Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Seriāls "UgunsGrēks"

Latvijā populārākais pašmāju seriāls ar iemīļotajiem aktieriem, pārsteidzošu sižetu un smieklīgiem kurioziem.

“UGUNSGRĒKA” APTAUJA: vai Evu ieliks cietumā?

"UGUNSGRĒKA" APTAUJA: vai Evu ieliks cietumā? 3

Nedēļas sākumā “UgunsGrēka” fani kanālā TV3 bija liecinieki vēl viena slepkavībai, tikai šoreiz tā nenotika Pētersonu viesnīcā. Āboliņu ģimenes vadītajā “Mare SPA” norisinājās ļoti interesanti notikuma visas sērijas garumā, bet par pašu galveno vēlamies jums, dārgie skatītāji, lūgt izteikt savu viedokli.

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

“UgunsGrēka” jaunākajās sērijās paredzēts… kautiņš!

"UgunsGrēka" jaunākajās sērijās paredzēts... kautiņš! 4

Līdz patiesības stundai gan vēl drusku jāuzgaida, bet ir skaidrs, ka tā vairs nav aiz kalniem – vēl tikai nedaudz vairāk par mēnesi atlicis Latvijas populārākā seriāla “UgunsGrēks” lielā fināla sezonai. Ieskatīsimies publiski pieejamajā anotācijā, ko skatītājiem gaidīt no jaunākajām sērijām.

Izlasi! Labas ziņas ”UgunsGrēka” aktieru konkursa finālistiem

Izlasi! Labas ziņas “UgunsGrēka” aktieru konkursa finālistiem 13

Šonedēļ noslēdzās, iespējams, aprunātākais pavasara konkurss Latvijā, kurā ar portāla Skaties.lv starpniecību ikviens interesants varēja pieteikt savu dalību lomai seriālā ”UgunsGrēks”. Tā veidotāji nākuši klajā ar dažiem pārsteigumiem, kas potenciāli varētu iepriecināt daudzus no jums.

Vai Zanei Daudziņai nepietrūks Helēnas?

Vai Zanei Daudziņai nepietrūks Helēnas?

Seriāls “UgunsGrēks” tuvojas savam svinīgajam noslēgumam, kas nozīmē – daudziem aktieriem, kuri dienu dienā atveidoja konkrētu tēlu, no tā būs jāšķiras uz visiem laikiem. Jautājām Zanei Daudziņai, vai viņai nepietrūks ekstravagantā Helēnas tēla.

Uz vietu “UgunsGrēkā” kāro arī Latvijā populārs “jūtūberis”

Uz vietu "UgunsGrēkā" kāro arī Latvijā populārs "jūtūberis" 9

Lai gan līdz balsojuma beigām vēl dažas dienas (tas noslēdzas 28. marta plkst. 23.59), ir jau izkristalizējušies tie daži, kuri, visticamāk, pārkāps pirmo “UgunsGrēka” aktieru konkursa kārtu. Viņu vidū ir arī slavenais “jūtūberis”, kanāla “Uldons TV” autors Uldis Ozols.

“Čūska, Tu!” “UgunsGrēka” kuriozu ZELTA FONDS, 2. daļa

"Čūska, Tu!" "UgunsGrēka" kuriozu ZELTA FONDS, 2. daļa

Nedēļas sākumā saviem lasītājiem un seriāla “UgunsGrēka” faniem devām iespēju atkal satikties ar sen neredzētiem varoņiem, kā arī viņu cilvēcīgajām pusēm, kas izlaužas filmēšanas laukumā. Uz tās pašas nots piedāvājam ieskatīties vēl kādā vēsturiskā video.

Leģendārā Mildiņa: “Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka”? Lūk, tas ir labs jautājums!”

Leģendārā Mildiņa: "Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez "UgunsGrēka"? Lūk, tas ir labs jautājums!" 11

“Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka”? Lūk, tas ir labs jautājums! Nu, gānīt jau mūs ir sākuši, kas nozīmē, ka viņiem būs grūti bez mums!” smej aktrise, kura ir viena no lielā sešinieka, kas seriālā ir no pašas pirmās dienas – Ilze Vazdika. Sarunā portālam Skaties.lv Dailes teātra aktrise ieskicē savu lomu latviešu populārākajā seriālā, kā arī to, ko iesāks nākotnē.