Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Rīgas Dome

Par kukuļdošanu notiesātajai Vilkastei liedz startēt Rīgas domes vēlēšanās

Par kukuļdošanu notiesātajai Vilkastei liedz startēt Rīgas domes vēlēšanās 3

Uz šī gada Rīgas domes vēlēšanām politiķi vēlas būt sociāldemokrātiski – kandidē trīs sociāldemokrātiskie saraksti. Pašreizējā mēra Nila Ušakova partija “Saskaņa”, bijušā KNAB direktora vadītā Sociāldemokrātiskā strādnieku partija. Kā arī sociāldemokrātiskā kustība “Par Neatkarīgu Latviju”. Kurā savu politisko karjeru centās uzsākt uzņēmēja Ināra Vilkaste.

Mums kopā ir spēks! Pēc Bez Tabu sižeta sen sasāpējusi problēma tiek atrisināta “turbo  ātrumā”! FOTO

Mums kopā ir spēks! Pēc Bez Tabu sižeta sen sasāpējusi problēma tiek atrisināta "turbo ātrumā"! FOTO

Raidījums Bez Tabu ar prieku palīdz visiem, kuri nonākuši situācijās, ar kurām paši netiek galā, vai ziņo par vietām, kas jau gadiem netiek uzlabotas, un, lai cik ļoti tiktu bakstīti atbildīgie dienesti, viņi vienkārši neieklausās. Ar šādu situāciju saskārusies arī kāda raidījuma skatītāja, kura par Kobes parka kāpnītēm sašutusi jau divus gadus. Pēc Bez Tabu rādītā sižeta viņa atrakstījusi vēstuli!

Pārkrāso pieturu, labo bruģi – vairs necerot uz Rīgas domes atbildību, iedzīvotāji paši paveic tās darbu

Pārkrāso pieturu, labo bruģi - vairs necerot uz Rīgas domes atbildību, iedzīvotāji paši paveic tās darbu

Pavasarī ierasts sakopt savu apkārtni. Vairs necerot uz Rīgas domes atbildību un rūpēm, arvien biežāk rīdzinieki paši izdara pašvaldības darbu. Piemēram, krišnaīti paši salikuši atpakaļ Barona ielas izkritušo bruģi, bet Zaķusalā brīvprātīgie pārkrāsojuši trolejbusa pieturu. Pašvaldība to bija izkrāsojusi Domes karoga un partijas “Gods kalpot Rīgai” krāsās. Aktīvi darbojas arī entuziasti, kuri sakopj Lielos kapus. Tur gan skati aizvien ir kā no šausmu filmām, jo atbildīgie gadiem nav gribējuši un spējuši teritoriju sakārtot.

Rīgas domes bērnu un jauniešu centrā ar mačetēm, nažiem un šaujamieročiem trenējas Latvijas krievu tuvcīņas federācija

Rīgas domes bērnu un jauniešu centrā ar mačetēm, nažiem un šaujamieročiem trenējas Latvijas krievu tuvcīņas federācija

Jauniešu patriotiskā audzināšana Krievijā vēršas plašumā. Pagājušā gadā pēc personīgas aizsardzības ministra Sergeja Šoigu iniciatīvas dibināta ”Jaunarmija”. Tajā jauniešiem māca šaut, orientēties pēc kartēm. Bijuši ierosinājumi šos jauniešus izmantot arī stihisku nelaimju gadījumos. Un mācīt viņus reālai kara darbībai, lai konfliktu situācijās viņi būtu spējīgi piedalīties izlūkošanā un diversiju rīkošanā.

Rīgas domes vēlmi ielauzties aptieku biznesā kritizē konkurences uzraugi un  pašvaldības privātie partneri

Rīgas domes vēlmi ielauzties aptieku biznesā kritizē konkurences uzraugi un pašvaldības privātie partneri

Šonedēļ savu priekšvēlēšanu programmu nākamajiem četriem gadiem Rīgas pašvaldībā izziņoja astoņus gadus pie varas esošā partiju Saskaņa un Gods kalpot Rīgai apvienība. Lielākā daļa no gaidāmajiem labumiem jau bija solīti iepriekš, taču ideja veidot savas aptiekas, lai vēlētāji saņemtu lētākus medikamentus, ir jaunums. Solījums radies kā pretreakcija nu jau atmestajai valdības idejai atteikties no samazinātā pievienotās vērtības nodokļa zālēm.

Ministrija pieprasa paskaidrojumu no Rīgas domes par valsts ģimnāziju skolēnu skaita samazināšanu

Ministrija pieprasa paskaidrojumu no Rīgas domes par valsts ģimnāziju skolēnu skaita samazināšanu 3

Rīgas mērs Nils Ušakovs šodien sasauca preses brīfingu, lai kritizētu izglītības ministrijas pārmetumus par ļoti zemo izglītības kvalitāti Rīgas mikrorajonu skolās. Taču pēc vakardienas LNT Ziņās rādītā un plašu rezonansi guvušā sižeta Ušakovam diezgan negaidīti nācās arī skaidroties par Rīgas domes rīkojumu samazināt uzņemamo skolēnu skaitu četrās valsts ģimnāzijās.

Kuras skolas Rīgā ir vissliktākās? Skaties karti!

Kuras skolas Rīgā ir vissliktākās? Skaties karti! 1

Visā Latvijā netrūkst vidusskolu, kuru līmenis ir zem jebkuras kritikas. Izņēmums nav arī galvaspilsēta. Tas secināts Izglītības un zinātnes ministrijas pasūtītajā pētījumā, ar ko vēlāk plāno iepazīstināt pašvaldības, lai tās izdara attiecīgos secinājumus un apsver šo skolu slēgšanu. Zīmīgi, ka Rīgā starp vājākajām ir tikai krievu skolas.

Entuziasti sakopj Lielos kapus un atkārtoti lūdz valdību neatstāt tos Rīgas domes pārraudzībā

Entuziasti sakopj Lielos kapus un atkārtoti lūdz valdību neatstāt tos Rīgas domes pārraudzībā

Rīt beidzot izšķirsies jautājums par Lielajiem kapiem – vietu, kur atdusas tādi mūsu latviskās nācijas pamatlicēji kā Krišjānis Barons, Andrejs Pumpurs, Fricis Brīvzemnieks un daudzi citi. Vai atstāt kapus Rīgas domei, kas šobrīd ļauj tiem iet postā, vai tomēr izdarīt izņēmumu un pārņemt tos valsts pārziņā? Viss liecina, ka izvēle tomēr kritīs par labu domei. Tikmēr entuziasti, negaidot valdības lēmumu, ņem rokās lāpstas un virves un savu brīvdienu velta tam, lai sakoptu piemiņas vietu.