Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sports

Eiropas čempions MTB maratonā Pēters Prūss – Igaunijas pilsonis ar latviešu asinīm

Eiropas čempions MTB maratonā Pēters Prūss - Igaunijas pilsonis ar latviešu asinīm

Svētdien, 30. aprīlī, notiks pašmāju lielākais riteņbraukšanas seriāla SEB MTB maratona 1. posms no Cēsīm līdz Valmierai, kurā piedalīsies viens no galvenajiem favorītiem uz uzvaru Pēters Prūss. Savulaik sportists jau guvis skaistu solo uzvaru. Pētera stiprā puse ir braukšana kalnos augšup. Visbiežāk labākos rezultātus sasniedzis tieši kalnainās distancēs.

Vai Kristaps Porziņģis jau ir Latvijā?

Vai Kristaps Porziņģis jau ir Latvijā?

Kristapa Porziņģa vecākais brālis Jānis nopublicēja savos sociālajos tīklos bildi, kurā visi trīs Porziņģi redzami lidmašīnā. Šī bilde uzvedināja sabiedrību uz jautājumu, vai latviešu basketbolists jau atrodas Latvijā. Un tik tiešām, daži liepājnieki jau šorīt bija pamanījuši Porziņģu gimeni savā dzimtajā pilsētā.

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

FOTO! Aplūko, kā latviešu sportisti svinēja Lieldienas

FOTO! Aplūko, kā latviešu sportisti svinēja Lieldienas

Lieldienas ir svētki, kuros ģimenes krāso un ēd olas, uzrīko olu kaujas un meklē, kur Lieldienu zaķis tās ir paslēpis! Mēs esam ielūkojušies latviešu sportistu sociālajos tīklos, kur viņi padalījās ar saviem sekotājiem ar savām Lieldienu bildēm- ēdieni, atpūta un protams, ka olas! 

Katram futbola klubam pa tādai fanei! Seksīgakā ”Spartak” līdzjutēja

Katram futbola klubam pa tādai fanei! Seksīgakā ''Spartak'' līdzjutēja

Kas gan būtu futbols bez līdzjutējiem, kuri skaļi atbalsta savu mīļāko komandu un allaž ir tērpušies sava kluba krāsās?! Un, kas gan tas būtu par futbolu bez pievilcīgām futbola fanēm? Lūk, iepazīsties ar vienu no seksīgākajām Krievijas futbola kluba ”Spartak” līdzjutējām!

Arī 9. sezonā Ghetto Games turpinās ”spridzināt”

Arī 9. sezonā Ghetto Games turpinās ''spridzināt''

Ghetto lielā ģimene uz sezonas atklāšanas rituālu pulcēsies Rīgā, Grīziņkalnā, 2017. gada 13.maijā plkst. 19:30. Ielu sporta veidu un veselīga dzīvesstila piekritēji tiks iepazīstināti ar jaunajiem sezonas pasākumiem. Kopā ar svinīgo atklāšanas pasākumu Grīziņkalna sporta kompleksā tiks rīkotas arī ielu basketbola sacensības. 

Pahars: Viss notiek savu gaitu, un laikam man bija pienācis laiks

Pahars: Viss notiek savu gaitu, un laikam man bija pienācis laiks

Jaunajam Latvijas futbola izlases galvenajam trenerim vajadzētu pabeigt 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas ciklu un pie valstsvienības stūres strādāt arī 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā, uzskata nu jau bijušais izlases stūrmanis Marians Pahars.

Kā garajās Lieldienu brīvdienās neuzbaroties? Seko tvirtās Simonas plānam!

Kā garajās Lieldienu brīvdienās neuzbaroties? Seko tvirtās Simonas plānam!

Simona Andersone, kuru daudzi iepazina, pateicoties TV6 mēneša meitenes projektam, šobrīd mācās Sporta Aģentūrā par fitnesa treneri. Fitness un sports ir Simonas sirdslieta kopš bērnības, bet jaunības maksimālismā pēc vidusskolas viņai šķita svarīgāk iegūt bakalauru mārketingā, kļūt par ofisa dāmu un paceļot pa pasauli. Tagad, kad Simonai ir 28 gadi, viņa ir sapratusi, ka tomēr bērnības sapnis nav nekur pazudis un skaistā meitene noteikti grib saistīt savu dzīvi ar sportu vairāk nekā tikai hobija līmenī.

Dortmundes ”Borussia” fani parūpējas par maģisku atmosfēru tribīnēs

Dortmundes ''Borussia'' fani parūpējas par maģisku atmosfēru tribīnēs

Mēs esam daudzas reizes redzējuši skaistas Dortmundes futbola kluba ”Borussia” līdzjutēju performances, taču vairākums no tām notika pirms mača sākuma. Taču iepriekšējā spēlē, kuru aizvadīja Dortmundes komanda, līdzjutēji parūpējās par fantastisku pārsteigumu. Fani apģērbās dzeltenos un melnos lietus mēteļos izveidojot tribīnēs burtus BVB un visas 90 minūtes stāvēja kājās. Izskatījās skaisti un maģiski.

FOTOGALERIJA! 100 bildes ar Porziņģa spilgtākajām spēles epizodēm

FOTOGALERIJA! 100 bildes ar Porziņģa spilgtākajām spēles epizodēm

“Knicks” komanda trešdien noslēdza sezonu, pēdējā regulārā čempionāta mačā ar 114:113 pārspējot Filadelfijas “76ers”, tomēr Porziņģis muguras sāpju dēļ izlaida piekto spēli pēc kārtas. Ņujorkas vienība ceturto sezonu pēc kārtas nespēja kvalificēties izslēgšanas turnīram.