Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Overtime TV

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Vai tiešām Latvijas futbola izlasē paņemts ”pļēgurs”?

Vai tiešām Latvijas futbola izlasē paņemts ''pļēgurs''?

20. marta ”Overtime TV” raidījumā sporta eksperti Armands Puče, Viktorija Kamaza un Guntis pārrunāja Ģirta Mihelsona izteikumus par Latvijas futbola izlase kandidātiem, vienu no tiem ‘Twitter” nodēvējot par ”pļēguru”.

Daugaviņš atklāj interesantus faktus par Hārtliju un Nolanu

Daugaviņš atklāj interesantus faktus par Hārtliju un Nolanu

13. marta ”Overtime TV” raidījumā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Latvijas izlases hokejists Kaspars Daugaviņš. Spēlētājs pastāstīja interesantus faktus par esošo Latvijas valstsvienības treneri Bobu Hārtliju, kā arī bijušo speciālistu Tedu Nolanu.

Daugaviņš stāsta par iespējamo atgriešanos NHL

Daugaviņš stāsta par iespējamo atgriešanos NHL

13. marta ”Overtime TV” raidījumā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Latvijas izlases hokejists Kaspars Daugaviņš. Sportists atklāja, ka šobrīd koncentrējas uz spēlēšanu Ņižņijnovgorodā, tomēr laba piedāvājuma gadījumā būtu gatavs atgriezties NHL.

Daugaviņš neatkarīgi no dzelžiem rokā raujas spēlēt Latvijas izlasē

Daugaviņš neatkarīgi no dzelžiem rokā raujas spēlēt Latvijas izlasē

13. marta ”Overtime TV” raidījumā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Latvijas izlases hokejists Kaspars Daugaviņš. Sportists atklāja, ka, neskatoties uz dzelžiem rokā, ļoti vēlas pārstāvēt valstsvienību maijā gaidāmajā pasaules čempionātā.