Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT Ziņas

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

”Turpināsim vairot labo un padarīt šo skaisto pasauli vēl labāku,” Kristaps Rasims aicina palīdzēt smagi slimiem bērniņiem

''Turpināsim vairot labo un padarīt šo skaisto pasauli vēl labāku,'' Kristaps Rasims aicina palīdzēt smagi slimiem bērniņiem

Šodien Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Gaiļezerā atklāta jau 11. LNT labdarības akcija ‘’Labestības diena’’. Šī diena ir nozīmīga arī daudziem bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem, jo tieši šodien piepildījies ilgi lolotais sapnis par rotaļu laukumu bērniem ar garīgās veselības un kustības traucējumiem.

“Rail Baltica”: iepirkumos sola maksimālu objektivitāti

"Rail Baltica": iepirkumos sola maksimālu objektivitāti

Nulles tolerance korupcijai, atteikšanās no dāvanām, augstas prasības pret izvirzītajiem termiņiem. Tās ir tikai dažas lietas, kuras potenciālajiem sadarbības partneriem izvirzījuši Eiropas platuma dzelzceļa līnijas “Rail Baltica” ieviesēji.

Tiesībsargs gatavs sūdzēt valsti Satversmes tiesā. Papildus pakāpeniskai virsstundu mazināšanai mediķi prasa celt arī samaksu

Tiesībsargs gatavs sūdzēt valsti Satversmes tiesā. Papildus pakāpeniskai virsstundu mazināšanai mediķi prasa celt arī samaksu

Satversmes tiesu sasniedzis jau otrais pieteikums, kurā tiek apstrīdētas krīzes gados veselības aprūpē ievestās dubultā neapmaksātās virsstundas. Tām ārsti spiesti piekrist brīvprātīgi – obligāti, regulāri parakstot dokumentus, kurus paši dēvē par verdzības deklarācijām. Steigt labot netaisnīgo normu šodien sāka arī Saeima.

Cik dārgi izmaksās “Rail Baltica” projekts? Veiksmes gadījumā Baltijas valstis naudu varētu atgūt trīskāršā apmērā

Cik dārgi izmaksās "Rail Baltica" projekts? Veiksmes gadījumā Baltijas valstis naudu varētu atgūt trīskāršā apmērā

Eiropas standarta platuma dzelzceļa līnijas projekta “Rail Baltica” izmaksas varētu būt 5,78 miljardi eiro, taču veiksmīgi projektu īstenojot, Baltijas valstis varētu iegūt teju trīs reizes vairāk. Tādi ir starptautiskās auditorkompānijas “Ernst&Young” veiktie aprēķini, un tos šodien atklāja vērienīgajam projektam veltītajā konferencē.