Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Politiķi

Politiķi atzīst, ka mediju saturs ir drauds valsts drošībai

Politiķi atzīst, ka mediju saturs ir drauds valsts drošībai 1

Diemžēl informatīvās telpas sargāšana nav devusi rezultātu. Ir pieklusušas arī runas par televīzijas kanāla veidošanu krievu valodā un joprojām neizdodas daļu Austrumlatvijas iedzīvotāju ieinteresēt ar pašmāju  medijiem. Par mediju pamatnostādnēm nozares eksperti diskutēja arī pirmdien.

Bikses, vīrieši, lūdzu! – cik atbilstoši politiķi ierodas uz dievkalpojumu

Bikses, vīrieši, lūdzu! - cik atbilstoši politiķi ierodas uz dievkalpojumu

Politisko un nacionālo notikumu kontekstā neapšaubāmi nedēļas aktuālais notikums bija 4. maija svinības. Tās tradicionāli iesākās ar dievkalpojumu Svētā Jēkaba katedrālē, kas šoreiz gan bija visai knapi apmeklēts. Cik atbilstošos tērpos uz to ieradušies mūsu politiķi, raidījumam Bez Tabu: Dzīves smalkumi skaidro eksperts.

Turpmāk dāvināt ziedus vai šokolādes valsts iestāžu darbiniekiem tiks uzskatīts par neētisku rīcību

Turpmāk dāvināt ziedus vai šokolādes valsts iestāžu darbiniekiem tiks uzskatīts par neētisku rīcību 3

Lai pateiktos valsts iestāžu darbiniekiem par palīdzību atrisināt kādas situācijas, iedzīvotāji līdz šim nesuši ziedus, pašceptas kūkas, šokolādes un konfektes. Šādi šķietami sīkumi var kompromitēt un mest ēnu pār amata pienākumu godprātīgu pildīšanu, paredz Valsts kancelejas izstrādātais ētikas kodekss, kurā likts akcents uz interešu konfliktu un lobēšanas novēršanu.

Pērn nevienam bērnam nav dots vārds Solvita vai Laimdota, Raimondu vairāk

Pērn nevienam bērnam nav dots vārds Solvita vai Laimdota, Raimondu vairāk 1

Vai politiskie notikumi vai spilgtas politiskās personas ietekmē to, kādus vārdus vecāki izvēlas jaundzimušajiem? Šāds pētījums nav veikts, taču cilvēki ielās uzskata, ka sabiedrībā zināmi vārdu nēsātāji ietekmē to, vai jaunie vecāki izvēlēsies šos vārdus saviem bērniem.

Bēgļi uzklūp politiķiem, kāpēc viņiem nedod uzturēšanās atļaujas

Bēgļi uzklūp politiķiem, kāpēc viņiem nedod uzturēšanās atļaujas 45

Saeimas Eiropas Lietu komisijas izbraukums uz patvēruma meklētāju izmetināšanas centru Mucenieki izvērtās daudz spilgtāks, nekā sākotnēji bija plānots. Bēgļi šoreiz nekautrējās ne no kamerām, ne deputātiem, kurus pat īpaši gaidīja, lai, skatoties acīs, pajautātu, kāpēc viņiem ir tik sarežģīti iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā, ziņo TV3 Ziņu žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica.

Rīga nākamās divas dienas – Eiropas ārpolitikas centrā

Rīga nākamās divas dienas - Eiropas ārpolitikas centrā

Vairāki simti ekspertu jau šodien diskutēja par efektīvāku Austrumu partnerības mērķu sasniegšanu, bet rīt sāksies Latvijas prezidentūras galvenais notikums – Austrumu partnerības samits. Tas pulcēs pasaules politikas smagsvarus, un šī būs pirmā reize kopš 2006. gada NATO Rīgas samita, kad Latvijā pulcēsies tik liels skaits dažādu valstu līderu.

Ukrainas alus darītava rada alu Putin H*ilo

Ukrainas alus darītava rada alu Putin H*ilo

Kāda Ukrainas alus darītava Ļvovā sākusi ražot alus šķirnes, kas nosauktas politiķu vārdos, kas šādā vai tādā mērā ir iesaistīti konfliktā. Tā, piemēram, viena no alus šķirnēm, uz kuras etiķetes redzams sēdošs kails Vladimirs Putins ar Dmitriju Medvedevu klēpī, saucas Putin H*ilo. Šāds apzīmējums ukraiņu valodā ir ārkārtīgi neglaimojošs ikvienam cilvēkam.

Dusmīgas un priecīgas – kādas ir populāro politiķu grimases?

Dusmīgas un priecīgas – kādas ir populāro politiķu grimases?

Parasti valsts amatpersonas redzam nopietnas, formālām sejas izteiksmēm. Nu, maksimums, ir kāds smaids. Bet, kā jau visiem, arī viņiem ir emocijas, kuras ne vienmēr izdodas noslēpt. Skaties.lv apkopoja dažu sabiedrībā zināmu cilvēku grimases, kas pauž emocionālu attieksmi pret mirkli.