Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Precētie pret brīvajiem

Šovs Precētie pret brīvajiem.

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Pēc dalības ”Precētie pret brīvajiem” Latvijas vīriešu uzmanību piesaista gotu meitene Nikija

Pēc dalības “Precētie pret brīvajiem” Latvijas vīriešu uzmanību piesaista gotu meitene Nikija 4

TV3 šova ”Precētie pret brīvajiem” trešās sezonas atklāšanas raidījumā skatītāju uzmanību vairāk nekā iepriekš saistīja kāda attiecību spēles dalībniece, kurai citkārt bijusi vien ”otrā plāna” loma. Brīvās meitenes Elenas draudzene un padomdevēja mīlas lietās gotiskā modele Nikija Spaliņa atklāj, kādas pašai attiecības ar pretējo dzimumu un kādēļ attiecību spēlē piedalītos vēlreiz – šoreiz jau priekšplānā.

Kā šovu donžuāns “atšuva” skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba?

Kā šovu donžuāns "atšuva" skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba? 18

Ja cilvēks piesakās romantiskam eksperimentam, tad noteikti viņš meklē mīlestību. Šāds uzskats valda vairāku cilvēku prātos, redzot televizora ekrānos 14 drosminiekus, kuri, pateicoties vienam skūpstam, centās atrast savas otrās pusītes. Bet liekas, ka šāds uzskats nepiestāv šova dalībniekam Armandam. Šis bija jau otrais šovs, kurā puisis paliek ar “garu degunu”. Tikai šoreiz viņš pats “atšuva” savu skūpsta partneri!

Spožās Evelīnas šovā “Netīrās dejas”, Agitas cemme pret savu puisi un kārtīgas veča asaras “UgunsGrēkā” – 2016. gada emocionālākie brīži!

Spožās Evelīnas šovā "Netīrās dejas", Agitas cemme pret savu puisi un kārtīgas veča asaras "UgunsGrēkā" - 2016. gada emocionālākie brīži!

Pagājušais gads Latvijas šovbiznesā bijis ļoti raibs, tādēļ arī portāls Skaties.lv radījis pats savu balvu – “Ekrāna mīlulis”, kuru pasniegt brīžos, kad 12 mēnešu šķērsgriezumā varam atskatīties uz padarīto. Lai saprastu, par ko ir un par ko nav jābalso, katru dienu dalīsimies ar jums izvirzītajās nominācijās. Tagad laiks “Gada sāpēm un asarām”.

Seksīgā “Viņas melo labāk” Marta, koķetā “UgunsGrēka” Helēna vai “Overtime TV” seksīgā Viktorija – kura ir “Gada skaistule” šovbiznesā?

Seksīgā "Viņas melo labāk" Marta, koķetā "UgunsGrēka" Helēna vai "Overtime TV" seksīgā Viktorija - kura ir "Gada skaistule" šovbiznesā? 4

Neesi joprojām nobalsoji ar savu 2016. gada “Ekrāna mīluli”? Joprojām to vari izdarīt īpaši izveidotajā sadaļā, bet, kamēr rit šis interesantais konkurss, turpināsim Tev par to atgādināt un pat palīdzēt izvēlēties savu favorītu. Laiks apskatīt, kuras dāmas esam izvirzījuši nominācijā “Gada skaistule”.

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli – NOBALSO!

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli - NOBALSO! 9

Skatītāju iemīlētajos telekanālos LNT, TV3 un TV6 ir noslēgusies īpaši emocijām bagāta šovu un seriālu sezona, taču satraukumam nav pamata – jau tūlīt, tūlīt uz pilnu klapi vaļā ies jaunās ekrāna kaislības. Bet vēl pirms jaunā sezona atplaukst visā krāšņumā – pirmo reizi izsludinām balsojumu par izklaides gada balvu. Uzmanību – “spridzīgākais” apbalvojums Latvijas šovbiznesa vēsturē ”Ekrāna mīlulis” ir klāt!

UZMANĪBU, TV draugi! Atklājam TV3 un LNT sezonas šovu un seriālu programmu!

UZMANĪBU, TV draugi! Atklājam TV3 un LNT sezonas šovu un seriālu programmu! 8

Nupat ar grandiozu fināla cīņu noslēgusies ”Lauku sēta”, un arī citi vietējie šovi sezonas noslēguši vai aizgājuši atvaļinājumos. TV draugi sāk tramīgi dīdīties savos dīvānos – vai tiešām ziemas aukstumā nebūs nervus kutinošu pašmāju šovu un seriālu, ko baudīt tumšajos vakaros? Satraukumam nav pamata – jau tūlīt tiks dots starts jaunajai sezonai, un tajā pārsteigumu netrūks! Ekskluzīvi – Skaties.lv atklāj, ko šosezon baudīsim LNT un TV3 ekrānos!

Mēs par viņiem vēl dzirdēsim! Nācijas elki, kuri uzmirdzēja 2016. gadā

Mēs par viņiem vēl dzirdēsim! Nācijas elki, kuri uzmirdzēja 2016. gadā 2

Kā vienu gadu nomaina nākamais, arī šovbiznesā “vecās” zvaigznes no aprites regulāri izstumj naski un enerģiski jaunpienācēji. 2016. gads mums dāvājis jaunus talantus šovbiznesā, par kuriem, skaidrs, dzirdēsim arī nākamgad. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz šī gada spilgtākajiem jaunpienācējiem.

TOP 6: 2016. gada romantiskākie publiskie bildinājumi

TOP 6: 2016. gada romantiskākie publiskie bildinājumi

Lai kā arī daļa nācijas īdētu un sūrotos, šis ir bijis gana skaists un romantisks gads. Vismaz šovbiznesā, kur kvēlas emocijas plūdušas pāri malām. Lai gadu noslēgtu uz pozitīvas nots, Skaties.lv piedāvā atskatīties uz skaistākajiem ekrāna bildinājumiem.