Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Saeima

Saeimas komisijas: Bērnunami ir izdevīgi pašvaldībām!

Saeimas komisijas: Bērnunami ir izdevīgi pašvaldībām! 2

Daudzi bērnunami ir kļuvuši par pašvaldību papildu peļņas avotu un nodrošina vietējiem iedzīvotājiem darbavietas. Ar šādu skarbu secinājumu šodien nāca klajā tiesībsargs un vairāki deputāti Saeimas komisiju kopsēdē, kur tika apspriests ārpusģimenes aprūpes iestāžu deinstitucionalizācijas plāns.

Austrumu slimnīcas 28 miljonu zaudējumi: vai atbildīgo nebūs?

Austrumu slimnīcas 28 miljonu zaudējumi: vai atbildīgo nebūs? 8

Saeimas deputāti iepazīstināti ar Valsts kontroles veikto revīziju Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā. Revīzijā tika secināts, ka slimnīca gadiem ilgi strādājusi ar zaudējumiem, kas sasnieguši 28 miljonus eiro. Lai gan deputātiem bija vairāki jautājumi par ārstniecības iestādes darbu, neviens no tiem nebija par to, kuram būtu jāatbild par lielajiem zaudējumiem.

Mūrniece: Mēs neesam vēstures upuri, mēs esam vēstures uzvarētāji!

Mūrniece: Mēs neesam vēstures upuri, mēs esam vēstures uzvarētāji!

Ar dažādiem pasākumiem visā Latvijā plaši tiek svinēta Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadiena. Kā ierasts, 4. maijā tiek rīkota arī Saeimas svinīgā sēde, klātesot ministriem, diplomātiem un goda vietā bijušajiem Augstākās Padomes deputātiem, kuri 1990. gada 4. maijā balsoja par neatkarības atjaunošanu.

VID četrkājainie darbinieki: deputātus uztrauc muitas suņu liktenis

VID četrkājainie darbinieki: deputātus uztrauc muitas suņu liktenis

Vairāki simti likvidētu darba vietu un slēgta trešā daļa klientu apkalpošanas centru. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ilze Cīrule otrdien iepazīstinājusi ar VID reorganizācijas gaitu. Viņu uzklausīja Saeimas deputāti, kuri pauda bažas, vai reformu dēļ necietīs klientu apkalpošana.

Beidzot labots likums, lai Latviju pametušie bēgļi vairs nesaņemtu valsts pabalstu

Beidzot labots likums, lai Latviju pametušie bēgļi vairs nesaņemtu valsts pabalstu 3

Saeima galīgajā lasījumā atbalstījusi būtiskas izmaiņas bēgļu pabalstu izmaksāšanas kārtībā, kas stāsies spēkā 1. jūnijā. Tās paredz, ka 139 eiro mēneša pabalsts vairs netiks maksāts tiem bēgļiem, kuri Latviju būs pametuši. Sākotnēji bija plānots, ka izmaiņas būs stājušās spēkā gadumijā, taču likuma labojumu pieņemšana Saeimā ieilga.