Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Manabalss.lv

Auto tehniskā apskate varētu būt jāiet retāk, sasaistot to ar nobraukumu

Auto tehniskā apskate varētu būt jāiet retāk, sasaistot to ar nobraukumu 1

Auto tehniskā apskate reizi divos gados, visticamāk, arī Latvijā jau tuvākajā nākotnē kļūs par realitāti. Tas gan varētu notikt tikai ar nosacījumu, ka auto šajos gados netiek pārāk stipri nodzīts. Šādu viedokli TV3 Ziņām pauda vairāki Saeimas Tautsaimniecības komisijas deputāti, kuriem tagad uzticēts izstrādāt attiecīgās likuma izmaiņas.

44% iedzīvotāju smēķētājiem ir aizrādījuši par pīpēšanu sabiedriskās vietā, atklāj pētījums

44% iedzīvotāju smēķētājiem ir aizrādījuši par pīpēšanu sabiedriskās vietā, atklāj pētījums 1

44% Latvijas iedzīvotāju ir izteikuši aizrādījumu personām par pīpēšanu publiskās vietās. Diemžēl 44% atzīst, ka pret izteikto aizrādījumu smēķētājs izturējies vienaldzīgi, 33% saskārušies ar negatīvu pretreakciju, bet aizrādījumu pozitīvi jeb saprotoši uztvēruši tikai 18%, liecina Manabalss.lv iniciatīvas Samazināsim smēķēšanu, padarot cigarešu paciņas nepievilcīgākas! autora Kaspara Vanaga interneta vidē organizētās aptaujas dati.

Uzvaras pieminekļa vietā vēlas redzēt grandiozu stadionu; Ušakovs idejas autorus sauc par analfabētiem

Uzvaras pieminekļa vietā vēlas redzēt grandiozu stadionu; Ušakovs idejas autorus sauc par analfabētiem 2

Saeimas darba kārtībā ir nonākusi sabiedriskā iniciatīva, kas prasa nojaukt padomju armiju slavinošo Uzvaras pieminekli Rīgā un tā vietā ierīkot vēl Ulmaņlaikos projektētu monumentālu Uzvaras parku. Skaidrs, ka šis jautājums ir sensitīvs, tāpēc Saeima nolēmusi konsultēties ar Rīgas domi un Ārlietu ministriju. Pirmie idejas ierosinātājus sauc par nekompetentiem, otrie nevēlas bojāt attiecības ar Krieviju.

Ieguvums vai zaudējums? Aicina svētdienās tirdzniecības centrus atstāt slēgtus

Ieguvums vai zaudējums? Aicina svētdienās tirdzniecības centrus atstāt slēgtus

Kārtējo reizi aktuāls kļuvis temats, vai Latvijai nevajadzētu sekot dažu Rietumeiropas valstu piemēram un svētdienās slēgt lielveikalus. Šoreiz iniciatīva ierosināta portālā “manabalss.lv”, bet pagaidām lielu sabiedrības atbalstu nav guvusi. Ekonomikas ministrija apgalvo, ka šādas izmaiņas valsts tautsaimniecību būtiski neietekmētu, taču jebkāda veida ierobežojumi ekonomikai kopumā par labu nenāk.

Vāc parakstus par lielveikalu slēgšanu svētdienās

Vāc parakstus par lielveikalu slēgšanu svētdienās 6

Sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv sākta parakstu vākšana par lielveikalu slēgšanu svētdienās. Iniciatīvas autori norāda, ka šāda prakse ir visās attīstītajās Rietumeiropas valstīs.