Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Mīlestība

“Es tevi mīlu” – kā reaģē katra horoskopa zīme

"Es tevi mīlu" – kā reaģē katra horoskopa zīme 7

Nav noslēpums, ka šie trīs vārdi – “es tevi mīlu” – ir visspēcīgākie vārdi pasaulē. Mēs mēdzam apmulst, atbildēt ar to pašu, bet tas atkarīgs ne vien no pretī stāvošā cilvēka, bet arī no mūsu iekšējā stāvokļa un, protams, zvaigznēm. Ar humora piesitienu – kā katras horoskopa zīmes pārstāvji reaģē uz mīlestības apliecinājumu?

Nenokavē! Maģiskais rituāls, ko veic pilnmēnesī, īpaši iedarbīgs būs šonakt, spīdot “Supermēnesim”

Nenokavē! Maģiskais rituāls, ko veic pilnmēnesī, īpaši iedarbīgs būs šonakt, spīdot "Supermēnesim"

Pilnmēness laiks allaž ir saistījies ar ko nedaudz maģisku un noslēpumainu. “Supermēness”, ko vērosim šonakt  no 14. uz 15. novembri, ir unikāla dabas parādība. Mēness ir daudz tuvāk Zemei nekā parastais pilnmēness. Mūsu planētas pavadoņa enerģētiskā ietekme palielināsies vairākas reizes.  Spēcīgo “Supermēness” enerģiju var izmantot dažādu maģisku rituālu veikšanai – pievilinot sev sen gaidīto mīlestību, uzlabojot savu finansiālo stāvokli un veicinot visu vēlmju piepildījumu.

Trīs jautājumi, no kuriem nogurusi ikviena sieviete

Trīs jautājumi, no kuriem nogurusi ikviena sieviete 1

Kad kļūstam vecākas un saprotam, ka dzīve nestāv uz vietas, vēlamies savā dzīvē ko mainīt. Pieaugot vēlamies stabilas attiecības, darbu, ko mīlam, un, protams, ģimeni. Bet nereti apkārtējie var mūs pamatīgi nokaitināt, stāstot savu pieredzi par to, kā mums būtu jādzīvo.

VIDEO: tu paliksi ”bez iekšām”! 100 cilvēki kameru priekšā skūpstās ar stiklu!

VIDEO: tu paliksi ''bez iekšām''! 100 cilvēki kameru priekšā skūpstās ar stiklu! 3

Ja vēlies uzjautrināt otrdienas drūmo rītu, tad šis video ir tas, kas tev nepieciešams. 100 cilvēki kameru priekšā pie stikla sienas rāda, kādu skūpstīšanās metodi viņi izmanto. Lai arī tas izklausās ikdienišķi un nekādu pārpratumu tur nav, tomēr tas, kā viņi to dara, liks tev smieties jau pie pirmajām sekundēm!