņš noklīdis. Vai zini, kur meklēt suņuka saimniekus? Sazinies ar patversmi “Ulubele” vai arī padalies ar šo ziņu!

Slima tieksme! Liepājā vīrietis no daudzdzīvokļu ēkas loga sašauj suni

Slima tieksme! Liepājā vīrietis no daudzdzīvokļu ēkas loga sašauj suni 13

Slima tieksme ņemt rokās ieroci un pilsētā trenēt savas šaušanas iemaņas ievainojot dzīvniekus, vērojama arvien biežāk. Bet policijai rokas par īsu, vai gribēšanas par maz ar šādām lietām krāmēties. Acīmredzot, likuma kalpi strādās tad, kad rezonanse būs lielāka un cietušie paši spēs pastāstīt par savām sāpēm.