Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Roberts Blass

Nav ārsta un pienācīgas aprūpes! Nelegālā pansionātā pie Rēzeknes vārgst sirmgalvji

Nav ārsta un pienācīgas aprūpes! Nelegālā pansionātā pie Rēzeknes vārgst sirmgalvji 21

Rēzeknes novadā vairākus gadus darbojas nelegāls veco ļaužu pansionāts, kurā darbinieki tiek pieņemti “no ielas” bez sanitārajām grāmatiņām, stāsta bijusī darbiniece. Ziņo arī par bezatbildību attiecībā uz sirmgalvju aprūpi.
Divstāvu nams pie lielceļa Rēzeknes pievārtē. Vecs reklāmas stends vēsta, ka šeit ir motelis, bet patiesībā tā sen tur vairs nav. Saimnieki iekārtojuši nelegālu veco ļaužu pansionātu. Bijusī darbiniece, kura pansionātā nostrādājusi divas dienas, nevēlas klusēt par attieksmi pret sirmgalvjiem.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

“Rīgas satiksmes” kontrolieri pārkāpumos soda nevainīgos! Iespējams, lai piepelnītos

"Rīgas satiksmes" kontrolieri pārkāpumos soda nevainīgos! Iespējams, lai piepelnītos 9

SIA “Rīgas satiksme” darbinieks izraksta sodu par braukšanu bez biļetes sievietei, kura nemaz nav pārvietojusies ar sabiedrisko transportu konkrētajā brīdī. Sieviete ir izmisumā piespriestā soda dēļ. Svešinieks, kurš pārkāpis sabiedriskā transporta lietošanas noteikumus, biļešu kontrolierim uzrādījis viņas iepriekš pazaudēto personalizēto e-talonu, savukārt kontroles darbinieks pārkāpis likumu, nepārliecinoties par bezbiļetnieka identitāti.