Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Olimpiskās spēles

Palīdzēsim latviešu snovbordistam Tomam Petrusevičam tikt uz Olimpiskajām spēlēm

Palīdzēsim latviešu snovbordistam Tomam Petrusevičam tikt uz Olimpiskajām spēlēm

No šodienas tiek atklāta Toma Petruseviča, viena no Latvijas labākajiem snovbordistiem, pūļa finansēšanas jeb crowdfunding akcija, kur ikviens var ziedot nelielas naudas summas projekta mērķim. Sportists aicina palīdzēt sasniegt viņa mērķi – doties uz Ziemas Olimpiskajām spēlēm Korejā 2018. gadā, un lai kvalificētos ir nepieciešams finansējums dalībai Pasaules kausos un Pasaules čempionātā.

Skaistā Virdžinija Radži saka NĒ olimpiskajām spēlēm Romā

Skaistā Virdžinija Radži saka NĒ olimpiskajām spēlēm Romā

Jūnijā par Romas mēru ievēlētā Virdžinija Radži, kura pārstāv populistisko opozīcijas partiju Piecu zvaigžņu kustība, trešdien pavēstīja, ka neatbalsta pilsētas pretendēšanu uz 2024.gada vasaras olimpisko spēļu rīkošanu.

VIDEO: kas notiek mūsu hokeja pasaulē?

LNT Ziņu TOP 10 VIDEO: kas notiek mūsu hokeja pasaulē?

Tieši pirms nedēļas šajā laikā Latvijas hokeja izlase cīnījās ar Vāciju, lai iekļūtu arī nākamajās olimpiskajās spēlēs. Zaudējām un neiekļuvām. Sāpīgi, bet, iespējams, arī likumsakarīgi, jo hokeju pēdējā laikā piemeklē skandāls pēc skandāla un no vienām nedienām nonākam nākamajās. Tā kā hokejs ir gandrīz vai vienīgais sporta veids, kas apvieno mūsu sabiedrību, jo spēlēs Latvijas vārdu skaļi skandē visi, neatkarīgi no tautības, dzimuma vai vecuma, mūsu sporta lietu eksperts Edgars Barbaks devās noskaidrot, kas notiek mūsu hokeja pasaulē? Vai tā ir tāda, kā “melnā strīpa”, vai tomēr esam nonākuši uz lēna sabrukuma un panīkuma ceļa?

Latvijas paraolimpieši dodas uz Riodežaneiro

Latvijas paraolimpieši dodas uz Riodežaneiro

Šorīt plkst.7.30 ceļu uz Riodežaneiro paraolimpiskajām spēlēm sāka teju visi Latvijas paraolimpiskās izlases dalībnieki, pastāstīja Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Latvijas sportistu medaļu likteņi – mērķtiecīga valsts sporta politika vai tomēr nejaušību virkne?

Latvijas sportistu medaļu likteņi - mērķtiecīga valsts sporta politika vai tomēr nejaušību virkne?

Tikko aizvadīto Rio vasaras olimpisko spēļu statistika liecina, ka Brazīlijā pie medaļām tika 10 valstis, kurām līdz šim tas nekad nebija izdevies, toties Latvijas olimpiešiem nācās palikt bešā, lai arī starp sportistiem netrūka tā saukto “cerību” – pavisam noteikti tās bija pirmās olimpiskās spēles, kurās kopš neatkarības atjaunošanas augstāk par ceturto vietu mūsējiem pakāpties neizdevās.

VIDEO: muzikāla parodija par ASV peldētāju Raienu Lohti un viņa melošanu Rio

VIDEO: muzikāla parodija par ASV peldētāju Raienu Lohti un viņa melošanu Rio

Interneta jokdari izveidojuši muzikālu parodiju par ASV peldētāju Raienu Lohti, kuram kopā ar komandas biedriem Riodežaneiro uzbruka, taču, kā vēlāk atklājās – Lohte meloja. Jokdari paņirgājās par Lohti, piedēvējot viņu par ”Piedzērušo, pašpārliecināto puiku” (Drunk, Frat Boy) .

Valdis Valters par Rio sporta zvaigznēm: Felpsu, Boltu un Brazīlijas futbolistiem

Valdis Valters par Rio sporta zvaigznēm: Felpsu, Boltu un Brazīlijas futbolistiem

Nododot olimpisko karogu 2020. gada olimpisko spēļu mājvietai Tokijai, svētdien Riodežaneiro tika svinīgi noslēgtas 31. Vasaras olimpiskās spēles. Taču, kuri trīs Rio olimpiādes notikumi, tieši ārzemju sportistu kontekstā, visvairāk iepriecināja mūsu latviešu basketbola leģendu un sporta pazinēju Valdi Valteru, noskaidro video!