Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Precētie pret brīvajiem

Šovs Precētie pret brīvajiem.

TOP 6: 2016. gada romantiskākie publiskie bildinājumi

TOP 6: 2016. gada romantiskākie publiskie bildinājumi

Lai kā arī daļa nācijas īdētu un sūrotos, šis ir bijis gana skaists un romantisks gads. Vismaz šovbiznesā, kur kvēlas emocijas plūdušas pāri malām. Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, Skaties.lv piedāvā atskatīties uz skaistākajiem ekrāna bildinājumiem.

TOP 13: gada skaļākie skandāli Latvijas šovos

TOP 13: gada skaļākie skandāli Latvijas šovos

Šovbiznesa gads Latvijā ir teju noslēdzies, un tas bijis skandāliem bagāts. Dažādi varoņi ekrānā ir ļāvuši vaļu jūtām, kliedzot, raudot, lamājoties un citādi ļaujoties emocijām. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz lielākajiem jandāliņiem, pārpratumiem un mulsinošākajiem brīžiem, kas  šogad bija baudāmi TV šovos un seriālos.

“Laime pati nāk pretī!” Mamma noskata ”Precētie pret brīvajiem” savai meitai vīru

"Laime pati nāk pretī!" Mamma noskata ''Precētie pret brīvajiem'' savai meitai vīru

Līdz šim ”Precētie pret brīvajiem” nav vainagojies ar nevienu liktenīgu tikšanos, taču, ļoti iespējams, ka tas notiks otrās sezonas pēdējā sērijā. Brīvo dalībnieci Suzannu spēlē atbalstīs mamma, un tieši mammīte, ieraugot brīvo puisi Dāvi, sapratīs – tas ir likteņa pirksts, abi ir kā radīti viens otram!

Puiši, jums nav cerību! ”Precētie pret brīvajiem” Dita atklāj, šovā nemaz mīlu nemeklēja

Puiši, jums nav cerību! ''Precētie pret brīvajiem'' Dita atklāj, šovā nemaz mīlu nemeklēja

Kamēr ”Precētie pret brīvajiem” 12. decembra brīvais puisis Armands Zandbergs pēc mīlas spēles ir enerģijas pilns un pauž vēlmi vest uz randiņiem ne tikai šovā noskatīto Ditu Dzeni, bet arī mīlas spēles skatītājas, no kurām saņem vēstules, Dita ir piesardzīgāka. Meitene priecājas par ekrāna piedzīvojumu, bet no tā gūt romantisku labumu neplāno.