Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ogre

Iesūdz tiesā par vēstures skaidrošanu

Iesūdz tiesā par vēstures skaidrošanu

Par vēstures skaidrošanu arī Latvijā var iedzīvoties tiesas procesā – par to pārliecinājies vēsturnieks Gatis Liepiņš. Viņš bija uzrakstījis kritisku rakstu par kādu grāmatu, kurā slavināts Ogres novada domes deputāta tēvs, kurš padomju laikos darbojies iekšlietu sistēmā. Domes deputāts viņu iesūdzējis tiesā par goda un cieņas aizskaršanu.

Ogrē ceturto reizi atlikta tiesa, kurā par nāvējošu avāriju vainots vietējais policists

Ogrē ceturto reizi atlikta tiesa, kurā par nāvējošu avāriju vainots vietējais policists 22

Pagājuši četri gadi, kopš Ogrē notika traģiska autoavārija, kurā bojā gāja 26 gadus vecs puisis. Un šodien jau ceturto reizi atlikta tiesas sēde, kurā uz apsūdzēto sola jāsēžas iespējamajam vaininiekam – Ogres pašvaldības policistam. Bojāgājušā radinieki ir pārliecināti, ka tiesa tiek apzināti novilcināta un likumsargu piesedz vietējā vara.

FOTO: ar neprātīgu ballīti Ogrē atklāts bārs Ezītis miglā

FOTO: ar neprātīgu ballīti Ogrē atklāts bārs Ezītis miglā 15

Pagājušās nedēļas nogalē, iespējams, vērienīgākā ballīte notika Ogrē. Pilsētā durvis vēra bārs Ogres Ezītis miglā. Protams, ka pasākums piesaistīja milzīgu uzmanību – uz to ieradās visi vietējie ballīšu zvēri un ciemiņi no citām pilsētām.

Svētdien LNT – filma par leģendāro grupu “Pērkons”

Svētdien LNT - filma par leģendāro grupu "Pērkons"

Brangu jubileju – 35 gadus uz skatuves – šogad svin Latvijas rokenrola dinozauri – grupa Pērkons. Par spīti diviem aizliegumiem spēlēt un vairākkārtējām sastāva izmaiņām, Pērkons dārd joprojām, un par to – jau šo svētdien nākamajā Latvijas failu sērijas filmā.