Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Rio olimpiskās spēles

Gandrīz puse iedzīvotāju nav apmierināti ar Latvijas olimpiešu sniegumu Rio, liecina aptauja

Gandrīz puse iedzīvotāju nav apmierināti ar Latvijas olimpiešu sniegumu Rio, liecina aptauja 1

Šobrīd politiķi un sporta nozares funkcionāri lauž šķēpus par reālo situāciju nozarē; par to, kas jāmaina finanšu caurspīdīguma iegūšanai un finansējumā sportistiem. Paši sportisti šajās diskusijās īsti neiejaucās. Runas sākās pēc Latvijas sportistu snieguma olimpiskajās spēlēs. Bet mēs šajā rītā skaidrojām, ko par to visu saka mūsu valsts iedzīvotāji.

Latvijas Olimpiskā komiteja sportistu vājo startu skaidro ar disciplīnas trūkumu

Latvijas Olimpiskā komiteja sportistu vājo startu skaidro ar disciplīnas trūkumu 1

Saeimas Sporta apakškomisija šodien sprieda par Riodežaneiro vasaras olimpisko spēļu rezultātiem. Sanāksmē piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas, Latvijas Olimpiskās vienības un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji. Iemesls sportistu vājajam startam Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs esot bijis disciplīnas trūkums. Tā sportistu veikumu skaidroja Olimpiskās komitejas pārstāvji.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

VIDEO: Stenda šāvējs Upelnieks par medībām un Rio spēlēm! Pilna intervija

VIDEO: Stenda šāvējs Upelnieks par medībām un Rio spēlēm! Pilna intervija

22. augusta Overtime TV studijā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās stenda šāvējs Dainis Upelnieks, kurš Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs ieguva 14. vietu. Sportists pastāstīja par aizvadīto olimpiādi, par savu diženāko medību trofeju un par Tokijas sapņiem.

Rio olimpisko spēļu pēdējā diena ir klāt! Ieskaties, kam šodien vērts pievērst uzmanību

Rio olimpisko spēļu pēdējā diena ir klāt! Ieskaties, kam šodien vērts pievērst uzmanību

Bez Latvijas sportistu līdzdalības Riodežaneiro olimpisko spēļu pēdējā dienā šodien tiek sadalīti 12 medaļu komplekti. Sākotnēji Latvijas skrējējam Valērijam Žolnerovičam bija paredzēta dalība maratona distancē, taču traumas dēļ viņš nestartēs. Līdz ar to Latvijas delegācijas pēdējais olimpietis bija Ruslans Nakoņečnijs, kurš modernajā pieccīņā izcīnīja 28.vietu.