Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Saskaņa

“Saskaņai” un tās palīgorganizācijām ziedojušas maksātnespējīgas personas

"Saskaņai" un tās palīgorganizācijām ziedojušas maksātnespējīgas personas 2

Partijai “Saskaņa” arī pagājušais – starpvēlēšanu gads – bija ražens. Ziedojumos tā saņēma 76 000 eiro, biedra naudās 27 000 eiro. Ražīgs gads bija arī “Saskaņas” satelītorganizācijām. Partijas birojā reģistrētā Nila Ušakova bijušās dzīvesbiedres Jeļenas Ušakovas jauniešu organizācijai “Young.lv” ziedotāji sametuši 70 000 eiro, bet organizācijai, kas rīko Uzvaras dienas svinības, “9.maijs.lv” – 149 000 eiro .

Mamikins par to, ka viņa dzīvesbiedre strādā pie Grigules: Bez komentāriem

Mamikins par to, ka viņa dzīvesbiedre strādā pie Grigules: Bez komentāriem 1

Savus radus Eiroparlamentā algot ir aizliegts, taču par savu kolēģu tuviniekiem nekas neesot teikts. Šis “caurums likumā” nav palicis Latvijas eiroparlamentāriešu nepamanīts. Eiroparlamenta deputāts no “Saskaņas” Andrejs Mamikins apmaksātā praksē pieņēmis savas kolēģes no Zaļo un zemnieku savienības Ivetas Grigules meitu. Tikmēr apmaksātā praksē pie Grigules darbojas Mamikina dzīvesbiedre.

Ušakovs uzskata, ka valdību vada analfabēti; Urbanovičam “besī ārā” pastāvošā korupcija

Ušakovs uzskata, ka valdību vada analfabēti; Urbanovičam "besī ārā" pastāvošā korupcija 6

Valstī pie varas ir analfabēti, un tas Saskaņas līderiem “besī ārā”. Šādi vārdi šodien izskanēja no partijas “Saskaņa” kongresa tribīnes, kur politiskā spēka pārstāvji sprieda par gatavošanos nākamgad gaidāmajām pašvaldības vēlēšanām. Partija vēlas uzvarēt pašvaldību vēlēšanās un vēlāk nokļūt pie varas arī valdībā.