Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Satiksmes nedienas

Nākotnē ātruma pārkāpējus varētu ķert ar vidējās kustības ātruma radariem

Nākotnē ātruma pārkāpējus varētu ķert ar vidējās kustības ātruma radariem 2

Policisti un valsts iestādes apsver iespēju tuvāko piecu gadu laikā iegādāties jaunus fotoradarus, ar kuriem mērīt šoferu vidējo ātrumu. Tas nozīmētu, ka autovadītājiem faktiski nebūtu iespēju izsprukt no sodiem, bremzējot pirms radariem. Šādas ierīces gan ir dārgas, un amatpersonas pieļauj iespēju Latvijā modificēt jau esošos radarus.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

CSDD: katrs desmitais auto ir potenciāli bīstams uz ceļa

CSDD: katrs desmitais auto ir potenciāli bīstams uz ceļa

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) un Valsts policijas (VP) rīkotajos reidos uz ceļiem divu mēnešu laikā pārbaudīti vairāk nekā 1793 transportlīdzekļu. Statistika liecina, ka aptuveni katrs desmitais spēkrats ir potenciāli bīstams uz ceļa.

Ceturtdien Rīgā darbosies “puteņa biļetes”

Ceturtdien Rīgā darbosies "puteņa biļetes" 1

Spēcīgā sniegputeņa dēļ ceturtdien, 23. februārī, autovadītāji Rīgā varēs izmantot sabiedrisko transportu bez maksas, izmantojot tā saucamās “puteņa biļetes”, informē pašvaldība.

“Viņa pat nevar ieturēt attālumu” – šofere nikna par otras autovadītājas neuzmanīgo braukšanu

"Viņa pat nevar ieturēt attālumu" - šofere nikna par otras autovadītājas neuzmanīgo braukšanu

Lubānas iela ir viena no tām Rīgas maģistrālēm, kur rīta pusē un vakaros var nākties nīkt kilometriem garos satiksmes sastrēgumos. Tomēr gadās, ka, pat rēķinoties ar nelielu tā saucamo ”korķi”, varat tur iesprūst nedaudz ilgāk kā plānots. Piemēram, trešdienas rītā gandrīz vienuviet notikušas divas avārijas, un tas nebūt nav uzlabojis satiksmi.

Kam priekšroka – haskiju kamanām vai auto? Ogrē izceļas nejauks konflikts…

Kam priekšroka - haskiju kamanām vai auto? Ogrē izceļas nejauks konflikts...

Pavisam nesen Ogres pusē risinājies ass ķīviņš, kuru atrisināt izdevies vien ar policijas palīdzību, turklāt pēc tam, kad viens no ķildniekiem nonācis mediķu aprūpē. Vienā pusē šajā cīņā par nomaļo meža ceļu bijis vīrs, kurš šajā vietā jau daudzus gadus rīko izbraucienus ar suņu pajūgiem, savukārt otrā – autobraucējs, kuram ir gluži vienalga par to, ka piesnigušais ceļš nu paredzēts izbraucieniem ar suņiem, nevis automobiļiem.