Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Neida klipa atlase

Neids atsakās maksāt 150 eiro operatoram! Skandāls pār slaveno ”REŽ” klipu

Neids atsakās maksāt 150 eiro operatoram! Skandāls pār slaveno ''REŽ'' klipu 98

Pagājušajā nedēļā beidzot iznāca ”REŽ” klips, kurā jaunais hiphopa talants Neids mētājas ar naudu, šiko ar BMW un citādi zīmējas ar turību. Taču prieku par video aizēno kāds nelāgs skandāls. Kā Skaties.lv atklāj klipa operators Emīls Eihmanis, Neids tā arī nav samaksājis solītos 150 eiro par filmēšanu. Savukārt pašam Neidam ir cita versija.

Neida triumfs vai izgāšanās? Eksperta viedoklis par ”REŽ” klipu

Neida triumfs vai izgāšanās? Eksperta viedoklis par ''REŽ'' klipu 21

Īstu viedokļu vētru sacēlis jaunā mūziķa Neida jeb Nika Endziņa klips ”REŽ” – kamēr daļa skatītāju to slavē kā stilīgu un mūsdienīgu, citi teic, ka ilgi gaidītais darbs licis vilties. Skaties.lv aicināja talkā neatkarīgu ekspertu, lai izvērtētu, kas klipā labs, kas ne.

Lielais brīdis ir klāt! Beidzot gatavs sen gaidītais Neida klips ”REŽ”

Lielais brīdis ir klāt! Beidzot gatavs sen gaidītais Neida klips ''REŽ'' 139

Pēc ilgas gaidīšanas, vairāk kā mēnesi ilgas rūpīgas sagatavošanās un īpašas atlases, kuras rezultātā no desmitiem skaistuļu atlasītas četras atraktīvas meitenes, mūziķis Neids beidzot ar lepnumu var paziņot – dziesma ”REŽ” un tās klips ir gatavi! Skaties.lv piedāvā tos novērtēt pirmajam.

Skandāls: vai Neids piemānījis fanus? Solītais ”REŽ” klips tā arī nav publicēts

Skandāls: vai Neids piemānījis fanus? Solītais ''REŽ'' klips tā arī nav publicēts 49

Populārais mūziķis Niks Endziņš jeb Neids pagājušās nedēļas izskaņā beidzot nofilmēja materiālu savam klipam ”REŽ”, kopā ar četrām atlasē izvēlētajām meitenēm līksmojot kafejnīcā un kādā dzīvoklī. 9. martā tika solīts publicēt gatavo video, bet no tā vēl ne vēsts. Fani ārdās un jūtas apkrāpti. Skaties.lv noskaidroja, kas notiek.

Ekskluzīvi FOTO: Neids daiļavu ielenkumā filmē skandalozo klipu

Ekskluzīvi FOTO: Neids daiļavu ielenkumā filmē skandalozo klipu 36

Februāris zināmās aprindās pagāja talantīgā mūziķa Neida klipa un dziesmas ”REŽ” gaidās. Īpašā atlasē tika izvēlētas četras aktrises, kuras klipā filmēsies kopā ar Neidu un šovmeni Edgaru Toretto, un nu Skaties.lv var ar prieku paziņot – daudz aprunātais klips ir nofilmēts!

Izlemts! Atklājam, kuras meitenes filmēsies Neida klipā

Izlemts! Atklājam, kuras meitenes filmēsies Neida klipā 17

Jau pusotru nedēļu gandrīz 20 skaistas meitenes no Latvijas malu malām, kuras ieradās uz atlasi, nepacietīgi gaida – vai viņām tiks dota iespēja nofilmēties klipā Neida dziesmai ”REŽ”? Žūrija Neida, menedžera Edgara Toretto, operatora Laura Avotnieka un Skaties.lv personā ir apspriedusies un gatava paziņot, kuras jau nākamnedēļ filmēsies!

Sensācija Neida atlasē: dvīņumāsas no Preiļiem

Sensācija Neida atlasē: dvīņumāsas no Preiļiem 14

Jau šonedēļ kļūs zināms, kuras no atlasē redzētajām meitenēm lomai savā videoklipā izvēlēsies populārais mūziķis Neids. Vienas no spēcīgākajām kandidātēm ir Laila un Laima Givoinas. Dvīnes bija modušās rīta agrumā, lai mērotu tālo ceļu uz Rīgu no Preiļiem, un Neidu viņas pārsteidza katra ar savu īpašo talantu.

Neida atlasē uzmirdz īsta daiļava: Liāna no Rēzeknes pārsteidz ar dziesmu

Neida atlasē uzmirdz īsta daiļava: Liāna no Rēzeknes pārsteidz ar dziesmu 16

Skaties.lv turpina iepazīstināt ar meitenēm, kuru uznācieni atlasē Neida videoklipam ”REŽ” visvairāk iepatikušies pašam mūziķim un žūrijai. Par vienu no paša Neida favorītēm kļuva Liāna Semjonova no Rēzeknes, kura pārsteidza mūziķi ar dziesmu. Vai viņa tiks pie lomas klipā? To uzzināsim jau drīz!

Elizabete no Vidrižiem šokē Neidu ar kaislīgu skūpstu! Iepazīsti meiteņu atlases drosmīgāko dalībnieci

Elizabete no Vidrižiem šokē Neidu ar kaislīgu skūpstu! Iepazīsti meiteņu atlases drosmīgāko dalībnieci 38

Aizvadīta ilgi gaidītā atlase uz meiteņu lomām Neida klipā dziesmai ”REŽ”. Žūrija, kuras sastāvā Neids, šovbiznesa eksperts Edgars Toretto, videoklipa operators Lauris Avotnieks un Skaties.lv, vēl lemj par rezultātiem, bet tikmēr ar atlases dalībniecēm iepazīties varēs Skaties.lv lasītāji. Kā pirmā drosminiece žūrijas priekšā stājās Elizabete.