Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Roberts Blass

Salietojušies izsitēji 100 eiro dēļ sakropļo vīrieti! Invaliditātei liek pretī niecīgu sodu

Salietojušies izsitēji 100 eiro dēļ sakropļo vīrieti! Invaliditātei liek pretī niecīgu sodu 8

Personas grupā, turklāt apreibinošu vielu iespaidā, pastrādā smagu noziedzīgu nodarījumu, smagi piekaujot vīrieti 100 eiro dēļ. Cietušais apgalvo, ka apsūdzēto radinieki, pat advokāte ar draudiem un cita veida pretlikumīgu ietekmēšanu centušies panākt, lai piekautais atsakās no cietušā statusa. Pēc tam, kad centieni paglābt noziedzniekus izgāzušies, advokāte panāk aizdomīgu vienošanos ar prokuroru par ļoti nesamērīgu sodu, ziņo cietušais.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Kāpēc izgāzās seksīgā “Svetka-kandidat”? Stendzenieks: Vainīga ir sieviešu sazvērestība

Kāpēc izgāzās seksīgā "Svetka-kandidat"? Stendzenieks: Vainīga ir sieviešu sazvērestība 14

Izrādot sievišķos labumus priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros, strauju popularitāti guvusī Daugavpils domes deputātu kandidāte Svetlana Lonska jeb ”Svetka-kandidat”, demonstrē gatavību izdabāt vīriešu seksuālajām tieksmēm, nevis iesaistīties politikā, uzskata politisko reklāmas kampaņu izstrādātājs, reklāmas aģentūras vadītājs Ēriks Stendzenieks.

“Protams, paši sevi nesodīsim!” Balvu domnieki gadiem ilgi nenovērš bīstamību milzu graustā

"Protams, paši sevi nesodīsim!" Balvu domnieki gadiem ilgi nenovērš bīstamību milzu graustā 7

Jau kopš aizvadītā gadsimta beigām Balvu pilsētu ”rotā” kauna traips – izpostīta teritorija, kurā reiz atradās gaļas kombināts. Daudzus gadus novada pašvaldība nav pacentusies norobežot piekļuvi gruvešiem un bīstamām būvēm, kas vilina jauniešus. Lai gan par privāto zemju īpašniekiem pašvaldības piemēro sodus par teritoriju nekopšanu, Balvu novada domniece teic: ”Paši sevi nesodīsim.”

Rīgā parazitē pamesti taksometri! Sekas pašvaldības vieglprātīgi izsniegtajām “takšu” licencēm

Rīgā parazitē pamesti taksometri! Sekas pašvaldības vieglprātīgi izsniegtajām "takšu" licencēm 10

Rīgas apkaimes apsēduši ilgstoši nekustināti taksometri. Iedzīvotāji dusmojas, ka dīkstāvē atstātie spēkrati sarežģī Rīgas jau tā samilzušo spēkratu novietošanas problēmu, kā arī traucē citiem satiksmes dalībniekiem. Rīgas domes Satiksmes departaments, lemjot par taksometru licences izsniegšanu, nenoskaidro, vai komersanti ir parūpējušies par infrastruktūru taksometru ilgstošai novietošanai.

“Izliks pret krieviem, kājas netrīcēs!” Merzļikina aizvietotājs Punnenovs gatavs sava mūža spēlei!

"Izliks pret krieviem, kājas netrīcēs!" Merzļikina aizvietotājs Punnenovs gatavs sava mūža spēlei! 1

Šodien, 15. maijā, debitējot pasaules čempionātā, savas hokejista karjeras līdz šim nozīmīgāko spēli aizvadīs 22 gadus vecais Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs. “Izliks pret krieviem, kājas netrīcēs,” tā savu apņēmību vārtsargs raksturoja 2014. gadā, kad pirmoreiz tika iekļauts izlases pasaules čempionāta sastāvā. Lai gan togad čempionāta mačā uz ledus nekāpa, savu vārdus pārvēst darbos varēs šodien, kad mūsu hokejisti mērosies spēkiem tieši ar Krievijas izlasi.