Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Skaidrīte Nitiša

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Koki krīt kā sērkociņi! Ropažu iedzīvotāji spiesti dzīvot nāves briesmās

Koki krīt kā sērkociņi! Ropažu iedzīvotāji spiesti dzīvot nāves briesmās 1

Ineta un Arūrs pirms trim gadiem iegādājās īpašumu “Vilciņi” Ropažu pievārtē. Viss bija labi, līdz pavasarī kaimiņu meža īpašumā, pretēji viņu gribai,  tika veikta kailcirte un atstātas vientuļas apses tieši pie Vilciņu īpašuma robežas. Tagad Inetas un Artūra lauku dzīves idille pārvērtusies murgā, jo pēdējo piecu nedēļu laikā viena pēc otras, kā sērkociņi,  nogāzušās četras apses tieši viņu īpašumā.

Neticami! Arī indīgās sēnes var ēst ar gardu muti

Neticami! Arī indīgās sēnes var ēst ar gardu muti 1

Latvijā jau bijuši gadījumi, kad, saindējoties ar baltajām mušmirēm, cilvēki pat nomiruši, taču nav nemaz jāgaida rudens sēņu laiks, jo, kā izrādās, ne mazāks bieds ir arī agrās pavasara sēnes, ko mēs dēvējam par murķeliem un liekam tik savā pusdienu galdā.

Tas brīdis, kad maksā ne par ko! Iedzīvotāji šokā par domofonu biznesa nekaunību

Tas brīdis, kad maksā ne par ko! Iedzīvotāji šokā par domofonu biznesa nekaunību 1

Mežciema daudzdzīvokļu nama iedzīvotājs Jānis ir pārsteigts par domofonu sistēmas apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Vizit” apetīti. Saņēmis rēķinu par 56 eiro – abonēšanas maksu par iepriekšējiem astoņiem gadiem. Ir arī neizpratnē, kā iespējams pieprasīt naudu ar atpakaļejošu datumu?! Turklāt rēķinā nav pat norādīta persona, vai dzīvokļa īpašnieks, kuram adresēts rēķins, kā vien dzīvokļa numurs.

Mums tas godu nedara! Narkokurjeru tīkls no Latvijas izpleties pa visu pasauli

Mums tas godu nedara! Narkokurjeru tīkls no Latvijas izpleties pa visu pasauli

Riskējot ar savu dzīvību, Latvijas iedzīvotāji gatavi pārkāpt likumu un kļūt par narkotiku kurjeriem. Pagājušajā gadā vien (līdzīgi kā iepriekšējos) par narkotiku pārvadāšanu ir aizturēts gandrīz pussimts Latvijas valstspiederīgo. Pārsvarā tie ir vīrieši visās vecuma grupās, lielākoties maznodrošinātas personas, ar zemu izglītības līmeni, kas tīko pēc ātras peļņas.