Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņu Top 10 - iknedēļas notikumu analītiskais apskats kanālā LNT. Ēterā katru svētdienu pulksten 20.10. Raidījumu veido tā vadītājs Haralds Burkovskis un LNT Ziņu dienesta komanda.

Tehnoloģijas, kas maina ikdienu: ar ko pelnīsim iztiku, ja šodienas darbavieta rīt vairs nepastāvēs?

Tehnoloģijas, kas maina ikdienu: ar ko pelnīsim iztiku, ja šodienas darbavieta rīt vairs nepastāvēs? 1

1. maijs, ko daudzi šonedēļ aizvadīja kā laisku brīvdienu, kalendārā atzīmēts kā Satversmes sapulces sasaukšanas diena un arī kā Darba svētki. Bet tas, ko šajā dienā “it kā” paredzēts svinēt, kļūst arvien citādāks. Rokas, kas reiz darba nebijās, kļūst vajadzīgas arvien mazāk. Programmētas iekārtas un mākslīgais intelekts ienāk visās jomās, sākot ar mūsu naudu un klientu apkalpošanu, beidzot ar loģistiku un ražošanu.

Vēlēšanas 2017: partijas ļaujas vilinājumam sarakstos iekļaut zvaigznes

Vēlēšanas 2017: partijas ļaujas vilinājumam sarakstos iekļaut zvaigznes 4

Par vēlētāju balsīm pašvaldību vēlēšanās cīnās gandrīz 9000 kandidātu. Piedāvājums ir ļoti plašs – sākot ar bijušo Valsts prezidentu Andri Bērziņu un Saeimas deputātiem, beidzot ar vidusskolu audzēkņiem. Partijām vienmēr ir bijis vilinājums savās rindās redzēt arī sportistus un māksliniekus, kuri ir populāri un iemantojuši sabiedrības cieņu. Šīs vēlēšanas nav izņēmums.

LNT Ziņu Top 10 Vidzemē: Ar kādiem solījumiem pirms četriem gadiem apbēra iedzīvotājus? Kas izpildīts?

LNT Ziņu Top 10 Vidzemē: Ar kādiem solījumiem pirms četriem gadiem apbēra iedzīvotājus? Kas izpildīts? 2

Šonedēļ politiskās partijas turpināja iesniegt savus deputātu kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām, pirmdien ir pēdējā diena, lai to izdarītu. Tā kā solījumu un vēlētāju balsu medības jau ir sākušās, LNT Ziņu Top 10 filmēšanas grupa nākamajās sešās nedēļās apmeklēs visus Latvijas reģionus, lai parādītu, kā tie, kas cer uz varu atkārtoti, ir darbojušies līdz šim, un ko mainīt cer tie, kuri vēlēšanās ir jaunpienācēji?

FOTO un VIDEO: “Skonto” stadiona stāsts – cik dziļās auzās esam iebraukuši?

FOTO un VIDEO: "Skonto" stadiona stāsts - cik dziļās auzās esam iebraukuši? 2

Sporta pasaulē šīs nedēļas lielākās jukas bija nevis par un ap Porziņģi, bet gan visriņķī “Skonto” stadionam, kuram ir tik daudz saimnieku un tik daudz savstarpējo ķīviņu, ka Eiropas mēroga futbola mači jau ir apdraudēti, bet tūkstošiem fanu, kas Rīgā klātienē gribēja redzēt spēlējam Ronaldu, nemaz nezina, kur un vai vispār spēle notiks!

Sporta bāzu apvienošanas plāns: bažas un cerības

Sporta bāzu apvienošanas plāns: bažas un cerības

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) iecere vienā kapitālsabiedrībā apvienot četras tai pilnībā vai gandrīz pilnībā pakļautas bāzes – sporta centru ”Mežaparks”, tenisa centru ”Lielupe”, centru ”Daugavas stadions” un Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi – saskārusies ar nozares pārstāvju kritiku. Taču ministrijas iecerei ir arī sabiedrotie.

Vai palielināsies kontrole un uzlabosies ceļu stāvoklis? Pētīs, kā sadalīt miljonus satiksmes drošības uzlabošanai

Vai palielināsies kontrole un uzlabosies ceļu stāvoklis? Pētīs, kā sadalīt miljonus satiksmes drošības uzlabošanai

Lai samazinātu ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo un cietušo skaitu un Latvijā rādītāji vairs nebūtu teju sliktākie Eiropā, valdība ir apstiprinājusi 14 miljonus eiro vērtu Ceļu satiksmes drošības plānu četriem gadiem. Bet līdz gada beigām Satiksmes ministrijas (SM) paspārnē vēl taps pētījums par to, kā pareizi sadalīt naudu.

No Latvijas aizbēgušie bēgļi turpina saņemt valsts pabalstu Saeimā “iestrēgušu” likuma labojumu dēļ

No Latvijas aizbēgušie bēgļi turpina saņemt valsts pabalstu Saeimā "iestrēgušu" likuma labojumu dēļ 12

Par “brāķi”, kas steidzami jālabo, pagājušā gada vasarā tika atzīta kārtība, ka uz Latvijas nodokļu maksātāju rēķina turpina dzīvot arī tie bēgļi, kuri Latviju jau pametuši, jo likums neliedz viņiem pārtraukt maksāt valsts pabalstu. Pieaugušie saņem 139 eiro mēnesī, bet nepilngadīgie un katrs nākamais cilvēks ģimenē – 97 eiro.