Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Rīgas pašvaldības policija

VIDEO: policija aptur taksistu, kurš bagāžniekā pārvadā klientu no Portugāles

VIDEO: policija aptur taksistu, kurš bagāžniekā pārvadā klientu no Portugāles

22. maija naktī Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra pārvaldes darbinieki caur kameras aci pamanīja kādu taksometru, pie kura drūzmējās jauniešu bariņš. Visu starpā notika īsa vārdu apmaiņa, un seši pasažieri iesēdās taksometrā. Ņemot vērā, ka visiem sēdvietas nepietika viens no klientiem iesēdināts bagāžniekā.

Nelabvēlīgo ģimeņu kļūst vairāk. Satraucoši fakti – četru mēnešu laikā no ģimenēm šķirti 24 bērni

Nelabvēlīgo ģimeņu kļūst vairāk. Satraucoši fakti - četru mēnešu laikā no ģimenēm šķirti 24 bērni

Nelabvēlīgo ģimeņu Latvijā kļūst vairāk. ”Rīgā piedzērusies grūtniece devītajā mēnesī atkārtoti aizmieg publiskā vietā”, ”Policisti izsaukumā sastop iereibušu grūtnieci ar mazgadīgiem bērniem”- šie ir tikai daži no gadījumiem, kad pēdējā laikā pāršalkuši sabiedrību. Galvenais jautājums šādos gadījumos – kur skatās atbildīgās institūcijas, jo šādi gadījumi atkārtojas atkal un atkal.

Pusaudžiem ballīte sākas pirtī, bet beidzas – policijas iecirknī

Pusaudžiem ballīte sākas pirtī, bet beidzas - policijas iecirknī

Sestdienas, 29. aprīļa, naktī īsi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz kādu iekšpagalmu Aleksandra Čaka ielā. Izsaucējs izteica pretenzijas pret jauniešu bariņu, kuri pagalmā trokšņoja un traucēja naktsmieru apkārtējiem iedzīvotājiem.

Rīgas Centrāltirgū nomaldās tūriste no Igaunijas

Rīgas Centrāltirgū nomaldās tūriste no Igaunijas 1

8. aprīlī pulksten 13.30 pie Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbiniekiem vērsās kāda sieviete, kura pastāstīja, ka pirms neilga laika, vadot tūristu grupu no Igaunijas, Rīgas Centrāltirgū pazudusi viena no grupas dalībniecēm.

10 gadus veca meitene apmaldās un pēc palīdzības vēršas pie policistiem

10 gadus veca meitene apmaldās un pēc palīdzības vēršas pie policistiem

28. marta vakarā pie Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem pēc palīdzības vērsās kāda sabijusies un pārsalusi 10 gadus veca meitenīte. Skolniece pastāstīja, ka pēc skolas bijusi pie draudzenes, taču, dodoties mājās, iekāpusi nepareizajā sabiedriskajā transportā un apmaldījusies.

Iedzēris džipa šoferis Teikā “uzspiež” 130 km/h

Iedzēris džipa šoferis Teikā "uzspiež" 130 km/h

Svētdienas rītā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Teikā, pamanīja “Honda” markas automašīnu, kas agresīvā manierē nogriezās neatļautā vietā. Policijas darbinieki ieslēdza bākugunis un devās pakaļ pārkāpējam.