Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Saskaņa

Pārkrāso pieturu, labo bruģi – vairs necerot uz Rīgas domes atbildību, iedzīvotāji paši paveic tās darbu

Pārkrāso pieturu, labo bruģi - vairs necerot uz Rīgas domes atbildību, iedzīvotāji paši paveic tās darbu

Pavasarī ierasts sakopt savu apkārtni. Vairs necerot uz Rīgas domes atbildību un rūpēm, arvien biežāk rīdzinieki paši izdara pašvaldības darbu. Piemēram, krišnaīti paši salikuši atpakaļ Barona ielas izkritušo bruģi, bet Zaķusalā brīvprātīgie pārkrāsojuši trolejbusa pieturu. Pašvaldība to bija izkrāsojusi Domes karoga un partijas “Gods kalpot Rīgai” krāsās. Aktīvi darbojas arī entuziasti, kuri sakopj Lielos kapus. Tur gan skati aizvien ir kā no šausmu filmām, jo atbildīgie gadiem nav gribējuši un spējuši teritoriju sakārtot.

RNP par fiktīvu nodarbinātību kriminālvajāšana sākta arī pret Ivanu Staļnoju, kurš ”Saskaņai” palīdz komunicēt ar sabiedrību sociālajos tīklos

RNP par fiktīvu nodarbinātību kriminālvajāšana sākta arī pret Ivanu Staļnoju, kurš ''Saskaņai'' palīdz komunicēt ar sabiedrību sociālajos tīklos 2

Valsts policijas šīs nedēļas paziņojums par turpat 150 tūkstošu izkrāpšanu ”Rīgas namu pārvaldniekā” atklāj vairākas nepatīkamas tendences. Veselu gadu pašvaldības uzņēmumā “uz papīra” kā darbinieki skaitījās Rīgā valdošajām partijām pietuvinātas personas, kuras  saņēma labu atalgojumu, bet darbu faktiski neveica. Valsts kapitāldaļu turētājs Rīgas namu pārvaldniekā ir Nils Ušakovs. Tomēr viņš pēc notikušā nav lūdzis atkāpties valdei vai nosodījis fiktīvo nodarbinātību.

“Saskaņieši” uzskata, ka visiem deputātiem automātiski jāsaņem pielaide valsts noslēpumam

"Saskaņieši" uzskata, ka visiem deputātiem automātiski jāsaņem pielaide valsts noslēpumam 1

Saeimas deputāti apņēmušies atslepenot daļu no specdienesta lēmuma par valsts noslēpuma pielaides neizsniegšanu, kā arī amatpersonām tiks paplašinātas tiesības, šādu lēmumu pārsūdzēt tiesā. Ka zināms, vairākkārt personas, kurām liegta pielaide valsts noslēpumam, sūdzējušās, ka pat nenojauš par atteikuma iemesliem, tos saistot ar politisku izrēķināšanos.

Elksniņa Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas tēriņi pārsnieguši likumā atļauto summu, apgalvo viņa bijušais atbalstītājs

Elksniņa Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas tēriņi pārsnieguši likumā atļauto summu, apgalvo viņa bijušais atbalstītājs 1

Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš jau paziņojis, ka būs “Saskaņas” mēra kandidāts Daugavpilī. Tomēr KNAB pārbauda, vai Elksniņš nav pārkāpis likumu “Saskaņas” kampaņā Daugavpilī 2014. gadā. Iespējams, ka deputāts ir tērējis vairāk naudas, nekā to atļauj likums. Kāds Elksniņa bijušais atbalstītājs atklāj, cik naudas Elksniņš tērējis kampaņai.

Ušakovs saglabās mēra krēslu, prognozē bukmeikeri

Ušakovs saglabās mēra krēslu, prognozē bukmeikeri 3

Vasarā gaidāmas pašvaldību vēlēšanas un valdības koalīcijas partijas vienojušās par spēku apvienošanu cīņā pret “Saskaņas” līderi Nilu Ušakovu. Visdrīzāk Rīgas atslēgas netiks nodotas citam īpašniekam, uzskata Triobet bukmeikeri. Iespēju, ka Ušakovs saglabās mēra amatu arī pēc vēlēšanām, Triobet bukmeikeri novērtējuši ar 80% varbūtību.

Elksniņš: Cietums ir tava vieta, Āboltiņa!

Elksniņš: Cietums ir tava vieta, Āboltiņa! 48

Vien pāris stundas pēc tam, kad trešdien, 18. janvārī, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) par deputāta ētikas nomu pārkāpumu tika sodīts ar mutvārdu brīdinājumu, viņš savā mikroblogošanas vietnes “Twitter” kontā paudis uzskatu, ka Saeimas “Vienotības” frakcijas vadītājas Solvitas Āboltiņas “vieta ir cietumā”.

“Saskaņai” un tās palīgorganizācijām ziedojušas maksātnespējīgas personas

"Saskaņai" un tās palīgorganizācijām ziedojušas maksātnespējīgas personas 2

Partijai “Saskaņa” arī pagājušais – starpvēlēšanu gads – bija ražens. Ziedojumos tā saņēma 76 000 eiro, biedra naudās 27 000 eiro. Ražīgs gads bija arī “Saskaņas” satelītorganizācijām. Partijas birojā reģistrētā Nila Ušakova bijušās dzīvesbiedres Jeļenas Ušakovas jauniešu organizācijai “Young.lv” ziedotāji sametuši 70 000 eiro, bet organizācijai, kas rīko Uzvaras dienas svinības, “9.maijs.lv” – 149 000 eiro .