Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pensionāri

Izbrīns, pārsteigts acu skats un prieka asaras! Ikvienu aicina uzrakstīt vēstuli vientuļam sirmgalvim!

Izbrīns, pārsteigts acu skats un prieka asaras! Ikvienu aicina uzrakstīt vēstuli vientuļam sirmgalvim!

”Daudz izbrīna, pārsteigtu acu skatu un prieka asaras…, pat tie, kuri bija vienaldzīgie vīri, ik pa laikam turpina klusiņām pārlasīt vakaros šos sūtījumus un klusām priecāties… Tas arī viņus aizskāra un lika sasilt viņu sirsniņām,” – stāsta projekta Tu neesi viens organizatori. Proti, šajā projektā ikviens cilvēks tiek aicināts iesūtīt vēstuli vientuļam sirmgalvim, kurš citādi šādu sūtījumu nesaņemtu.

Dīvaina iemesla dēļ namu pārvaldnieks ignorē vecīša lūgumus novērst kanalizācijas smaku

Dīvaina iemesla dēļ namu pārvaldnieks ignorē vecīša lūgumus novērst kanalizācijas smaku 1

Kāds pensionārs pāris jau ilgāku laiku dzīvo neciešamos apstākļos, jo dzīvoklī no bojāta stāvvada nāk kanalizācijas smaka. Ja vasarā vēl telpas var izvēdināt, tad, tuvojoties ziemai, kad logi pārsvarā ir ciet, situācija kļūst neciešama. Diemžēl mājas pārvaldnieks uz lūgumu salabot konstrukcijas nav reaģējis, un tas, kāda savāda iemesla dēļ.

Kokneses vectētiņš, kurš tirgoja lilijas, tagad gaida “ar gladiolu jūru” un grasās būvēt vēl vienu siltumnīcu

Kokneses vectētiņš, kurš tirgoja lilijas, tagad gaida "ar gladiolu jūru" un grasās būvēt vēl vienu siltumnīcu 3

“Visi, kuriem Koknese sanāk pa ceļam – vectētiņš ar gladiolu jūru jūs gaida ciemos!” raksta liliju un citu ziedu audzētāja Kārļa Baltruka mazmeitiņa. Iepriekš “Kokneses vectētiņš” kļuva par īstu interneta sensāciju pēc tam, kad viņa mazmeita Elīna sociālajā tīklā Facebook izstāstīja viņa stāstu un aicināja iegādāties lilijas. Tagad, kad liliju laiks ir beidzies, vectētiņš aicina pirkt un priecāties par augusta karalienēm – gladiolām!

Izdari labu darbu! Izsludināta pieteikšanās skaļās lasīšanas projektam sociālajos centros

Izdari labu darbu! Izsludināta pieteikšanās skaļās lasīšanas projektam sociālajos centros 1

Ziedot – nevis naudu, bet savu laiku – ar šādu aicinājumu atsaukties brīvprātīgos aicina jauns sociālais projekts “Sarunas un grāmatas – līdzņemšanai”. Projektu īsteno Rīgas Centrālā bibliotēka, un tā organizatori aicina brīvprātīgos doties uz sociālās aprūpes centriem un lasīt grāmatas, avīzes un žurnālus šo centru iemītniekiem.