Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT Ziņas

FOTO: Latvijā piemin komunistiskā genocīda upurus

FOTO: Latvijā piemin komunistiskā genocīda upurus

Latvijā atzīmē Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienu. Šodien aprit 68 gadi kopš 1949. gada 25. martā veiktās padomju režīma deportācijas. Šodien daudzviet notika svinīgi pasākumi un ziedu nolikšana piemiņas vietās.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Piektdien “900 sekunžu” Lielajā intervijā – Gaismas pils direktors Andris Vilks

Piektdien "900 sekunžu" Lielajā intervijā - Gaismas pils direktors Andris Vilks

Valsts neizveidojas vienā dienā – līdz 1918. gadam vēsturisku notikumu virkne jau lika pamatus apziņai, ka valstij esam gatavi. Tā, runājot par stāstiem, ko akcentēt, Latvijas simtgadi sagaidot, saka Andris Vilks, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors. Toreiz mums piemita “valstsgriba”, kas tagad brīžiem ir arī apdraudēta.

Skandāls Saeimā! Vīķe-Freiberga uzskata, ka nav ievērota starptautiskā prakse un pieklājības normas

Skandāls Saeimā! Vīķe-Freiberga uzskata, ka nav ievērota starptautiskā prakse un pieklājības normas 12

“Tas ir tāds “puicisks konflikts”, no kura varēja izvairīties”. Tā saka bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, komentējot starpgadījumu, kad Saeimas namā netika ielaists eksprezidents Guntis Ulmanis. Savukārt bijusī valsts vadītāja Vaira Vīķe-Freiberga uzskata, ka Saeimā šoreiz nav ievērota vispārpieņemtā starptautiskā prakse un elementāra pieklājība.