Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Politiķi

Politiķi atzīst, ka mediju saturs ir drauds valsts drošībai

Politiķi atzīst, ka mediju saturs ir drauds valsts drošībai 1

Diemžēl informatīvās telpas sargāšana nav devusi rezultātu. Ir pieklusušas arī runas par televīzijas kanāla veidošanu krievu valodā un joprojām neizdodas daļu Austrumlatvijas iedzīvotāju ieinteresēt ar pašmāju  medijiem. Par mediju pamatnostādnēm nozares eksperti diskutēja arī pirmdien.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Bikses, vīrieši, lūdzu! – cik atbilstoši politiķi ierodas uz dievkalpojumu

Bikses, vīrieši, lūdzu! - cik atbilstoši politiķi ierodas uz dievkalpojumu

Politisko un nacionālo notikumu kontekstā neapšaubāmi nedēļas aktuālais notikums bija 4. maija svinības. Tās tradicionāli iesākās ar dievkalpojumu Svētā Jēkaba katedrālē, kas šoreiz gan bija visai knapi apmeklēts. Cik atbilstošos tērpos uz to ieradušies mūsu politiķi, raidījumam Bez Tabu: Dzīves smalkumi skaidro eksperts.

Turpmāk dāvināt ziedus vai šokolādes valsts iestāžu darbiniekiem tiks uzskatīts par neētisku rīcību

Turpmāk dāvināt ziedus vai šokolādes valsts iestāžu darbiniekiem tiks uzskatīts par neētisku rīcību 3

Lai pateiktos valsts iestāžu darbiniekiem par palīdzību atrisināt kādas situācijas, iedzīvotāji līdz šim nesuši ziedus, pašceptas kūkas, šokolādes un konfektes. Šādi šķietami sīkumi var kompromitēt un mest ēnu pār amata pienākumu godprātīgu pildīšanu, paredz Valsts kancelejas izstrādātais ētikas kodekss, kurā likts akcents uz interešu konfliktu un lobēšanas novēršanu.

Pērn nevienam bērnam nav dots vārds Solvita vai Laimdota, Raimondu vairāk

Pērn nevienam bērnam nav dots vārds Solvita vai Laimdota, Raimondu vairāk 1

Vai politiskie notikumi vai spilgtas politiskās personas ietekmē to, kādus vārdus vecāki izvēlas jaundzimušajiem? Šāds pētījums nav veikts, taču cilvēki ielās uzskata, ka sabiedrībā zināmi vārdu nēsātāji ietekmē to, vai jaunie vecāki izvēlēsies šos vārdus saviem bērniem.