Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Skaidrīte Nitiša

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Mums tas godu nedara! Narkokurjeru tīkls no Latvijas izpleties pa visu pasauli

Mums tas godu nedara! Narkokurjeru tīkls no Latvijas izpleties pa visu pasauli

Riskējot ar savu dzīvību, Latvijas iedzīvotāji gatavi pārkāpt likumu un kļūt par narkotiku kurjeriem. Pagājušajā gadā vien (līdzīgi kā iepriekšējos) par narkotiku pārvadāšanu ir aizturēts gandrīz pussimts Latvijas valstspiederīgo. Pārsvarā tie ir vīrieši visās vecuma grupās, lielākoties maznodrošinātas personas, ar zemu izglītības līmeni, kas tīko pēc ātras peļņas.

Ne tikai smird, bet arī plūst! Uzvarā cūku lielfermas virca appludina Gailīšu pagastu un apdraud Mūsu

Ne tikai smird, bet arī plūst! Uzvarā cūku lielfermas virca appludina Gailīšu pagastu un apdraud Mūsu

Pie cūkkopības uzņēmuma radītās smakas vietējie iedzīvotāji jau pieraduši, taču, ieraugot, ka rukšu virca sāk appludināt Gailīšu pagastu un rada draudus Mūsai, vairs negrib samierināties. Par redzēto ziņo gan pagasta pārvaldei, gan Valsts vides dienestam, kuru pārstāvji divas dienas cīnās, lai norobežotu ar vircu pārpludināto kanalizācijas sistēmas notekūdeņu ieplūšanu Mūsā, kas atrodas vien nepilnu kilometru no cūku fermas.

Kā tas iespējams?! Bērnudārzā Ogrē gadiem ilgi viltoti dokumenti ar neesošu darbinieku parakstiem

Kā tas iespējams?! Bērnudārzā Ogrē gadiem ilgi viltoti dokumenti ar neesošu darbinieku parakstiem 6

Skandāls Ogres pirmsskolas izglītības mācību iestādē par nesmukumu naudas lietās samilza jau pirms pāris gadiem. Bērnudārzā veica pārbaudi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki, tika veikts audits un prettiesiskas darbības no mācību iestādes grāmatvedības dokumentiem līda kā īlens no maisa. Rezultātā tagad arī Prokuratūra izvirzījusi apsūdzību pieciem darbiniekiem un iestādes vadītājai, kura, tiekoties ar Bez Tabu, notikušo komentē nelabprāt, jo pašlaik notiekot tiesvedība.

“Viņa plaušiņas vairs nebūs kā normālam cilvēkam” – legionellas skartā zīdaiņa vecāki izmisumā!

"Viņa plaušiņas vairs nebūs kā normālam cilvēkam" - legionellas skartā zīdaiņa vecāki izmisumā! 5

Lietojot Aizkraukles pilsētas ūdensapgādes sistēmas ūdeni, ar bīstamo legionellu, tautā dēvētu par leģionāru slimību, ir saslimis 13 dienas vecs zīdainis. Viņa organismam tagad nodarītas ir nopietnas un neatgriezeniskas sekas, un mazulīša vecāki uzskata, – gan ārsti, gan pašvaldība, kas nodrošina ūdensapgādi, nav izdarījuši visu, ko varējuši, lai zīdainīša organisms netiktu sabojāts.

Kā nav kauna?! Pensionārei par tūkstoti uzstāda ūdens filtru pie tualetes poda un iejūdz kredītos!

Kā nav kauna?! Pensionārei par tūkstoti uzstāda ūdens filtru pie tualetes poda un iejūdz kredītos! 13

Kad pie durvīm piezvanījis vīrietis, sakot, ka ūdens kvalitātes pārbaude, Smiltenes iedzīvotāja Veras kundze bijusi pārliecināta, ka ieradies kāds no namu pārvaldes un ļāvusi vīrietim ienākt. Vīrietis aptumšojis viņai prātu un psiholoģiski apstrādājis tik veikli, ka nepaguva ne acu pamirkšķināt, kā jau bija iestigusi parādsaistībās. Savā pieredzē dalās Smiltenes iedzīvotāja.

Brīvi pārvalda latviešu valodu un dzīvo šeit kopš bērnības, bet nevar iegūt Latvijas pilsonību

Brīvi pārvalda latviešu valodu un dzīvo šeit kopš bērnības, bet nevar iegūt Latvijas pilsonību 4

Dmitrijs Pamilovs tagad dzīvo un strādā Rīgā, bet dzimis un audzis Tukuma pusē, pabeidzis Jelgavas pamatskolu, kurā mācību valoda bija latviešu. Visi draugi bija un ir latvieši. Pats mīl Latviju un nav nevienas citas valsts pilsonis. Dmitrija mamma arī runājot tekoši latviski, kaut gan pēc tautības ir krieviete, māsa arī beigusi latviešu skolu un jau ir Latvijas pilsone.

Netaisnība! Latvieši spiesti maksāt bargu naudu par vīzām, kas kaimiņiem igauņiem ir bezmaksas

Netaisnība! Latvieši spiesti maksāt bargu naudu par vīzām, kas kaimiņiem igauņiem ir bezmaksas 2

Vladislava vaļasprieks ir ceļošana, un vīrietis bijis kādās trīsdesmit četrdesmit valstīs, taču vismīļākā ir Taizeme. To apceļojis jau deviņas reizes un allaž jūtas sarūgtināts, jo atšķirībā no daudzām Eiropas Savienības valstīm, tostarp Igaunijas, kuru iedzīvotājiem ir tiesības iebraukt Taizemē bez vīzas uz laiku līdz 30 dienām (ja ieceļošanas mērķis ir tūrisms), Latvijas iedzīvotājiem pat par uz pusi īsāku uzturēšanās laiku pamatīgi jāiztukšo maks, proti, 55 eiro par katru personu.