Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Saeima

Saeimā slepeno apspriežu telpu restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta

Saeimā slepeno apspriežu telpu restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta 2

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece šonedēļ vērsās prokuratūrā, Satversmes aizsardzības birojā un Drošības policijā, lai izvērtētu Saeimas darbinieku, iespējams, nolaidīgu vai pat ļaunprātīgu rīcību. Informācija ir slepena, jo saistīta ar finanšu izlietojumu drošības nodrošināšanai parlamentā. Nekā personīga rīcībā esošās ziņas liecina, ka runa ir par jaunās Saeimas ēkas rekonstrukciju, kur pieļauts, ka telpas Saeimas Nacionālās drošības komisijas slepenajām apspriedēm restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta.

Elksniņš: Cietums ir tava vieta, Āboltiņa!

Elksniņš: Cietums ir tava vieta, Āboltiņa! 48

Vien pāris stundas pēc tam, kad trešdien, 18. janvārī, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) par deputāta ētikas nomu pārkāpumu tika sodīts ar mutvārdu brīdinājumu, viņš savā mikroblogošanas vietnes “Twitter” kontā paudis uzskatu, ka Saeimas “Vienotības” frakcijas vadītājas Solvitas Āboltiņas “vieta ir cietumā”.

VIDEO: Āboltiņa demonstratīvi pamet sēdi, kurā Elksniņam par ētikas pārkāpumu piemēro maigāko sodu

VIDEO: Āboltiņa demonstratīvi pamet sēdi, kurā Elksniņam par ētikas pārkāpumu piemēro maigāko sodu 4

Saeimas “Vienotības” frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa (“Vienotība”) trešdien, 18. janvārī, demonstratīvi pameta Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdi, kurā pēc viņas iesnieguma tika vērtēts, vai Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) pārkāpis deputāta ētikas normas, pērn no Saeimas tribīnes valsts pārvaldes darba uzlabošanai aicinot profilaksei kādu “nostādīt pie sienas”.