Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Saeima

Politiķi sliecas pensijas daļēji atbrīvot no iedzīvotāju ienākumu nodokļa sloga

Politiķi sliecas pensijas daļēji atbrīvot no iedzīvotāju ienākumu nodokļa sloga

Saeimas deputāti un ministriju pārstāvji saķērušies par sabiedrības iniciatīvu atbrīvot pensijas no iedzīvotāju ienākuma nodokļa sloga. No pensijām pavisam noņemt nodokļu slogu politiķi nav gatavi – tā vietā tiek piedāvāti vairāki citi varianti. Pensionāru federācija piedāvā noteikt slieksni minimālās algas apmērā. Finanšu ministrijā to neatbalsta un gatavi diskutēt par zemākiem ar nodokli neapliekamiem pensijas griestiem.

Par NBS komandieri apstiprināts Leonīds Kalniņš

Par NBS komandieri apstiprināts Leonīds Kalniņš

Saeima šodien Nacionālo bruņoto spēku komandiera amatā apstiprināja ģenerālmajoru Leonīdu Kalniņu. Par viņa apstiprināšanu amatā balsoja 88 deputāti, neviens neatturējās un nebija pret.

Politikas eksperti valdošajā koalīcijā saskatu dziļu krīzi; nav izslēgta personāliju nomaiņa valdībā

Politikas eksperti valdošajā koalīcijā saskatu dziļu krīzi; nav izslēgta personāliju nomaiņa valdībā 1

Nespēja vienoties par nodokļu politikas jautājumiem iezīmē dziļu krīzi valdošā koalīcijā, norāda vairāki politikas eksperti. Kā zināms, Saeimas sēdē atbalstu mikrouzņēmuma nodokļa reformai izdevās panākt tikai ar opozīcijas balsīm. Politikas eksperti norāda, ka nākamgad politiķiem vajadzēs pieņemt vairākus ar nodokļiem saistītus jautājumus. Būs jāpanāk kompromisi, tāpēc iespējama personāliju nomaiņa valdībā. Valdības krišanas scenārijs un Saskaņas nonākšana pie varas pagaidām esot mazticama.

Urmass Kanāls un Artuss Kaimiņš vēro Kalnozola vingrojumus

Urmass Kanāls un Artuss Kaimiņš vēro Kalnozola vingrojumus 8

Skaties.lv igauņu līdzstrādnieks Urmass Kanāls nofilmējis Saeimas deputāta Valda Kalnozola vingrojumus Saeimas sēdes laikā. Šos vingrojumus Kalnozols izpildīja pēc tam, kad bija no Saeimas tribīnes aicinājis deputātu Artusu Kaimiņu būt par īstu vīrieti un radīt bērnus.