Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT Ziņas, 900 sekundes, Degpunktā, LNT Ziņu TOP 10

Satraucoša situācija Vidusjūrā! Šogad noslīkuši jau 219 cilvēki

Satraucoša situācija Vidusjūrā! Šogad noslīkuši jau 219 cilvēki

Patvēruma meklētāji turpina riskēt ar savām dzīvībām un, šķērsojot Vidusjūru, cenšas sasniegt Eiropas krastus. Jaunākā Starptautiskās migrācijas organizācijas apkopotā informācija liecina, ka šā gada pirmajās nedēļās, cenšoties nokļūt Eiropā pār Vidusjūru, noslīkuši vismaz 219 cilvēki.

Kaimiņi, stāstot par redzēto, valda asaras un dusmas – traģiskais ugunsgrēks Rīgā, kurā sadega bērniņš

Kaimiņi, stāstot par redzēto, valda asaras un dusmas - traģiskais ugunsgrēks Rīgā, kurā sadega bērniņš 5

Svecītes liesma, kurai bija jākalpo par gaismas avotu, lai nenobiedētu vienatnē tumšā istabā atstātu mazuli, šonakt vienā no Rīgas daudzdzīvokļu mājām izraisīja ugunsgrēku. Turpmākie notikumi jau atspoguļoti medijos – atstātais zīdainis sadega šīs pašas sveces izraisītā ugunsgrēkā. Taču, ko par dzīvokli, kurā notika traģēdija, saka kaimiņi? Skaidroja raidījums “Degpunktā”.

Autobuss vienreiz nedēļā – no Zvārtavas pagasta netiek uz novada centru

Autobuss vienreiz nedēļā - no Zvārtavas pagasta netiek uz novada centru 6

Valkas novada dome pieprasa izveidot jaunu autobusa maršrutu, lai Zvārtavas pagasta iedzīvotāji varētu katru dienu tikt līdz novada centram – Valkai. Savukārt Autotransporta direkcija šādu maršrutu uzskata par valsts līdzekļu izšķērdēšanu. Jo pat reizi nedēļā autobuss kursē pustukšs un ir par 80% nerentabls. Tomēr situāciju sarežģī šī gada 1.septembrī plānotā vietējās skolas reorganizācija, līdz ar to nav skaidrs, kā bērni tiks uz mācībām.