Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pensionāri

Deputāti atbalsta ierosinājumu neaplikt pensijas ar nodokli

Deputāti atbalsta ierosinājumu neaplikt pensijas ar nodokli 9

Trešdien, 11. janvārī, notika Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēde, kurā tika lemts par iniciatīvas ”Pensija bez nodokļa” tālāku virzību. Komisijas sastāvā esošie deputāti pauda atbalstu iniciatīvas mērķim, mazināt nodokļu slogu pensionāriem vai nu atceļot iedzīvotāju ienākuma nodokli vai paceļot neapliekamo minimumu pensijām.

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Izbrīns, pārsteigts acu skats un prieka asaras! Ikvienu aicina uzrakstīt vēstuli vientuļam sirmgalvim!

Izbrīns, pārsteigts acu skats un prieka asaras! Ikvienu aicina uzrakstīt vēstuli vientuļam sirmgalvim!

”Daudz izbrīna, pārsteigtu acu skatu un prieka asaras…, pat tie, kuri bija vienaldzīgie vīri, ik pa laikam turpina klusiņām pārlasīt vakaros šos sūtījumus un klusām priecāties… Tas arī viņus aizskāra un lika sasilt viņu sirsniņām,” – stāsta projekta Tu neesi viens organizatori. Proti, šajā projektā ikviens cilvēks tiek aicināts iesūtīt vēstuli vientuļam sirmgalvim, kurš citādi šādu sūtījumu nesaņemtu.

Dīvaina iemesla dēļ namu pārvaldnieks ignorē vecīša lūgumus novērst kanalizācijas smaku

Dīvaina iemesla dēļ namu pārvaldnieks ignorē vecīša lūgumus novērst kanalizācijas smaku 1

Kāds pensionārs pāris jau ilgāku laiku dzīvo neciešamos apstākļos, jo dzīvoklī no bojāta stāvvada nāk kanalizācijas smaka. Ja vasarā vēl telpas var izvēdināt, tad, tuvojoties ziemai, kad logi pārsvarā ir ciet, situācija kļūst neciešama. Diemžēl mājas pārvaldnieks uz lūgumu salabot konstrukcijas nav reaģējis, un tas, kāda savāda iemesla dēļ.

Kokneses vectētiņš, kurš tirgoja lilijas, tagad gaida “ar gladiolu jūru” un grasās būvēt vēl vienu siltumnīcu

Kokneses vectētiņš, kurš tirgoja lilijas, tagad gaida "ar gladiolu jūru" un grasās būvēt vēl vienu siltumnīcu 3

“Visi, kuriem Koknese sanāk pa ceļam – vectētiņš ar gladiolu jūru jūs gaida ciemos!” raksta liliju un citu ziedu audzētāja Kārļa Baltruka mazmeitiņa. Iepriekš “Kokneses vectētiņš” kļuva par īstu interneta sensāciju pēc tam, kad viņa mazmeita Elīna sociālajā tīklā Facebook izstāstīja viņa stāstu un aicināja iegādāties lilijas. Tagad, kad liliju laiks ir beidzies, vectētiņš aicina pirkt un priecāties par augusta karalienēm – gladiolām!