Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Precētie pret brīvajiem

Šovs Precētie pret brīvajiem.

UZMANĪBU, TV draugi! Atklājam TV3 un LNT sezonas šovu un seriālu programmu!

UZMANĪBU, TV draugi! Atklājam TV3 un LNT sezonas šovu un seriālu programmu! 8

Nupat ar grandiozu fināla cīņu noslēgusies ”Lauku sēta”, un arī citi vietējie šovi sezonas noslēguši vai aizgājuši atvaļinājumos. TV draugi sāk tramīgi dīdīties savos dīvānos – vai tiešām ziemas aukstumā nebūs nervus kutinošu pašmāju šovu un seriālu, ko baudīt tumšajos vakaros? Satraukumam nav pamata – jau tūlīt tiks dots starts jaunajai sezonai, un tajā pārsteigumu netrūks! Ekskluzīvi – Skaties.lv atklāj, ko šosezon baudīsim LNT un TV3 ekrānos!

Mēs par viņiem vēl dzirdēsim! Nācijas elki, kuri uzmirdzēja 2016. gadā

Mēs par viņiem vēl dzirdēsim! Nācijas elki, kuri uzmirdzēja 2016. gadā 2

Kā vienu gadu nomaina nākamais, arī šovbiznesā “vecās” zvaigznes no aprites regulāri izstumj naski un enerģiski jaunpienācēji. 2016. gads mums dāvājis jaunus talantus šovbiznesā, par kuriem, skaidrs, dzirdēsim arī nākamgad. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz šī gada spilgtākajiem jaunpienācējiem.

TOP 6: 2016. gada romantiskākie publiskie bildinājumi

TOP 6: 2016. gada romantiskākie publiskie bildinājumi

Lai kā arī daļa nācijas īdētu un sūrotos, šis ir bijis gana skaists un romantisks gads. Vismaz šovbiznesā, kur kvēlas emocijas plūdušas pāri malām. Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, Skaties.lv piedāvā atskatīties uz skaistākajiem ekrāna bildinājumiem.

TOP 13: gada skaļākie skandāli Latvijas šovos

TOP 13: gada skaļākie skandāli Latvijas šovos

Šovbiznesa gads Latvijā ir teju noslēdzies, un tas bijis skandāliem bagāts. Dažādi varoņi ekrānā ir ļāvuši vaļu jūtām, kliedzot, raudot, lamājoties un citādi ļaujoties emocijām. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz lielākajiem jandāliņiem, pārpratumiem un mulsinošākajiem brīžiem, kas  šogad bija baudāmi TV šovos un seriālos.

“Laime pati nāk pretī!” Mamma noskata ”Precētie pret brīvajiem” savai meitai vīru

"Laime pati nāk pretī!" Mamma noskata ''Precētie pret brīvajiem'' savai meitai vīru

Līdz šim ”Precētie pret brīvajiem” nav vainagojies ar nevienu liktenīgu tikšanos, taču, ļoti iespējams, ka tas notiks otrās sezonas pēdējā sērijā. Brīvo dalībnieci Suzannu spēlē atbalstīs mamma, un tieši mammīte, ieraugot brīvo puisi Dāvi, sapratīs – tas ir likteņa pirksts, abi ir kā radīti viens otram!