Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Rīgas debates 2017

Rīgas debates 2017

Pirms gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām LNT Ziņu dienests rīko "Rīgas debates", aicinot raidījumā "900 sekundes" piedalīties visu 11 partiju izvirzītos mēra amata kandidātus vai deputātu kandidātu sarakstu līderus.

Ne Ušakovs, ne Ameriks neierodas priekšvēlēšanu debatēs

Ne Ušakovs, ne Ameriks neierodas priekšvēlēšanu debatēs 3

Ņemot vērā izlozi, priekšvēlēšanu debatēs, kas katru nedēļu notiek raidījumā “900 sekundes”, otrdien, 23. maijā, piedalīties bija aicināts arī Rīgā valdošo partiju ”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai” saraksta pārstāvis, taču šis politiskais spēks paziņojis, ka nepiedalīsies. Proti, ne tagad pie varas esošais Nils Ušakovs, ne Andris Ameriks uz debatēm neieradās.

Uzdod jautājumu PNL un LRA/LA pārstāvjiem!

Uzdod jautājumu PNL un LRA/LA pārstāvjiem!

Pirms gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām LNT Ziņu dienests rīko “Rīgas debates”, aicinot raidījumā “900 sekundes” piedalīties visu 11 partiju izvirzītos mēra amata kandidātus vai deputātu kandidātu sarakstu līderus.

Spilgtākie brīži – “Rīgas debatēs” KPV LV un Eiroskeptiķu rīcības partijas pārstāvji

Spilgtākie brīži - "Rīgas debatēs" KPV LV un Eiroskeptiķu rīcības partijas pārstāvji

Sabiedriska padome, kas uzmanīs galvaspilsētā notiekošo, vairāk nekā miljonu vērta rokasgrāmata par to, kā Rīgas domniekiem komunicēt ar rīdziniekiem un pat izstāšanās no Eiropas Savienības un NATO. Tie ir tikai daži no priekšvēlēšanu solījumiem, kas šorīt izskanēja LNT rīta ziņu raidījuma “900 sekundes” rīkotajās Rīgas mēra amata kandidātu debatēs. (T) Tajās uzstājās partijas “KPV LV” un Eiroskeptiķu Rīcības partijas pārstāvji.

“Neviens nav imūns pret naudu” – Rīgas domes darbu nepieciešams uzraudzīt, uzskata Eiroskeptiķu partija

"Neviens nav imūns pret naudu" - Rīgas domes darbu nepieciešams uzraudzīt, uzskata Eiroskeptiķu partija

Pirmo reizi kandidējot Rīgas pašvaldības vēlēšanās, tā dēvēto “jaunpienācēju partiju” līderi Atis Zakatistovs (Kam pieder valsts) un Roberts Klimovičs (Eiroskeptiķu Rīcības partija) līderu debatēs LNT raidījumā “900 sekundes” sola veicināt sabiedrības iesaisti pilsētas jautājumu risināšanā, taču vairākos jautājumos pauda atšķirīgus viedokļus. 

Spilgtākie brīži – “Rīgas debatēs” Armands Krauze, Vilnis Ķirsis un Juta Strīķe

Spilgtākie brīži - "Rīgas debatēs" Armands Krauze, Vilnis Ķirsis un Juta Strīķe 3

Bezmaksas sabiedriskais transports rīdziniekiem, jauni bērnudārzi un simtos miljonu eiro mērāms ietaupījums galvaspilsētas budžetā, pateicoties korupcijas izskaušanai. Tie ir tikai daži no priekšvēlēšanu solījumiem, kas šorīt izskanēja LNT rīta ziņu raidījuma “900 sekundes” rīkotajās Rīgas mēra amata kandidātu debatēs. Tajās uzstājās partiju sarakstu līderi no “Vienotības”, Zaļo un zemnieku savienības, kā arī no Jaunās konservatīvās partijas.

Rīgas mēra amata kandidātu solījumi ir paveicami, bet prasīs lielas izmaksas – norāda eksperts

Rīgas mēra amata kandidātu solījumi ir paveicami, bet prasīs lielas izmaksas - norāda eksperts

Rīgas domes mēra amata kandidātu Armanda Krauzes (ZZS), Jutas Strīķes (“Jaunā konservatīvā partija”) un Viļņa Ķirša (“Vienotība”) paustās ieceres par sociālās aizsardzības uzlabošanu un korupcijas novēršanu ir paveicami solījumi, taču jārēķinās ar lielām izmaksām un pilsētas budžeta pārdali, līderu debatēs LNT raidījumā “900 sekundes” norādīja publicists un politologs Ivars Ījabs.

Bērnudārzi bez rindām, jaunu īres namu celšana, bezmaksas sabiedriskais transports – ”latviešu partijas” neskopojas ar solījumiem

Bērnudārzi bez rindām, jaunu īres namu celšana, bezmaksas sabiedriskais transports – “latviešu partijas” neskopojas ar solījumiem

Tā dēvēto ”latviešu partiju” – Zaļo un zemnieku savienības, ”Vienotības” un ”Jaunās Konservatīvās partijas” līderi – Armands Krauze, Vilnis Ķirsis un Juta Strīķe līderu debatēs LNT raidījumā “900 sekundes” daudzos jautājumos, piemēram, korupcijas apkarošanas jomā, pauda līdzīgus viedokļus, kā arī nāca klajā ar skaļiem solījumiem.