Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Nodokļi

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Jaunā nodokļu reforma – netaisnība pret trūcīgām ģimenēm ar bērniem, secina demogrāfs

Jaunā nodokļu reforma - netaisnība pret trūcīgām ģimenēm ar bērniem, secina demogrāfs 2

Finanšu ministrijas (FM) piedāvātais nodokļu reformu plāns sastapies ar pirmo nopietno kritiku. Demogrāfi aprēķinājuši, ka pēc pārmaiņu ieviešanas trūcīgās ģimenes ar bērniem būšot mazāki ieguvēji nekā mazo algu saņēmēji bez apgādībā esošām personām. Finanšu ministrijā tikmēr atbild, ka ģimenēm ar bērniem eksistē citi atbalsta mehānismi. 

Latvijas Banka aicina valdību sākt mazināt nodokļus, lai strādājošie nopelnītu par 300 eiro vairāk

Latvijas Banka aicina valdību sākt mazināt nodokļus, lai strādājošie nopelnītu par 300 eiro vairāk 7

Latvijas Banka uzskata, ka šobrīd ir īstais brīdis, lai būtiski samazinātu ekonomiskās krīzes laikā paceltos nodokļus. Banka sagatavojusi ”Nodokļu stratēģiju 20/20”, kas paredz ienākumu nodokļu samazināšanu uzņēmumiem, kas naudu iegulda biznesa attīstībā, kā arī darba ņēmējiem. Reforma ļaušot veikt ne tikai sen solīto ekonomisko uzrāvienu, bet par 300 eiro gadā palielināt strādājošo ienākumus.