Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ministru prezidents

Valdības kavētie darbi krājas: ko ministri saka par savu veikumu?

Valdības kavētie darbi krājas: ko ministri saka par savu veikumu? 5

Premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS) ceļ trauksmi par to, ka valdība netiek galā ar solīto uzdevumu izpildīšanu. Bez izņēmuma visiem ministriem kā arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, Pārresoru koordinācijas centram un Valsts kancelejai otrdien nosūtīta premjerministra rezolūcija paveikt uzdevumus, kuru izpildīšanas termiņš jau beidzies.

Ne prezidents, ne premjers nesaņem ielūgumus uz prestižo Davosas forumu Šveicē

Ne prezidents, ne premjers nesaņem ielūgumus uz prestižo Davosas forumu Šveicē 6

Atkal janvāris, un politikas vērotāji atkal analizē, kuri valstu līderi tiek gaidīti ietekmīgajā Davosas politikas un ekonomikas forumā Šveicē? Ielūgums uz Davosu ir viens no indikatoriem par to, kuri politiķi uzskatāmi par cilvēkiem ar vērā ņemamu vārdu starptautiskajā vidē. Taču Davosas dalībnieku vidū šogad nav ne Latvijas prezidenta, ne premjerministra.

VIDEO: ministri šodien strādā Liepājā

VIDEO: ministri šodien strādā Liepājā

Pēdējā valdības izbraukuma sēde notika Valmierā, kad pilsētu vadīja toreizējā premjera Aigara Kalvīša pārstāvētā Tautas partija. Savukārt tagad, kad valdības vadītājs ir Māris Kučinskis, izbraukuma sēdes vieta ir Liepāja, kuru vada Kučinska partijas biedrs Uldis Sesks. Premjers gan norāda, ka Liepāja izvēlēta, jo šeit notiek ikgadējās Ministru kabineta balvas pasniegšana.

Izvēles bēgļu jautājumā Latvijai īstenībā nebija, akcentē Straujuma

Izvēles bēgļu jautājumā Latvijai īstenībā nebija, akcentē Straujuma 2

”Mums šī izvēle ir brīvprātīga, bet, no otras puses, izvēles nemaz nebija. Nevarējām pieņemt, ka mums būs nulle bēgļu. Eiropas Komisija bija sagatavojusi priekšlikumu par vairāk nekā 700 bēgļiem. Iespējams, ka rudenī tas vēl nebūs, jo ir nepieciešams mehānisms, kā cilvēki tiks pārvietoti,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina premjerministre Laimdota Straujuma.