Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Skirmante Balčiūte

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Gaidāmas izmaiņas skolēnu pusdienu ēdienkartē

Gaidāmas izmaiņas skolēnu pusdienu ēdienkartē 2

Skolu ēdinātāji pieprasa palielināt komplekso pusdienu finansējumu un gatavo grozījumus pašreizējās uztura normās, kas ļautu bērnu ēdienu dažādot. Savukārt Veselības ministrijā (VM) top labojumi attiecība par skolēniem nepieciešamo kaloriju daudzumu.

Lai bērni Latvijas laukos varētu tikt pie ārstiem, turp dodas īpašs busiņš

Lai bērni Latvijas laukos varētu tikt pie ārstiem, turp dodas īpašs busiņš

Lai arī bērni laukos varētu apmeklēt ārstus-speciālistus, uz dažādiem Latvijas reģioniem šobrīd dodas Mobilais veselības aprūpes centrs. Bērnu slimnīcas neirologi, alergologi un citi pieprasīti speciālisti tiek vesti tur, kur  šādu ārstu nav, vai ir garas rindas. Dakteri pieņem speciāli aprīkotajos mobilajos kabinetos.

Starptautisks korupcijas skandāls: Latvijas tiltu vadītāju tur aizdomās par apjomīga kukuļa došanu

Starptautisks korupcijas skandāls: Latvijas tiltu vadītāju tur aizdomās par apjomīga kukuļa došanu

Starptautisks korupcijas skandāls – Latvijā un Lietuvā uzsākti divi kriminālprocesi par kukuļošanu. Abos gadījumos acīmredzot ir iesaistīta lielākā Latvijas ceļu un tiltu būvniecības kompānija Latvijas tilti. Pēc kratīšanām Klaipēdas ostā, Latvijas tiltu birojā, Rīgas domes Satiksmes departamentā un citur aizturēts Latvijas tiltu vadītājs un vēl vairākas personas.