Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Precētie pret brīvajiem

Šovs Precētie pret brīvajiem.

TV3 un Skaties.lv oficiālais paziņojums

TV3 un Skaties.lv oficiālais paziņojums 18

Uzmanību, šova ”Precētie pret brīvajiem” un ar to saistītās Skaties.lv akcijas ”Gribu randiņu ar brīvo” skatītāji! Ceturtā tikšanās ar brīvo tiek atcelta.

Neida fanes! Nepalaidiet garām iespēju tikties randiņā ar populāro mūziķi!

Neida fanes! Nepalaidiet garām iespēju tikties randiņā ar populāro mūziķi! 6

Tieši tā, Neida fanes! Jūs sapratāt pareizi – portāls Skaties.lv un šovs ”Precētie pret brīvajiem” piedāvā nebijušu iespēju visiem, precīzāk sakot, visām lēdijām, kuras gribētu tikties ar populāro mūziķi un šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzni! Tieši tā – tu vari pieteikties īstam randiņam ar Neidu! Pieteikties nākamajam randiņam varēs, sākot no pirmdienas, 8. maija, plkst. 9.00.

FOTO: ”Precētie pret brīvajiem” Edgars ved uz randiņu daiļu korejieti Karinu

FOTO: ''Precētie pret brīvajiem'' Edgars ved uz randiņu daiļu korejieti Karinu 5

Kā jau ierasts, arī šonedēļ šova ”Precētie pret brīvajiem” galvenajam varonim Skaties.lv pēc spēles dāvāja iespēju izbaudīt īstu randiņu ar meitenēm, kuras patiešām interesē attiecības un kuras nemelo. Uz randiņu ar Edgaru Viļumsonu restorānā ”Sunset Lounge” ieradās apburoša angļu mēlē runājoša meitene.

FOTO stāsts: kā ”Precētie pret brīvajiem” Niks dāmu izvēlējās

FOTO stāsts: kā ''Precētie pret brīvajiem'' Niks dāmu izvēlējās 26

Ceturtdienas, 27. aprīļa, pēcpusdienā restorānā ”Sunset Lounge” uz randiņu ar paša izvēlētajām skatītājām Līvu Puķīti un Annu Zemturi ieradās ”Precētie pret brīvajiem” otrās sērijas galvenais varonis Niks Zvejnieks. Šoreiz tikšanās bija izdevusies un izveidojās cerīgs pāris.

Dāmas! Steidzat randiņam ar šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzni!

Dāmas! Steidzat randiņam ar šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzni! 1

Dāmas! Portāls Skaties.lv un šovs ”Precētie pret brīvajiem” jau otro nedēļu piedāvā nebijušu iespēju visiem, precīzāk, sakot, visām lēdijām, kuras gribētu tikties ar šova brīvajiem vīriešiem! Tieši tā – tu vari pieteikties īstam randiņam ar kādu no šova dalībniekiem! Pieteikties varēs sākot no pirmdienas, 1. maija, plkst. 9.00.