Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT Ziņas, 900 sekundes, Degpunktā, LNT Ziņu TOP 10

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Austrija un Ungārija pretojas bēgļu uzņemšanas shēmai

Austrija un Ungārija pretojas bēgļu uzņemšanas shēmai

Kamēr palielinās bēgļu plūsma uz Eiropu, atsevišķas Eiropas Savienības (ES) valstis arvien vairāk pretojas Savienības bēgļu pārvietošanas shēmai. Tā, piemēram, Austrija šodien plāno apstiprināt lēmumu, kas paredz izstāties no vienošanās par patvēruma meklētāju sadalīšanu bloka dalībvalstu vidū.

Iebraukšana Jūrmalā: autovadītājus bez caurlaidēm kontrolēs vēl stingrāk

Iebraukšana Jūrmalā: autovadītājus bez caurlaidēm kontrolēs vēl stingrāk

Jau sākot ar šo sestdienu, par iebraukšanu Jūrmalā būs jāmaksā. Tāpat kā iepriekš, vienreizējās iebraukšanas maksa būs divi eiro, taču tiek mainīta caurlaižu izsniegšanas un kontroles kārtība. Ilgtermiņa caurlaides jau no 1. aprīļa būs tikai elektroniskā formātā, savukārt no papīra vienreizējās iebraukšanas caurlaidēm Jūrmala plāno atteikties vēlāk šajā sezonā.