Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Mūzika

Latvijai beidzot būs kārtīgs ”Eirovīzijas” šovs! Pirmie FOTO un VIDEO no ”Triana Park” mēģinājuma Kijevā

Latvijai beidzot būs kārtīgs ''Eirovīzijas'' šovs! Pirmie FOTO un VIDEO no ''Triana Park'' mēģinājuma Kijevā 14

”Eirovīzijas” norises vietā Kijevā sākušies mēģinājumi konkursam, un skatuves dēļus jau iemēģinājis arī mūsu ”Triana Park”. Mūziķi sarunā ar Skaties.lv atklāj priecīgas ziņas visiem, kuri jau gadiem no Latvijas gaida lielu šovu – šogad tāds būs! Publicēti jau pirmie foto, kas ļauj ieskatīties tajā, kas mūs sagaida 9. maijā.

FOTO: Žoržs Siksna ballītē ar faniem jau sāk svinēt 60. jubileju

FOTO: Žoržs Siksna ballītē ar faniem jau sāk svinēt 60. jubileju

Nedēļas nogale uz ”Tallink” kruīza kuģa ”Romantika” aizvadīta Žorža Siksnas zīmē. Ceļā uz Stokholmu mākslinieks, ieskandinot savu jubilejas tūri, sniedza koncertu, kas izvērtās kārtīgā ballē ar sirsnīgu dejošanu, bet atceļā svinēja pats kopā ar saviem faniem.

VIDEO: Dons kopā ar Kauperu aizkustinoši izpilda “Pēdējo vēstuli”

VIDEO: Dons kopā ar Kauperu aizkustinoši izpilda "Pēdējo vēstuli" 7

Pagājušajās brīvdienās saviļņojošs muzikāls notikums piedzīvots Engurē. Īpašā koncertā Dons kopā ar Renāru Kauperu, grupu “My Radiant U” un pavadošo sastāvu, kura sastāvā bija arī pārējie “Prāta Vētras” mūziķi, izpildīja vienu no Dona hitiem – dziesmu “Pēdējā vēstule”.

Mūzikas skolotāja iekuļas nepatikšanās ar VID. Viņai pieprasīts mistisks nodokļu parāds

Mūzikas skolotāja iekuļas nepatikšanās ar VID. Viņai pieprasīts mistisks nodokļu parāds 12

Ja kāds šobrīd palūkotos kādā no Valsts ieņēmumu dienesta filiālēm, tad redzētu, ka tās vēl joprojām ir pilnas ar cilvēkiem, kuri steidz iesniegt gada ienākumu deklarācijas, lai atgūtu pārmaksāto naudu. To labprāt darītu arī mūsu nākamā stāsta varone, bet viņas gadījumā naudu maksāt pieprasa valsts, jo, kā saka viņa pati – pašai nezinot, ir kļuvusi par ļaunprātīgu nodokļu nemaksātāju.

Šovakar pasniedz Lielo mūzikas balvu septiņās kategorijās

Šovakar pasniedz Lielo mūzikas balvu septiņās kategorijās

Šovakar pasniedz Lielās mūzikas balvas. Tas ir valsts augstākais apbalvojums mūzikā, ko piešķir kopš 1993. gada. Šoreiz žūrijai bijis īpaši grūti izdarīt savu izvēli, jo konkurence un mūziķu sniegums ir tik augsts, ka balvas būtu pelnījis teju ikviens nominants. Jau zināms, ka balvas par mūža ieguldījumu šogad saņems čelliste Ellionora Testeļeca un diriģents Edgars Račevskis.

Iespaidīgs VIDEO: 1000 itāļu kopā nobliež leģendāro “Smells Like Teen Spirit”

Iespaidīgs VIDEO: 1000 itāļu kopā nobliež leģendāro "Smells Like Teen Spirit" 1

Pirms pusotra gada 1000 muzikāli Centrālitālijas pilsētas Čezenas iedzīvotāji pārsteidza ar iespaidīgu zibakciju, kopā  izpildot vienu no grupas “Foo Fighters” populārākajiem skaņdarbiem “Learn to Fly”. Nu par pasaulē lielāko rokgrupu jau nodēvētā kompānija pārsteigusi ar jaunu šovu, kopā izpildot ”Nirvana” leģendāro “Smells Like Teen Spirit”.

Pamest sievu kolēģes dēļ, samīlēties uz skatuves un būt par tēvu 60 gados – Latvijas skaļākie dienesta romāni

Pamest sievu kolēģes dēļ, samīlēties uz skatuves un būt par tēvu 60 gados - Latvijas skaļākie dienesta romāni 8

Dienesta romāns – daudzi to uzskata par vienu no romantiskākajiem attiecību scenārijiem – satikt mīlestību savā darba vietā, bet citi – par slazdu. Un ja nu, nedod Dievs, kādreiz šis romāniņš beidzas – tad cieš ne vien paši mīlnieki, bet viss darba kolektīvs kopumā. Vai dienesta romāns ietekmē darba kvalitāti un vai tiešām var pastāvēt mīlestība darba vietā, kas beidzas ar kopdzīvi, skaistām kāzām un daudz bērniem?