Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Mūzika

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Iespaidīgs VIDEO: 1000 itāļu kopā nobliež leģendāro “Smells Like Teen Spirit”

Iespaidīgs VIDEO: 1000 itāļu kopā nobliež leģendāro "Smells Like Teen Spirit" 1

Pirms pusotra gada 1000 muzikāli Centrālitālijas pilsētas Čezenas iedzīvotāji pārsteidza ar iespaidīgu zibakciju, kopā  izpildot vienu no grupas “Foo Fighters” populārākajiem skaņdarbiem “Learn to Fly”. Nu par pasaulē lielāko rokgrupu jau nodēvētā kompānija pārsteigusi ar jaunu šovu, kopā izpildot ”Nirvana” leģendāro “Smells Like Teen Spirit”.

Pamest sievu kolēģes dēļ, samīlēties uz skatuves un būt par tēvu 60 gados – Latvijas skaļākie dienesta romāni

Pamest sievu kolēģes dēļ, samīlēties uz skatuves un būt par tēvu 60 gados - Latvijas skaļākie dienesta romāni 8

Dienesta romāns – daudzi to uzskata par vienu no romantiskākajiem attiecību scenārijiem – satikt mīlestību savā darba vietā, bet citi – par slazdu. Un ja nu, nedod Dievs, kādreiz šis romāniņš beidzas – tad cieš ne vien paši mīlnieki, bet viss darba kolektīvs kopumā. Vai dienesta romāns ietekmē darba kvalitāti un vai tiešām var pastāvēt mīlestība darba vietā, kas beidzas ar kopdzīvi, skaistām kāzām un daudz bērniem?

Sajuties vecs? 10 dziesmas, kurām šogad paliek 10 gadi

Sajuties vecs? 10 dziesmas, kurām šogad paliek 10 gadi 1

Nav noslēpums, ka mūsu ikdiena būtu krietni skumjāka, ja nebūtu mūzikas. Tā var skanēt fonā, dodoties uz darbu, tā ir neatņemama ballīšu sastāvdaļa un daudziem tieši ar dziesmu sākas romantiski mīlas stāsti. Iespējams, kāda no šīm dziesmām tev raisa pozitīvas sajūtas, bet vai zināji, ka tām šogad paliek desmit gadi?

Palīdzi aktierim Aināram Ančevskim uzminēt latviešu mūzikas hitu!

Palīdzi aktierim Aināram Ančevskim uzminēt latviešu mūzikas hitu! 4

Latvijas Nacionālā teātra aktieri Līga Zeļģe un Ainārs Ančevskis piekrituši pārbaudīt savu muzikālo dzirdi un dungošanas prasmes! Spēles noteikumi pavisam vienkārši – viens no dalībniekiem klausās kādu pazīstamu dziesmu un dungo līdzi tās meldiņam, otram jāuzmin, kas tā par dziesmu!

VIDEO: vai turpmāk Baltijas lielākie koncerti notiks Lucavsalā?

VIDEO: vai turpmāk Baltijas lielākie koncerti notiks Lucavsalā?

Nākamvasar Lucavsala Rīgā piedzīvos vērienīgus koncertus, kuros izklaidēsies līdz pat 30 tūkstošiem apmeklētāju. Pasākumu organizatori norāda, ka Lucavsala sniedz iespēju rīkot pasaules līmeņa koncertus, kas spēj veiksmīgi konkurēt ar Tallinu un Viļņu.