Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Rīgas debates 2017

Spilgtākie brīži – “Rīgas debatēs” Armands Krauze, Vilnis Ķirsis un Juta Strīķe

Spilgtākie brīži - "Rīgas debatēs" Armands Krauze, Vilnis Ķirsis un Juta Strīķe 2

Bezmaksas sabiedriskais transports rīdziniekiem, jauni bērnudārzi un simtos miljonu eiro mērāms ietaupījums galvaspilsētas budžetā, pateicoties korupcijas izskaušanai. Tie ir tikai daži no priekšvēlēšanu solījumiem, kas šorīt izskanēja LNT rīta ziņu raidījuma “900 sekundes” rīkotajās Rīgas mēra amata kandidātu debatēs. Tajās uzstājās partiju sarakstu līderi no “Vienotības”, Zaļo un zemnieku savienības, kā arī no Jaunās konservatīvās partijas.

Rīgas mēra amata kandidātu solījumi ir paveicami, bet prasīs lielas izmaksas – norāda eksperts

Rīgas mēra amata kandidātu solījumi ir paveicami, bet prasīs lielas izmaksas - norāda eksperts

Rīgas domes mēra amata kandidātu Armanda Krauzes (ZZS), Jutas Strīķes (“Jaunā konservatīvā partija”) un Viļņa Ķirša (“Vienotība”) paustās ieceres par sociālās aizsardzības uzlabošanu un korupcijas novēršanu ir paveicami solījumi, taču jārēķinās ar lielām izmaksām un pilsētas budžeta pārdali, līderu debatēs LNT raidījumā “900 sekundes” norādīja publicists un politologs Ivars Ījabs.

Bērnudārzi bez rindām, jaunu īres namu celšana, bezmaksas sabiedriskais transports – ”latviešu partijas” neskopojas ar solījumiem

Bērnudārzi bez rindām, jaunu īres namu celšana, bezmaksas sabiedriskais transports – “latviešu partijas” neskopojas ar solījumiem

Tā dēvēto ”latviešu partiju” – Zaļo un zemnieku savienības, ”Vienotības” un ”Jaunās Konservatīvās partijas” līderi – Armands Krauze, Vilnis Ķirsis un Juta Strīķe līderu debatēs LNT raidījumā “900 sekundes” daudzos jautājumos, piemēram, korupcijas apkarošanas jomā, pauda līdzīgus viedokļus, kā arī nāca klajā ar skaļiem solījumiem.