Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Rīgas domes Satiksmes departaments

Kr. Barona iela izskatās “kā cūku rakumi”; Rīgas dome vaino šoferus

Kr. Barona iela izskatās "kā cūku rakumi"; Rīgas dome vaino šoferus 6

Balstoties uz sociālajos tīklos sacelto sašutumu vētru, TV3 ziņas trešdien, 28. decembrī, pārliecinājās, ka atjaunotās Kr. Barona ielas atsevišķi posmi šobrīd atgādina cūku rakumus. Rīgas domes Satiksmes departaments par neglīto ainavu vaino autobraucējus, kuri spēkratus atstāj tam neparedzētas vietās.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Ziņas šoferiem – Tezē jauniešu tikšanās laikā pilsētā vietām ierobežos satiksmi

Ziņas šoferiem - Tezē jauniešu tikšanās laikā pilsētā vietām ierobežos satiksmi

Saistībā ar 39. Eiropas jauniešu tikšanos Rīgā, ko rīkoTezē kopiena, no 28. decembra plkst. 7.00 līdz 1. janvārim plkst. 18.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot pasākuma dalībnieku, sabiedrisko un operatīvo transportu) Grostonas ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Dikmaņa ielai un Strēlnieku laukuma autostāvvietā, informē Rīgas domes pārstāvji.

Rīgas dome nepilnu piecu gadu laikā nespēj salabot 350 metrus garu ceļa posmu

Rīgas dome nepilnu piecu gadu laikā nespēj salabot 350 metrus garu ceļa posmu 1

Par Spulgas ielu Ziepniekkalnā vietēji iedzīvotāji izsakās šādi – “kā pa kalniem”! Neskaitāmo dziļo bedru dēļ autovadītāji izvēlas ielai mest līkumu, lai pasaudzētu savus spēkratus. Vieniem ir iespējams no bīstamās zonas izvairīties, bet citiem Spulgas iela ir neizbēgama, lai tiktu mājās.

Idiotisms! Vai tiešām valstī tāda krīze, ka jātaupa uz katru bruģakmeni?

Idiotisms! Vai tiešām valstī tāda krīze, ka jātaupa uz katru bruģakmeni? 6

Vasara ceļa remontu ziņa Rīgā bija iespaidīga! Daudzi rīdzinieki piekritīs, – pilsētā valdīja haoss! Tika remontētas daudzas galvenās ielas, kas radīja milzīgus sastrēgumus Rīgas centrā! Tagad lielākā daļa remontdarbu ir pabeigti, bet kaut kas līdz galam nav tomēr izdarīts, kā būtu jābūt!

Berģu iedzīvotāji tik drīz centrālās ielas pielāgošanu gājējiem nesagaidīs, liecina Rīgas domes atbilde

Berģu iedzīvotāji tik drīz centrālās ielas pielāgošanu gājējiem nesagaidīs, liecina Rīgas domes atbilde

Lai arī Berģu centrālā iela patlaban ir vairāk automašīnām, nevis gājējiem piemērota, un sevišķi ziemā apdraud gājēju drošību, Rīgas domes Satiksmes departamenta komentārs neliecina, ka drīzumā situācija varētu mainīties. Iemesls – tagad jau tiek realizēti vairāki citi lieli projekti un ielas pārbūve būtu vērienīgs projekts.

Rīgas ielu remontdarbi izraisījuši satiksmes haosu. Kurš atzīts par vainīgo?

Rīgas ielu remontdarbi izraisījuši satiksmes haosu. Kurš atzīts par vainīgo?

Rīgas domes vadība sākusi netieši atzīt kļūdas saistībā ar haotiskajiem un nepārdomātajiem Rīgas svarīgo ielu remontdarbiem. Šodien pēc sanāksmes par Rīgas ielu remontdarbu gaitu no amata atstādināts Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs. Vienlaikus Rīgas mērs Nils Ušakovs bija spiests atzīt, ka visus šobrīd Brīvības, Lāčplēša un Krišjāņa Barona ielā notiekošos remontdarbus neizdosies pabeigt plānotajos termiņos.