Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Rīgas Dome

Rīgas dome Lielos kapus atpirks par 372 000 eiro

Rīgas dome Lielos kapus atpirks par 372 000 eiro

Rīgas dome no Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) par 372 000 eiro atpirks Lielos kapus, tā šodien TV3 Ziņām pavēstīja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

KAUNS! Rīgas kapsētas slīgst atkritumos – atbildīgajiem brīvdienas!

KAUNS! Rīgas kapsētas slīgst atkritumos - atbildīgajiem brīvdienas! 4

“Tas ir pilnīgi apzināti darīts, lai uz valsts svētkiem cilvēkiem sabojātu garastāvokli,” tā izsakās kāds kungs, kurš svētdien, 20. novembrī, apmeklējis Meža kapus un Raiņa kapus. Uzskata, ka kapsētā atkritumi nav izvesti kopš valsts svētkiem. Konteineri pārpildīti, un atkritumi kopā ar vecajām lapām samesti kaudzēs.

Vienotība: Ķirsim Rīgas domē vajadzēs izpirkt grēkus un no mēra kabineta padzīt Ušakovu ar visiem kaķiem

Vienotība: Ķirsim Rīgas domē vajadzēs izpirkt grēkus un no mēra kabineta padzīt Ušakovu ar visiem kaķiem 2

Politiķi ieņēmuši starta pozīcijas pirms nākamā gada pašvaldību vēlēšanām. Vislielākā cīņa, protams, būs par Rīgu. Apņēmības pilna gāzt no troņa ilggadējo Rīgas mēru Nilu Ušakovu partija Vienotība šodien iepazīstināja ar savu mēra amata kandidātu, salīdzinoši mazpazīstamo Saeimas deputātu Vilni Ķirsi. Viņš apņēmības pilns Nilu Ušakovu ar kaķiem Kuzju un Muri padzīt no siltā mēra kabineta.

Pretēji iedzīvotāju gribai, vietu pie Daugavas nodēvē nezināma padomju laika gleznotāja vārdā

Pretēji iedzīvotāju gribai, vietu pie Daugavas nodēvē nezināma padomju laika gleznotāja vārdā

Pretēji daudzu iedzīvotāju gribai, Rīgas dome teritoriju Dārziņu apkaimē nodēvējusi apkārtnes iedzīvotājiem teju nezināmā padomju laiku gleznotāja Vladimira Kudojara vārdā. Šāds gods ticis par parka teritorijas ilggadēju kopšanu. Kas ir šis cilvēks, kura vārdā Latvijas galvaspilsētā nosaukts parks, un vai teritorijas sakopšana ir pietiekams pamats vietas nosaukuma izvēlē?