Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Nauda

Īrnieku kašķis Rīgas Centrāltirgū –  pašmāju stādaudzētāji nonāk ķīlnieku lomā!

Īrnieku kašķis Rīgas Centrāltirgū - pašmāju stādaudzētāji nonāk ķīlnieku lomā!

2016. gada nogalē Rīgas Centrāltirgus nolemj atbrīvoties no viena apakšīrnieka, kurš apsaimnieko daļu tirgus teritorijas. Tur tirdzniecības vietas pērk stādu audzētāji, kuriem andeles sezona ir pavasarī. Līguma laušana notiek skandalozi, piesaistot policiju. Nupat ir sākusies stādu tirdzniecības šā gada sezona un atklājas, ka tirgotāji ir kā ķīlnieki. Jo šogad par vietu tirgū sanāk maksāt dubultā.

Policistam vienmēr taisnība! Vai tiešām? Apsūdzību ātruma pārkāpšanā šoferis sauc par safabricētu

Policistam vienmēr taisnība! Vai tiešām? Apsūdzību ātruma pārkāpšanā šoferis sauc par safabricētu 4

Tas bija šā gada februāris, kad policijas lielajā sanāksmē tās priekšnieks Ķuzis paziņoja, ka turpmāk policistiem būs jābūt izpalīdzīgākiem. Proti, policisti vairs neslēpsies krūmos, bet gan būs vairāk redzami ielās un palīdzēs ķibelēs nonākušajiem autovadītājiem. Par pretējo ir pārliecināts mūsu nākamā stāsta varonis, kurš saka, – ja vajadzēs, taisnības meklējumos ies kaut līdz Augstākajai tiesai.

Kā tas iespējams?! Bērnudārzā Ogrē gadiem ilgi viltoti dokumenti ar neesošu darbinieku parakstiem

Kā tas iespējams?! Bērnudārzā Ogrē gadiem ilgi viltoti dokumenti ar neesošu darbinieku parakstiem 6

Skandāls Ogres pirmsskolas izglītības mācību iestādē par nesmukumu naudas lietās samilza jau pirms pāris gadiem. Bērnudārzā veica pārbaudi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki, tika veikts audits un prettiesiskas darbības no mācību iestādes grāmatvedības dokumentiem līda kā īlens no maisa. Rezultātā tagad arī Prokuratūra izvirzījusi apsūdzību pieciem darbiniekiem un iestādes vadītājai, kura, tiekoties ar Bez Tabu, notikušo komentē nelabprāt, jo pašlaik notiekot tiesvedība.