Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Rīgas Dome

No “iesālītajām” ielām cieš suņi, tiek bojātas ēkas un automašīnas. Vai tiek pārspīlēts ar sāls lietošanu?

No "iesālītajām" ielām cieš suņi, tiek bojātas ēkas un automašīnas. Vai tiek pārspīlēts ar sāls lietošanu? 7

Pēdējās dienās Rīgā vērojams dīvains skats. Trotuāri kļuvuši balti no iespaidīgā izkaisītā sāls daudzuma. Sāls bojā gan ēku pamatus, gan automašīnas, apavus un bojā veselību suņiem. Par baltajām ielām pārsteigti ne tikai vietējie, bet arī ārzemju viesi. Vai pašvaldība var ierobežot sāls lietošanu un kādēļ šī arhaiskā metode tiek izmantota mūsdienās, skaidro Jānis Zvērs.

APTAUJA! Kuru Rīgas mēru izvēlētos Tu?

APTAUJA! Kuru Rīgas mēru izvēlētos Tu? 3

Lielākās politiskās partijas ir nosaukušas savus Rīgas mēra kandidātus, un pārsteigumi ir izpalikuši. Šodien savu lēmumu paziņoja Nacionālā apvienība (NA) – tā tomēr nolēmusi startēt ar, kā publiskajā telpā bija izskanējis, ”uzsildīto zupu” Baibu Broku. Izvēle pamatota ar viņas labajiem panākumiem vēlēšanās pirms četriem gadiem. Bet kuru mēra kandidātu izvēlētos Tu?

Rīgas Centrāltirgus teritorijas sakārtošanas 1. kārta izmaksās 6 miljonus eiro

Rīgas Centrāltirgus teritorijas sakārtošanas 1. kārta izmaksās 6 miljonus eiro

Rīgas Centrāltirgus daļā pie pilsētas kanāla nākamo gadu laikā tiks veikta vērienīga rekonstrukcija, kas pēc “Rail Baltica” projekta laikā plānotās dzelzceļa uzbēruma nojaukšanas ļaus šai teritorijai kļūt par daļu vecpilsētas. To piektdien projekta prezentācijā atzina Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.