Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Neids

Jandāliņš Latvijas hiphopā: MC Kat vīrs publiski izaicina Neidu uz cīņu par sievas goda aizkaršanu

Jandāliņš Latvijas hiphopā: MC Kat vīrs publiski izaicina Neidu uz cīņu par sievas goda aizkaršanu 12

Pagājušajā nedēļā repere MC Kat publicēja parodiju par hiphopa brāli Neidu, uz ko Neids reaģēja, nosaucot meiteni par lauķi un nobloķējot viņas video ”YouTube” it kā autortiesību pārkāpuma dēļ. Nu saņemta ziņa no ”YouTube”, ka bloķēšanai nav bijis iemesla, taču Neida izgājieni saniknojuši MC Kat vīru Bendžaminu, kuram arī tuvs hiphops. Puisis publiski izaicina Neidu uz rīmju cīņām.

“Tik bērnišķīgus gājienus negaidīju!” Neids naktī asi atriebies MC Kat par kritiku

"Tik bērnišķīgus gājienus negaidīju!" Neids naktī asi atriebies MC Kat par kritiku 32

Jaunā repere MC Kat ceturtdienas, 23. marta, vakarā ”YouTube” publicēja video ”Neids Nervozi Pīpē Stūrītī”, cerot ar šo dziesmu izaicināt hiphopa kolēģi uz muzikālu dueli. Neida reakcija meiteni pārsteigusi – kolēģis pasūdzējies par dziesmu ”YouTube”, bet pašai meitenei nosūtījis ļoti asu vēstuli, pēc kuras pats nobloķējis viņu ”Facebook”.

”Neid, tava dziesma ir sū**!” Nofilmēta izcila parodija par “REŽ”

''Neid, tava dziesma ir sū**!'' Nofilmēta izcila parodija par "REŽ'' 69

Latvijā sācies īsts hiphopa bums. Kamēr Neids pēc ”REŽ” jau gatavo nākamo hitu, sevi nupat pieteikusī MC Kat radījusi dziesmu un video, kurā izsmej šo jaunatnes hiphopa elku un viņa mētāšanos ar izprintēto naudu. Kā pirmajiem viņa klipu novērtēt piedāvā Skaties.lv lasītājiem.

TESTS: kurš Latvijas reperis man ir jāklausās?

TESTS: kurš Latvijas reperis man ir jāklausās? 2

Tiem, kuri orientējas mūzikas lauciņā, skaidrs, ka arī tepat pie mums ir daudz un dažādu mākslinieku, no kā izveidot savu ikdienas klausāmo sarakstu. To spilgti pierādīja “Eirovīzijas” dziesmu konkursa nacionālā atlase, kur uzmirdzēja daudz un dažādu izpildītāju. Tas pats notiek arī repa scēnā, bet – kā lai visā šajā jūrā neapjūk?

Jauns skandāls pār ”REŽ”: Neidu apsūdz “bīta” zādzībā

Jauns skandāls pār ''REŽ'': Neidu apsūdz "bīta" zādzībā 22

Mūziķis Neids šobrīd aktīvi strādā pie jaunā klipa, kuru gatavojas izdot jau piektdien, 24. martā, bet tikmēr tauta turpina vētīt slaveno ”REŽ”. Pie Skaties.lv vērsās vairāki lasītāji, kuri uzskata, ka ”REŽ” “bīts” un drona kadri esot zagti. Taču Neidam ir, ko atcirst pretī.

Neids atsakās maksāt 150 eiro operatoram! Skandāls pār slaveno ”REŽ” klipu

Neids atsakās maksāt 150 eiro operatoram! Skandāls pār slaveno ''REŽ'' klipu 98

Pagājušajā nedēļā beidzot iznāca ”REŽ” klips, kurā jaunais hiphopa talants Neids mētājas ar naudu, šiko ar BMW un citādi zīmējas ar turību. Taču prieku par video aizēno kāds nelāgs skandāls. Kā Skaties.lv atklāj klipa operators Emīls Eihmanis, Neids tā arī nav samaksājis solītos 150 eiro par filmēšanu. Savukārt pašam Neidam ir cita versija.

Neida triumfs vai izgāšanās? Eksperta viedoklis par ”REŽ” klipu

Neida triumfs vai izgāšanās? Eksperta viedoklis par ''REŽ'' klipu 21

Īstu viedokļu vētru sacēlis jaunā mūziķa Neida jeb Nika Endziņa klips ”REŽ” – kamēr daļa skatītāju to slavē kā stilīgu un mūsdienīgu, citi teic, ka ilgi gaidītais darbs licis vilties. Skaties.lv aicināja talkā neatkarīgu ekspertu, lai izvērtētu, kas klipā labs, kas ne.

Lielais brīdis ir klāt! Beidzot gatavs sen gaidītais Neida klips ”REŽ”

Lielais brīdis ir klāt! Beidzot gatavs sen gaidītais Neida klips ''REŽ'' 139

Pēc ilgas gaidīšanas, vairāk kā mēnesi ilgas rūpīgas sagatavošanās un īpašas atlases, kuras rezultātā no desmitiem skaistuļu atlasītas četras atraktīvas meitenes, mūziķis Neids beidzot ar lepnumu var paziņot – dziesma ”REŽ” un tās klips ir gatavi! Skaties.lv piedāvā tos novērtēt pirmajam.

Skandāls: vai Neids piemānījis fanus? Solītais ”REŽ” klips tā arī nav publicēts

Skandāls: vai Neids piemānījis fanus? Solītais ''REŽ'' klips tā arī nav publicēts 49

Populārais mūziķis Niks Endziņš jeb Neids pagājušās nedēļas izskaņā beidzot nofilmēja materiālu savam klipam ”REŽ”, kopā ar četrām atlasē izvēlētajām meitenēm līksmojot kafejnīcā un kādā dzīvoklī. 9. martā tika solīts publicēt gatavo video, bet no tā vēl ne vēsts. Fani ārdās un jūtas apkrāpti. Skaties.lv noskaidroja, kas notiek.

Ekskluzīvi FOTO: Neids daiļavu ielenkumā filmē skandalozo klipu

Ekskluzīvi FOTO: Neids daiļavu ielenkumā filmē skandalozo klipu 36

Februāris zināmās aprindās pagāja talantīgā mūziķa Neida klipa un dziesmas ”REŽ” gaidās. Īpašā atlasē tika izvēlētas četras aktrises, kuras klipā filmēsies kopā ar Neidu un šovmeni Edgaru Toretto, un nu Skaties.lv var ar prieku paziņot – daudz aprunātais klips ir nofilmēts!