Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Mūzika

Sajuties vecs? 10 dziesmas, kurām šogad paliek 10 gadi

Sajuties vecs? 10 dziesmas, kurām šogad paliek 10 gadi 1

Nav noslēpums, ka mūsu ikdiena būtu krietni skumjāka, ja nebūtu mūzikas. Tā var skanēt fonā, dodoties uz darbu, tā ir neatņemama ballīšu sastāvdaļa un daudziem tieši ar dziesmu sākas romantiski mīlas stāsti. Iespējams, kāda no šīm dziesmām tev raisa pozitīvas sajūtas, bet vai zināji, ka tām šogad paliek desmit gadi?

Palīdzi aktierim Aināram Ančevskim uzminēt latviešu mūzikas hitu!

Palīdzi aktierim Aināram Ančevskim uzminēt latviešu mūzikas hitu! 3

Latvijas Nacionālā teātra aktieri Līga Zeļģe un Ainārs Ančevskis piekrituši pārbaudīt savu muzikālo dzirdi un dungošanas prasmes! Spēles noteikumi pavisam vienkārši – viens no dalībniekiem klausās kādu pazīstamu dziesmu un dungo līdzi tās meldiņam, otram jāuzmin, kas tā par dziesmu!

VIDEO: vai turpmāk Baltijas lielākie koncerti notiks Lucavsalā?

VIDEO: vai turpmāk Baltijas lielākie koncerti notiks Lucavsalā?

Nākamvasar Lucavsala Rīgā piedzīvos vērienīgus koncertus, kuros izklaidēsies līdz pat 30 tūkstošiem apmeklētāju. Pasākumu organizatori norāda, ka Lucavsala sniedz iespēju rīkot pasaules līmeņa koncertus, kas spēj veiksmīgi konkurēt ar Tallinu un Viļņu.

Praktiski un izpildāmi veidi, kā atbrīvoties no stresa!

Praktiski un izpildāmi veidi, kā atbrīvoties no stresa!

Stresa simptomi ir daudz un dažādi. Katrai no mums tie var izpausties citādāk. Vienai pazeminās imunitāte, citai parādās pūtītes, bet vēl kādai traucēts miegs un sabojāts garastāvoklis. Kā, lai cīnāmies ar šo iekšējo, neganto zvēru?

Sensācija no Latgales laukiem: pirmā intervija ar karavīru reperi Intaru

Sensācija no Latgales laukiem: pirmā intervija ar karavīru reperi Intaru 9

Ar hitu par “miesas tirgoņiem” Kad cilvēcība nepastāv plašu uzmanību izpelnījies Nacionālo bruņoto spēku karavīra Intara Logina un dziedātājas Vladas Ivanovskas duets. Sarunā ar Skaties.lv Intars atklāj savu stāstu par to, kā, uzsākot muzicēt, ticis izsmiets par latgalieša akcentu, bet nav padevies un nu kopā ar Vladu iekarojis stabilu vietu tautiešu sirdīs.

Miris leģendārais mūziķis Leonards Koens

Miris leģendārais mūziķis Leonards Koens

Piektdienas, 11. novembra, rīts nāk ar skumjām ziņām visiem labas mūzikas mīļotājiem. Kā vēstīts slavenā kanādiešu dziedātāja Leonarda Koena oficiālajā Facebook lapā, mākslinieks aizgājis mūžībā.