Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ogre

Kā tas iespējams?! Bērnudārzā Ogrē gadiem ilgi viltoti dokumenti ar neesošu darbinieku parakstiem

Kā tas iespējams?! Bērnudārzā Ogrē gadiem ilgi viltoti dokumenti ar neesošu darbinieku parakstiem 6

Skandāls Ogres pirmsskolas izglītības mācību iestādē par nesmukumu naudas lietās samilza jau pirms pāris gadiem. Bērnudārzā veica pārbaudi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki, tika veikts audits un prettiesiskas darbības no mācību iestādes grāmatvedības dokumentiem līda kā īlens no maisa. Rezultātā tagad arī Prokuratūra izvirzījusi apsūdzību pieciem darbiniekiem un iestādes vadītājai, kura, tiekoties ar Bez Tabu, notikušo komentē nelabprāt, jo pašlaik notiekot tiesvedība.

Saslimšanu vidū Ogres slimnīcā dominē saaukstēšanās un alkohola apreibums, vēsta reģionālais medijs

Saslimšanu vidū Ogres slimnīcā dominē saaukstēšanās un alkohola apreibums, vēsta reģionālais medijs 1

Pagājušās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 36 pacienti, dienas stacionārā – 8, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 13 – tā informē SIA “Ogres rajona slimnīca” galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika, reģionālajam medijam “Ogrenet“. Turklāt visvairāk palīdzība sniegta pacientiem ar klepu (5 pacienti) un alkohola reibumu (4 pacienti).

Kam priekšroka – haskiju kamanām vai auto? Ogrē izceļas nejauks konflikts…

Kam priekšroka - haskiju kamanām vai auto? Ogrē izceļas nejauks konflikts...

Pavisam nesen Ogres pusē risinājies ass ķīviņš, kuru atrisināt izdevies vien ar policijas palīdzību, turklāt pēc tam, kad viens no ķildniekiem nonācis mediķu aprūpē. Vienā pusē šajā cīņā par nomaļo meža ceļu bijis vīrs, kurš šajā vietā jau daudzus gadus rīko izbraucienus ar suņu pajūgiem, savukārt otrā – autobraucējs, kuram ir gluži vienalga par to, ka piesnigušais ceļš nu paredzēts izbraucieniem ar suņiem, nevis automobiļiem.

Iesūdz tiesā par vēstures skaidrošanu

Iesūdz tiesā par vēstures skaidrošanu

Par vēstures skaidrošanu arī Latvijā var iedzīvoties tiesas procesā – par to pārliecinājies vēsturnieks Gatis Liepiņš. Viņš bija uzrakstījis kritisku rakstu par kādu grāmatu, kurā slavināts Ogres novada domes deputāta tēvs, kurš padomju laikos darbojies iekšlietu sistēmā. Domes deputāts viņu iesūdzējis tiesā par goda un cieņas aizskaršanu.

Ogrē ceturto reizi atlikta tiesa, kurā par nāvējošu avāriju vainots vietējais policists

Ogrē ceturto reizi atlikta tiesa, kurā par nāvējošu avāriju vainots vietējais policists 22

Pagājuši četri gadi, kopš Ogrē notika traģiska autoavārija, kurā bojā gāja 26 gadus vecs puisis. Un šodien jau ceturto reizi atlikta tiesas sēde, kurā uz apsūdzēto sola jāsēžas iespējamajam vaininiekam – Ogres pašvaldības policistam. Bojāgājušā radinieki ir pārliecināti, ka tiesa tiek apzināti novilcināta un likumsargu piesedz vietējā vara.

FOTO: ar neprātīgu ballīti Ogrē atklāts bārs Ezītis miglā

FOTO: ar neprātīgu ballīti Ogrē atklāts bārs Ezītis miglā 15

Pagājušās nedēļas nogalē, iespējams, vērienīgākā ballīte notika Ogrē. Pilsētā durvis vēra bārs Ogres Ezītis miglā. Protams, ka pasākums piesaistīja milzīgu uzmanību – uz to ieradās visi vietējie ballīšu zvēri un ciemiņi no citām pilsētām.