Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT Ziņas

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

“Dzelzs dūre” Latvijā – ieradusies jauna amerikāņu karavīru vienība

"Dzelzs dūre" Latvijā - ieradusies jauna amerikāņu karavīru vienība

Latvijā ieradusies ASV armijas tā dēvētā ”dzelzs dūre”! Šodien ar svinīgu sagaidīšanas ceremoniju Latvija uzņēma kārtējo ASV bruņoto spēku vienību, kurai šoreiz līdzi ir arī smagā bruņutehnika, tostarp 15 tanki, sešas kaujas mašīnas, divas inženieru tehnikas vienības mīnu lauka iznīcināšanai un cita mazāka tehnika.

“Nopietns incidents! Problēma, visdrīzāk, jāmeklē gaisa kuģī!” – Rīgas lidostā saslīd hokeja komandas Toljati “Lada” lidmašīna

"Nopietns incidents! Problēma, visdrīzāk, jāmeklē gaisa kuģī!" - Rīgas lidostā saslīd hokeja komandas Toljati "Lada" lidmašīna

Šodien uz laiku apturēta lidostas “Rīga” darbība! Dažas sekundes pēc nonākšanas uz skrejceļa saslīdējusi Krievijas čarterkompānijas “Vim Airlines” lidmašīna “Boeing 737”. Gaisa kuģī atradās 47 cilvēki, tostarp arī Kontinentālajā hokeja līgā spēlējošā Toljati “Lada” komanda, neviens no tiem nav cietis.

Aizdomās par korupciju aizturēts “Samsung” šefs

Aizdomās par korupciju aizturēts "Samsung" šefs

Dienvidkorejas rūpniecības konglomerātu “Samsung” piemeklējušas kārtējās nedienas – kompānijas vicepriekšsēdētājs šodien apcietināts izmeklēšanā par korupciju un ietekmes izmantošanu, kas novedusi pie valsts prezidentes impīčmenta.

Parīzes priekšpilsētās turpinās vērienīgi grautiņi

Parīzes priekšpilsētās turpinās vērienīgi grautiņi

Pagājušajā naktī Parīzes priekšpilsētās notikušas sadursmes starp policiju un radikāli noskaņotiem vietējiem iedzīvotājiem, kuri iepriekš demonstrācijā nosodījuši policijas vardarbību pret kādu 22 gadus vecu melnādainu jaunieti.