Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Saeima

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Skandāls Saeimā! Vīķe-Freiberga uzskata, ka nav ievērota starptautiskā prakse un pieklājības normas

Skandāls Saeimā! Vīķe-Freiberga uzskata, ka nav ievērota starptautiskā prakse un pieklājības normas 12

“Tas ir tāds “puicisks konflikts”, no kura varēja izvairīties”. Tā saka bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, komentējot starpgadījumu, kad Saeimas namā netika ielaists eksprezidents Guntis Ulmanis. Savukārt bijusī valsts vadītāja Vaira Vīķe-Freiberga uzskata, ka Saeimā šoreiz nav ievērota vispārpieņemtā starptautiskā prakse un elementāra pieklājība.

Groza Nacionālās drošības likumu

Groza Nacionālās drošības likumu

Pirms pārdot vairāk nekā desmit procentus no komercsabiedrības, kura ir nozīmīga nacionālajai drošībai, darījumam būs nepieciešams iegūt valdības atļauju.

Skandāls Saeimas namā! Balodis: Eksprezidents Ulmanis ir ļoti apvainojies

Skandāls Saeimas namā! Balodis: Eksprezidents Ulmanis ir ļoti apvainojies 27

LNT Ziņas noskaidrojušas, ka Saeimas apsargs tā vietā, lai Guntim Ulmanim ļautu ienākt, bijušajam prezidentam licis uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Eksprezidentu tas aizvainojis, tāpēc viņš devies prom. Skandalozo starpgadījumu izmeklē Saeimas Drošības birojs, bet parlamenta administrācija vērtē, vai nepieciešams mainīt kārtību, kā Saeimā tiek īstenots drošības režīms.

Sudraba: Nodokļu politikā ir jāizkāpj no “ekseļa tabulas”

Sudraba: Nodokļu politikā ir jāizkāpj no "ekseļa tabulas"

Valdība raksta plānus, kas netiek īstenoti, savukārt piekoptā nodokļu politika ir iestrēgusi “ekseļa tabulas” līmenī – šādus vārdus šī brīža notikumiem sarunā ar “900 sekundēm” veltīja opozīcijas deputāte, “No sirds Latvijai” politiķa Ingūna Sudraba.

Saeimas deputāti pērn īres un transporta kompensācijās saņēmuši 318 000 eiro – “apetīte” aug

Saeimas deputāti pērn īres un transporta kompensācijās saņēmuši 318 000 eiro - "apetīte" aug 6

Aizvadītajā gadā augusi Saeimas deputātu vēlme saņemt valsts apmaksātu dzīvesvietu Rīgā un bezmaksas degvielu. Kopumā no nodokļu maksātāju naudas šādām vajadzībām iztērēti 318 000 eiro, kas ir par 7% vairāk nekā 2015. gadā. Deputāti nekautrējas izmantot abas iespējas – gan īrēt dzīvokli, gan tērēt simtiem eiro degvielas pirkšanā. Aizkulisēs gan runā, ka ne visi deputāti izmanto šo iespēju godprātīgi. Kuri ir lielākie kompensāciju prasītāji, un ko saka tie deputāti, kuriem godaprāts neļauj pieprasīt ne centa?

FOTO! Saeimas autobāze ar miljonu budžetu un zelta maliņām

FOTO! Saeimas autobāze ar miljonu budžetu un zelta maliņām 3

Saeimas autoparks ir izvietots trīs stāvos, gandrīz vai Rīgas centrā, Skanstes ielā. Autobāzei ir savs ābeļdārzs, garāžas, remontdarbnīca un pat benzīna uzpildes stacija, kurā degviela ir par aptuveni 10 centiem lētāka, jo to iepērk vairumā, rīkojot iepirkumu. Kopējā platība ir aptuveni divi ar pusi hektāri. Tās esot tā saucamās zelta maliņas, jo šo teritoriju iekārojot daudzi.