Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Saimnieks meklē sievu

Pastāsti draugiem:

Saimnieks meklē sievu

Daiļavas, piesakieties! Saimnieks meklē sievu!

Daiļavas, piesakieties! Saimnieks meklē sievu! 2

Skaistās, gudrās un valdzinošās! Visas Latvijas brīvās sievietes! Desmit gruntīgi saimnieki meklē sievas! Ja sapņo par dzīvi laukos vai jau dzīvo – ir pienācis laiks izvēlēties kādu no saimniekiem, kuri meklē sev sievu.

Apskati visus saimniekus, izvēlies, kurš no viņiem Tev patīk visvairāk, un raksti viņam vēstuli anketā, kuru atradīsi tālāk. Ja vēlies pieteikties elektroniski, tad:

klikšķini šeit, izvēlies saimnieku un sūti viņam vēstuli!

Norādi saimnieka vārdu un uzvārdu, kuram raksti vēstuli. Tajā arī uzraksti, kāpēc Tu būtu piemērota saimniece konkrētajai saimniecībai, un pievieno savu fotogrāfiju.

Ja vēlies vēstuli nosūtīt pa pastu, tad raksti to uz šo adresi:

saimnieka vārds, uzvārds, SIA ”TV3 Latvia”, Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV–1021

Lai apskatītu saimniekus un pieteiktos, klikšķini tālāk!

Lai prot gatavot un izskatās kā Linda Leen. ”Saimnieks meklē sievu” brašuļi atklāj prasības pret līgaviņām

Lai prot gatavot un izskatās kā Linda Leen. ''Saimnieks meklē sievu'' brašuļi atklāj prasības pret līgaviņām 28

Svētdienas, 18. jūnija, vakarā TV3 tika atklāta lieliskās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” ceturtā sezona. Iepazīšanās sērijā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare devās pie visiem puišiem, lai noskaidrotu, ko tad viņi īsti meklē. Un prasības ir visdažādākās – kamēr kādam svarīgi vien tas, lai potenciālā sieva ir apķērīga, cits sagatavojis veselu sarakstu ar vēlamajiem raksturlielumiem.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Ekskluzīvi FOTO: Ventis Vītols Magones kāzām pulē milzīgu koka verķi

Ekskluzīvi FOTO: Ventis Vītols Magones kāzām pulē milzīgu koka verķi 53

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka izziņojusi, ka pošas kāzām ar itāli. Bet arī viņas bijušajam līgavainim Ventim Vītolam ir kāds romantisks paziņojums. Ventis kā guļbaļķu apstrādes meistars ir no koka izdrāzis īpašu dāvanu Magonei un vēlas ar Skaties.lv starpniecību palepoties ar veikumu arī šova faniem.

Magone Burka kāzu priekšvakarā publicē romantisku FOTO

Magone Burka kāzu priekšvakarā publicē romantisku FOTO 78

Ar joni tuvojas ”Saimnieks meklē sievu” fanu un dzejas mīļotāju gaidītais notikums – Magones Burkas kāzas ar itāliešu džentlmeni. Atgriezusies no vecmeitu ballītes Krētā, Magone palutinājusi fanus ar romantisku foto. Vai tas beidzot ir topošais vīrs?

Sapņu ceļojums: kā Magone Burka pirms kāzām Krētu baudīja

Sapņu ceļojums: kā Magone Burka pirms kāzām Krētu baudīja 38

Kamēr Latvijas vasara atkal pagadījusies lietaina un vēsa, dzejniece un šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne dodas sildīties uz saulaino Krētu! Zvaigzne kāzu priekšvakarā ļāvusies kārtīgai atpūtai kopā ar ģimeni, un labākos kadrus no ceļojuma viņa piedāvā novērtēt arī Skaties.lv lasītājiem.

Jau nākamnedēļ tiks dots starts ”Saimnieks meklē sievu” jaunajai sezonai

Jau nākamnedēļ tiks dots starts ''Saimnieks meklē sievu'' jaunajai sezonai 6

Jau 18. jūnijā pie TV3 skatītājiem nonāks ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas pirmā sērija, kurā iepazīsim 10 brangus saimniekus no visas Latvijas. Radījuma vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ciemosies pie brīvajiem vīriem, lai dotu tiem iespēju uzrunāt un mēģināt iekārdināt potenciālās līgaviņas.

“Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Almants Kalniņš ievēlēts Talsu novada domē

"Saimnieks meklē sievu" zvaigzne Almants Kalniņš ievēlēts Talsu novada domē 1

Pašvaldību vēlēšanas Talsu novadā jaunu amatu atnesušas šova “Saimnieks meklē sievu” kādreizējam dalībniekam Almantam Kalniņam. No 7. vietas “Latvijas Zemnieku savienības” sarakstā viņš pakāpies uz 2. vietu, un līdz ar to ieguvis tiesības strādāt Talsu novada domē, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati.

Ekskluzīvi FOTO: Magones Burkas vecmeitu ballīte Krētā

Ekskluzīvi FOTO: Magones Burkas vecmeitu ballīte Krētā 64

Ilgi gaidītais brīdis ir tuvu – dzejniece un ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka šovasar kļūs par precētu sievu. Pēdējās dienas bez gredzentiņa šovu zvaigzne devusies izbaudīt Grieķijā, saulainajā Krētas salā.

Magones Burkas bijušais pielūdzējs cierē uz  jauno ”Lauku sētu”

Magones Burkas bijušais pielūdzējs cierē uz jauno ''Lauku sētu'' 11

Skaties.lv šobrīd aktīvi norisinās pieteikšanās šova ”Lauku sēta” jaunajai sezonai, kurā cīnīsies puiši pret meitenēm. Potenciālo jauno šovmeņu lokā ir arī Jānis Paass, kura vārdu pašmāju šovu fani atcerēsies no šova ”Saimnieks meklē sievu” laikiem. Tā ietvaros Jānis savulaik centās iekarot dzejnieces Magones Burkas sirdi.

Pavasarīgi FOTO: Magone Burka ar ģimeni līksmo safari parkā

Pavasarīgi FOTO: Magone Burka ar ģimeni līksmo safari parkā 45

Iztiesājusies ar Venti Vītolu par alimentiem mazajam Raimondam Saulgaitim, dzejniece un ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka ir atgriezusies Londonā. Lai izvēdinātu galvu no tiesāšanās negācijām, māksliniece ar ģimeni izbaudījusi skaistas brīvdienas pie dabas, un pavasarīgos foto laipni atrāda Skaties.lv faniem.

Jaunajā ”Saimnieks meklē sievu”, iespējams, vīru meklēs Magones Burkas māte

Jaunajā ''Saimnieks meklē sievu'', iespējams, vīru meklēs Magones Burkas māte 51

Skaties.lv šobrīd aktīvi norisinās pieteikšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” ceturtajai sezonai. Starp pieteikumiem ir arī kāda jau redzēta seja – slavenās Magones Burkas mamma Ginta. Šova producenti atklāj Skaties.lv, ka apsver iespēju pamainīt noteikumus un atkal dot iespēju šovā starp vīriem startēt arī vienai dāmai – saimniecei.

Skaistākās vietas Kurzemē: iesaka saimnieku šova vecpuisis Ģirts Brumsons

Skaistākās vietas Kurzemē: iesaka saimnieku šova vecpuisis Ģirts Brumsons

Nedēļas nogale ir īstais laiks apceļot mūsu mīļo Latviju! Ja lūkojies Kurzemes virzienā vai, būdams kurzemnieks, šo vēsturisko Latvijas novadu vēlies iepazīt tuvāk, esam sagatavojuši pāris lieliskas idejas. Populāras un ne tik slavenas atpūtas un apskates vietas pēc Skaties.lv aicinājuma iesaka TV3 šova zināmākais kurzemnieks Ģirts Brumsons no Aizputes. Cita starpā – arī viņš gaida ciemos.

Magones Burkas un Venta Vītola tiesa: izskan jauna versija par notikumiem

Magones Burkas un Venta Vītola tiesa: izskan jauna versija par notikumiem 46

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magone Burka un Ventis Vītols atkal tikušies, šoreiz tiesas zālē. Magone vēlas piedzīt no Venta alimentus šovā ieņemtā Raimonda Saulgaiša uzturēšanai. Spriedums lietā vēl nav zināms, bet jau tagad skaidrs, ka tas tik ātri nebeigsies – atklājas jaunas nianses par šo lietu.