Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Saeima

Sudraba: Nodokļu politikā ir jāizkāpj no “ekseļa tabulas”

Sudraba: Nodokļu politikā ir jāizkāpj no "ekseļa tabulas"

Valdība raksta plānus, kas netiek īstenoti, savukārt piekoptā nodokļu politika ir iestrēgusi “ekseļa tabulas” līmenī – šādus vārdus šī brīža notikumiem sarunā ar “900 sekundēm” veltīja opozīcijas deputāte, “No sirds Latvijai” politiķa Ingūna Sudraba.

Saeimas deputāti pērn īres un transporta kompensācijās saņēmuši 318 000 eiro – “apetīte” aug

Saeimas deputāti pērn īres un transporta kompensācijās saņēmuši 318 000 eiro - "apetīte" aug 6

Aizvadītajā gadā augusi Saeimas deputātu vēlme saņemt valsts apmaksātu dzīvesvietu Rīgā un bezmaksas degvielu. Kopumā no nodokļu maksātāju naudas šādām vajadzībām iztērēti 318 000 eiro, kas ir par 7% vairāk nekā 2015. gadā. Deputāti nekautrējas izmantot abas iespējas – gan īrēt dzīvokli, gan tērēt simtiem eiro degvielas pirkšanā. Aizkulisēs gan runā, ka ne visi deputāti izmanto šo iespēju godprātīgi. Kuri ir lielākie kompensāciju prasītāji, un ko saka tie deputāti, kuriem godaprāts neļauj pieprasīt ne centa?

FOTO! Saeimas autobāze ar miljonu budžetu un zelta maliņām

FOTO! Saeimas autobāze ar miljonu budžetu un zelta maliņām 3

Saeimas autoparks ir izvietots trīs stāvos, gandrīz vai Rīgas centrā, Skanstes ielā. Autobāzei ir savs ābeļdārzs, garāžas, remontdarbnīca un pat benzīna uzpildes stacija, kurā degviela ir par aptuveni 10 centiem lētāka, jo to iepērk vairumā, rīkojot iepirkumu. Kopējā platība ir aptuveni divi ar pusi hektāri. Tās esot tā saucamās zelta maliņas, jo šo teritoriju iekārojot daudzi.

Saeimas namā atgriežas atjaunoti rotājumi

Saeimas namā atgriežas atjaunoti rotājumi

Aprit 95 gadi kopš Latvijas pamatlikuma jeb Satversmes pieņemšanas. Tā ir viena no vecākajām Eiropā. Vienlaikus, pateicoties lakoniski definētajiem pantiem, ir viegli izmantojama praksē un konstitucionālo strīdu izskatīšanā. No Saeimas, kur Satversmei šodien tika atvēlēta īpaša loma – LNT Ziņu reportāža.