Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT Ziņas, 900 sekundes, Degpunktā, LNT Ziņu TOP 10

Abu Meri par diplomātisko skandālu: Jautājums ir par attieksmi pret sievieti, kura negribētu izģērbties visu priekšā

Abu Meri par diplomātisko skandālu: Jautājums ir par attieksmi pret sievieti, kura negribētu izģērbties visu priekšā 2

Diplomātisks skandāls. Īsi pirms Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vizītes Apvienotajos Arābu Emirātos šī valsts iesniegusi Latvijai notu. Saskaņā ar notu, kura iesniegta Ārlietu ministrijā, par nepieņemamu nosaukta situācija, kad starptautiskajā lidostā “Rīga” Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecei Latvijā, veicot drošības pārbaudi, nav tikušas respektētas musulmaņu tradīcijas un viņas diplomātiskā imunitāte.

Strīķe: Kriminālprocess jāsāk pret “oligarhu lietas” izbeidzējiem!

Strīķe: Kriminālprocess jāsāk pret "oligarhu lietas" izbeidzējiem!

“Mans vērtējums ir tāds, ka prasās atsevišķs kriminālprocess pret šīs lietas izbeidzējiem, pēc atsevišķas krimināllietas pret “oligarhu lietas” izbeidzējiem par nozieguma slēpšanu,” sarunā ar LNT Ziņām norāda bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniece Juta Strīķe.

Aizdomās par astoņgadīgās meitas pavešanu netiklībā aiztur viņas tēvu

Aizdomās par astoņgadīgās meitas pavešanu netiklībā aiztur viņas tēvu

Vakar Valsts policija saņēma informāciju no kādas Imantas iedzīvotājas, kura ziņoja, ka viņas vīrs, iespējams, seksuāli uzmācies abu astoņus gadus vecajai meitai. Iegūstot informāciju par iespējamo noziegumu, policisti aizturēja aizdomās turēto 1978. gadā dzimušo vīrieti, informē Valsts policija.

Skandāls! AAE vēstniecei lidostā “Rīga” liek noģērbt tradicionālo apģērbu; AAE iesniedz notu Latvijai

Skandāls! AAE vēstniecei lidostā "Rīga" liek noģērbt tradicionālo apģērbu; AAE iesniedz notu Latvijai 5

Apvienoto Arābu Emirāti (AAE) iesnieguši Latvijai notu par nepatīkamu incidentu lidostā “Rīga”. Jaunieceltajai vēstniecei Hananai Halfanai Obaida Ali al Madhanai lidostas drošības dienesta darbinieki likuši noģērbt tradicionālo islāma apģērbu un galvassegu, ignorējot sievietes lūgumu to darīt sievietes klātbūtnē un nost no citu ļaužu acīm, ziņo nra.lv.

50% atlaide sodam. Kuri dienesti to piemēro visbiežāk?

50% atlaide sodam. Kuri dienesti to piemēro visbiežāk?

Sešu mēnešu laikā teju septiņi tūkstoši pārkāpēju ir saņēmuši daļēju atbrīvošanu no uzliktā naudas soda. Visbiežāk 50% atlaidi sodam piemēro Valsts policija (VP), Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP), savukārt daudzas citas iestādes atlaides sodiem piemērojušas daudz retāk.