Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Patiesības spogulis

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

”Patiesības spoguļa” Armandu pāris atklāj, kā dzīvo pēc filmēšanas

''Patiesības spoguļa'' Armandu pāris atklāj, kā dzīvo pēc filmēšanas 9

Pirmdienas, 6. marta, vakara ”Patiesības spoguļa” galvenie varoņi bija Armanda un Armands Auziņi. Šova laikā Armandai bija izdevies atbrīvoties no kopā 12 liekā svara kilogramiem, kamēr Armands tika vaļā no 15. Skaties.lv noskaidroja, kā pārim veicas ar veselīgā dzīvesveida turpināšanu tad, kad kameras izslēgtas.

”Patiesības spogulis” noslēdzas ar cerībām par grūtniecību

''Patiesības spogulis'' noslēdzas ar cerībām par grūtniecību 22

Pirmdienas, 6. marta, vakarā TV3 skatītājus atkal priecēja ”Patiesības spogulis”. Šoreiz tā galvenie varoņi bija Armanda un Armands Auziņi. Pāris ar šova palīdzību vēlējās ne tikai uzlabot augumus, bet arī līdz galam izlemt, vai ir gatavi bērniņam.

”Patiesības spogulis” atkal pārsteigs: šovakar mīlu glābs Armandu pāris

''Patiesības spogulis'' atkal pārsteigs: šovakar mīlu glābs Armandu pāris 13

Jau šovakar TV3 skatītājus atkal priecēs ”Patiesības spogulis”, un arī šoreiz tas nāks ar pārsteigumu. Spēlē startēs pāris ar vienādiem vārdiem – Armands un Armanda Auziņi. Pārītim ar lielisko vārdu saderību atrast līdzsvaru mīlā un uzturā palīdzēt nāks Ragaciema Agnese un ”Vitalitātes akadēmija”.