Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Politiķi

Bikses, vīrieši, lūdzu! – cik atbilstoši politiķi ierodas uz dievkalpojumu

Bikses, vīrieši, lūdzu! - cik atbilstoši politiķi ierodas uz dievkalpojumu

Politisko un nacionālo notikumu kontekstā neapšaubāmi nedēļas aktuālais notikums bija 4. maija svinības. Tās tradicionāli iesākās ar dievkalpojumu Svētā Jēkaba katedrālē, kas šoreiz gan bija visai knapi apmeklēts. Cik atbilstošos tērpos uz to ieradušies mūsu politiķi, raidījumam Bez Tabu: Dzīves smalkumi skaidro eksperts.

Turpmāk dāvināt ziedus vai šokolādes valsts iestāžu darbiniekiem tiks uzskatīts par neētisku rīcību

Turpmāk dāvināt ziedus vai šokolādes valsts iestāžu darbiniekiem tiks uzskatīts par neētisku rīcību 3

Lai pateiktos valsts iestāžu darbiniekiem par palīdzību atrisināt kādas situācijas, iedzīvotāji līdz šim nesuši ziedus, pašceptas kūkas, šokolādes un konfektes. Šādi šķietami sīkumi var kompromitēt un mest ēnu pār amata pienākumu godprātīgu pildīšanu, paredz Valsts kancelejas izstrādātais ētikas kodekss, kurā likts akcents uz interešu konfliktu un lobēšanas novēršanu.

Pērn nevienam bērnam nav dots vārds Solvita vai Laimdota, Raimondu vairāk

Pērn nevienam bērnam nav dots vārds Solvita vai Laimdota, Raimondu vairāk 1

Vai politiskie notikumi vai spilgtas politiskās personas ietekmē to, kādus vārdus vecāki izvēlas jaundzimušajiem? Šāds pētījums nav veikts, taču cilvēki ielās uzskata, ka sabiedrībā zināmi vārdu nēsātāji ietekmē to, vai jaunie vecāki izvēlēsies šos vārdus saviem bērniem.

Bēgļi uzklūp politiķiem, kāpēc viņiem nedod uzturēšanās atļaujas

Bēgļi uzklūp politiķiem, kāpēc viņiem nedod uzturēšanās atļaujas 45

Saeimas Eiropas Lietu komisijas izbraukums uz patvēruma meklētāju izmetināšanas centru Mucenieki izvērtās daudz spilgtāks, nekā sākotnēji bija plānots. Bēgļi šoreiz nekautrējās ne no kamerām, ne deputātiem, kurus pat īpaši gaidīja, lai, skatoties acīs, pajautātu, kāpēc viņiem ir tik sarežģīti iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā, ziņo TV3 Ziņu žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica.