Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT Ziņas

FOTO: Itāliju satricina pazemes grūdieni

FOTO: Itāliju satricina pazemes grūdieni

Stundas laikā Itālijas centrālo daļu trešdien, 18. janvārī, skārušas trīs spēcīgas zemestrīces. Pazemes grūdieni bija jūtami arī galvaspilsētā Romā, taču to epicentrs atradās reģionā, kur zemestrīce pērn prasīja 300 cilvēku dzīvības, nodarot plašus postījumus.

Elksniņš: Cietums ir tava vieta, Āboltiņa!

Elksniņš: Cietums ir tava vieta, Āboltiņa! 46

Vien pāris stundas pēc tam, kad trešdien, 18. janvārī, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) par deputāta ētikas nomu pārkāpumu tika sodīts ar mutvārdu brīdinājumu, viņš savā mikroblogošanas vietnes “Twitter” kontā paudis uzskatu, ka Saeimas “Vienotības” frakcijas vadītājas Solvitas Āboltiņas “vieta ir cietumā”.

Autobuss vienreiz nedēļā – no Zvārtavas pagasta netiek uz novada centru

Autobuss vienreiz nedēļā - no Zvārtavas pagasta netiek uz novada centru 6

Valkas novada dome pieprasa izveidot jaunu autobusa maršrutu, lai Zvārtavas pagasta iedzīvotāji varētu katru dienu tikt līdz novada centram – Valkai. Savukārt Autotransporta direkcija šādu maršrutu uzskata par valsts līdzekļu izšķērdēšanu. Jo pat reizi nedēļā autobuss kursē pustukšs un ir par 80% nerentabls. Tomēr situāciju sarežģī šī gada 1.septembrī plānotā vietējās skolas reorganizācija, līdz ar to nav skaidrs, kā bērni tiks uz mācībām.

Elektrifikācija: valdība projektam dod “zaļo gaismu”

Elektrifikācija: valdība projektam dod "zaļo gaismu"

Pārvadāt dzelzceļa kravas ar videi draudzīgākajām elektrolokomotīvēm, nevis kā šobrīd – dīzeļlokomotīvēm – Latvijā sākotnēji būs iespējams virzienā no Latgales uz Rīgu. Tādu lēmumu šodien aiz slēgtām durvīm pieņēma Ministru kabinets.

Rīgā spriež par Eiropas nākotni pēc “Brexit”

Rīgā spriež par Eiropas nākotni pēc "Brexit" 1

Lielbritānijai izstājoties no Eiropas Savienības, visi būs zaudētāji – gan briti, gan Eiropas Savienība. Tā otrdien Rīgā sacīja Luksemburgas ārlietu ministrs Žans Aselborns, kurš ir visilgāk amatā esošais ārlietu ministrs Eiropā. Ar Latvijas amatpersonām viņš pārrunājis ne vien gaidāmās sarežģītās “Brexit” sarunas, bet arī drošības politiku, kas jaunu aktualitāti ieguvusi pēc Donalda Trampa ievēlēšanas ASV prezidenta amatā.