Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Makšķernieki

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

FOTO: Kā Alberts Dinters devās jūrā “vella ģīmjus” ķert

FOTO: Kā Alberts Dinters devās jūrā "vella ģīmjus" ķert 5

TV3 raidījuma Bez Tabu žurnālists Alberts Dinters savu atvaļinājumu izmanto, lai nodotos savam hobijam – makšķerēšanai.  ”Nu tad beidzot mūsu Latvijas sinoptiķi ir nekļūdīgi. Otrdienā saulīte staigā pa zemes virsu. Nesēdēs takš šādā dienā četrās sienās! Kaut kur interneta dzīlēs ir rastas vīru runas, ka Baltijas jūrā sakustējusies zivs, kura Latvijā pasludināta teju ārpus likuma,” stāsta Alberts.

Mangaļsalas molu pārņēmuši reņģu tīkotāji

Mangaļsalas molu pārņēmuši reņģu tīkotāji

Mangaļsalas mols ir visnotaļ populāra pastaigu vieta, kur sastopami arī makšķernieki. Taču šodien tur redzama netipiska aina – teju kā kaiju bars to apsēduši simtiem makšķernieku, kas akurāti, sāns pie sāna izvietojušies visa mola garumā. Iemesls – esot sācies reņģu nārsts, zivis ķeroties kā trakas!

Pirmo reizi Latvijā! TV6 rudens sezonas atklāšana ar 24 stundu  kino maratonu!

Pirmo reizi Latvijā! TV6 rudens sezonas atklāšana ar 24 stundu kino maratonu!

Par godu TV6 rudens sezonai pirmo reizi Latvijā televīzijas kanāls skatītājiem dāvinās 24 stundu kino maratonu! Tas sāksies ar televīzijas pirmizrādi Godavīrs, kurā galveno lomu atveido Stīvens Sīgals, un noslēgsies ar televīzijas pirmizrādi Džampstrīta 21. Kopumā pēc kārtas varēs noskatīties četrpadsmit filmas un tajās sastapt gan dzelzs večus, gan glītus zaķus, kā arī izbaudīt gaumīgus jokus. Sezonas atklāšanā TV6 skatītājus sagaidīs arī citādāks kanāla vizuālais izskats un grafiskais noformējums. Nenokavējiet rudens sezonas atklāšanu ar filmu maratonu no 10.oktobra 22:00 diennakts garumā kanālā TV6!

Jūras asaris aprij haizivi ar vienu kodienu

Jūras asaris aprij haizivi ar vienu kodienu 1

Ja jums šķiet, ka ārzemēs lielākās bailes ūdenī ir no haizivīm (starp citu, gada šķērsgriezumā no šī plēsēja mirst daudz mazāk cilvēku, kā no jebkura cita dzīvnieka), tad, noskatoties šo video, tas mainīsies.