Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Narkotikas

Asiņaina seja ar acīmredzamām sišanas pēdām – Rīgā uz ielas atrod mirušu vīrieti

Asiņaina seja ar acīmredzamām sišanas pēdām - Rīgā uz ielas atrod mirušu vīrieti

Marta sākumā pēc pulksten trijiem naktī Bolderājas iedzīvotāji uz ielas, visiem labi redzamā vietā, pamanīja mirušu vīrieti ar asinīm klātu seju. Aculiecinieki par notikušo paziņoja Valsts policijai, kas ieradās notikuma vietā. Iedzīvotāju sniegtā informācija apstiprinājās – uz ielas atradās 35 gadus vecs miris vīrietis ar acīmredzamām sišanas pēdām.

Ar prostitūciju ļaus nodarboties no 25 gadu vecuma, par pārkāpumiem sodot arī prostitūtu klientus

Ar prostitūciju ļaus nodarboties no 25 gadu vecuma, par pārkāpumiem sodot arī prostitūtu klientus 1

No kāda vecuma cilvēkam drīkst ļaut pārdot savu ķermeni? Un vai aizliegumam to darīt baznīcas priekšā ir kāds pamats? Par šādiem jautājumiem jau vairākus gadus savā starpā strīdas cilvēki, kuriem jāizstrādā jauns Prostitūcijas ierobežošanas likums. Iekšlietu ministrija nesen paziņoja, ka ar prostitūciju turpmāk varētu nodarboties no 25 gadu vecuma. Bet tas raisījis satraukumu vairākās sabiedriskajās organizācijās.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

“Man ir kokaīns, šmokaīns…” – agresīvs vīrietis vēl atļaujas “brūķēt muti” pēc uzbrukuma policistam

"Man ir kokaīns, šmokaīns..." - agresīvs vīrietis vēl atļaujas "brūķēt muti" pēc uzbrukuma policistam

Dzērumā provocēt uz kautiņu policistus nav prāta darbs, vēl jo vairāk mūsdienās, kad vairumam likumsargu pie formas ir piestiprinātas videokameras. Ja agrāk priekšnieku dienas kārtībā sūdzības par policijas patvaļu bija visai bieži sastopamas, tad tagad pārkāpēji vaļsirdīgi atzīstas savos grēkos, jo gluži vienkārši visi pierādījumi ir uzfilmēti.

“900 sekundes” un “Bior” eksperiments – cik netīra ir nauda Latvijā?

"900 sekundes" un "Bior" eksperiments - cik netīra ir nauda Latvijā?

Nauda ir viena no netīrākajām lietām, ar ko saskaramies ikdienā. Amerikā pirms vairākiem gadiem pētījumā secināts, ka gandrīz uz visām ASV dolāra naudaszīmēm, kas atrodas apritē Vašingtonā, atrastas kokaīna pēdas. Kopā ar zinātnisko institūtu “Bior” “900 sekundes” veica pētījumu par to, kādas vielas atrodamas uz banknotēm Latvijā un kāda nauda ir visnetīrākā – no maka, bankomāta vai kases?

Jaunu narkotiku uzvaras gājiens Latvijā? Miruši jau divi cilvēki!

Jaunu narkotiku uzvaras gājiens Latvijā? Miruši jau divi cilvēki!

Šā gada pirmajās dienās Latviju pāršalc traģēdija Dobelē. Tur kādā dzīvoklī atrod mirušus divus pieaugušus cilvēkus, bet zem gultas viņsaulē aizgājušu nepilnu gadu vecu zīdaini. Notiek ekspertīzes, un policija ziņo, ka zīdainis miris no bada, bet vecāki no narkotiku pārdozēšanas, jo blakus līķiem atrastajā šļircē konstatē stipras iedarbības narkotiku, kuras nosaukums nav dzirdēts. Kas tās tādas, cik bīstamas un no kurienes?

Pie taksista un trim pasažieriem atrasta “Kinder Suprise” ola ar narkotikām

Pie taksista un trim pasažieriem atrasta "Kinder Suprise" ola ar narkotikām

3. decembra naktī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Grīziņkalnā, pamanīja kādu taksometru, kas bija novietots stāvēšanai neatļauta vietā. Pārbaudot transportlīdzekli, tajā konstatētas četras personas – trīs vīrieši un viena sieviete. Policistu klātbūtnē visas personas sāka manāmi nervozēt, informē RPP.