Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Patiesības spogulis

CIEMOS: kā pēc ”Patiesības spoguļa” dzīvo Maigonis un Dace

CIEMOS: kā pēc ''Patiesības spoguļa'' dzīvo Maigonis un Dace 3

Viens no šova ”Patiesības spogulis” veiksmes stāstiem ir Dace un Maigonis. Ieradušies šovā ar pamatīgām svara un attiecību problēmām, pēc ekrāna piedzīvojuma abi burtiski  no jauna uzplaukuši kā izskata ziņā, tā savstarpējās attiecībās. Skaties.lv apciemoja pāri divus mēnešus pēc filmēšanas, lai noskaidrotu, kā viņi dzīvo tagad.

Aizkulišu FOTO: ”Patiesības spogulis” izglābj depresijas nomāktu pārīti

Aizkulišu FOTO: ''Patiesības spogulis'' izglābj depresijas nomāktu pārīti 17

Pirmdienas, 3. aprīļa, ”Patiesības spoguļa” zvaigznes bija pārdevēja Inga un noliktavas darbinieks Dainis. Šoreiz vairāk nekā jebkad nācās pastrādāt tieši abām psihoterapeitēm, jo vairāk par liekā svara problēmām šā pāra kopdzīvi bojā psiholoģiska rakstura problēmas, ko uzjundī pagātnes rēgi.

Murgs ir beidzies! Dzērumu pāris laimīgi atgriezies Latvijā

Murgs ir beidzies! Dzērumu pāris laimīgi atgriezies Latvijā

Pagājušajā nedēļā visi ”Patiesības spoguļa” fani juta līdzi jaukajam pārim Mārtiņam un Laurai. Jaunieši cerību pilni devās peļņā uz Nīderlandi, taču galu galā palika, jūtoties apkrāpti un bez graša kabatā. Abi bija spiesti lūgt tautiešu atbalstu, lai atgrieztos mājās, un nu pāris Skaties.lv ziņo par laimīgu atgriešanos.

”Patiesības spoguļa” Maigonis: Jūtos kā no jauna piedzimis!

''Patiesības spoguļa'' Maigonis: Jūtos kā no jauna piedzimis! 4

Šova ”Patiesības spogulis” galvenie varoņi šonedēļ bija Dace un Maigonis. Šovā Maigonis izpelnījās šova ekspertu kritiku par bērnišķīgo uzvedību, taču tā ir pagātne! Intervijā ar Skaties.lv Maigonis atklāj, kā viņa dzīve mainījusies pēc dalības projektā.

Romantiski FOTO: saldā Dzērumu pārīša piedzīvojumi Ventspilī

Romantiski FOTO: saldā Dzērumu pārīša piedzīvojumi Ventspilī 13

Jau sestdien, 25. martā, Latviju pameta šovā ”Patiesības spogulis” iepazītais jaukais pārītis Laura un Mārtiņš, lai pārceltos uz Nīderlandi. Pirms aizbraukšanas abi devās mazā ceļojumā pa Latvijas ārēm, un kadrus no tā laipni atrāda arī Skaties.lv lasītājiem.

Alkohols ir pagātne! ”Patiesības spogulis” apgriezis kājām gaisā Normunda dzīvi

Alkohols ir pagātne! ''Patiesības spogulis'' apgriezis kājām gaisā Normunda dzīvi 8

”Patiesības spoguļa” šīs nedēļas galvene varoņi Normunds un Līga ekrānā izdzīvoja visu emociju gammu – vīrietis aizbēga no filmēšanas, lai pēc tam atgrieztos ar baltām rozēm un solījumu mīļotajai būt kopā uz mūžu. Sarunā ar Skaties.lv Normunds atklāj, kāpēc izšķīrās par bēgšanu un kādas tagad ir viņa attiecības ar alkoholu.